Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Datowniki i numeratory

Pieczątki z datą albo numeratory? A po co to komu?

Pieczątki z datownikiem mogą się wielu wydawać zbędnym gadżetem zajmującym tylko miejsce na biurku, jednak są też tacy, którzy nie wyobrażają sobie sprawnego działania w pracy bez datowników. Zwłaszcza, jeżeli mówimy tu o księgowych, przedsiębiorcach czy pracownikach banków i bibliotek; tam daty zapisywane są co chwilę, praktyczne zatem jest posiadanie urządzenia, które zrobi to za nas. Numeratory automatyczne natomiast świetnie sprawdzą się osobom pracującym w handlu hurtowym, gdzie pisanie ręczne byłoby zbyt czasochłonne i łatwo o pomyłkę przy dużej liczbie towarów. Taka sama sytuacja jest w szkolnictwie; tu każdy uczeń ma swoje dokumenty, które sekretariat musi podpisać z odpowiednią datą oraz numerem, a wyobraźmy sobie jak długo trwałoby wypisywanie wszystkiego ręcznie i jak męczące by to było. Z pomocą przychodzą nam wtedy właśnie datowniki i numeratory.

Jakie są nasze pieczątki datowniki i numeratory?

Najlepsze z dostępnych na rynku. Inwestując w nasze produkty otrzymasz gwarancję najwyższej jakości i niezawodności. Precyzyjnie wykonane i bardzo trwałe pieczątki z datą i numeratory automatyczne zachwycą nawet najbardziej wymagającego pracownika. Wszystkie modele mają elegancki design i są bardzo wygodne w użytkowaniu. Posiadają wygodne uchwyty, niektóre ze specjalną, antypoślizgową nakładką. 

Czy warto inwestować w datowniki i numeratory?

Jeżeli cenisz swój czas i pracę, to zdecydowanie warto. Te niepozorne sprzęty pozwalają zaoszczędzić naprawdę dużo czasu i energii. Oprócz tego, dokumenty z przybitą datą prezentują się o wiele schludniej i bardziej estetycznie oraz profesjonalnie. 

Jeżeli więc i Ty chcesz być lepiej postrzeganym partnerem biznesowym lub pracownikiem już dziś zainwestuj w pieczątkę datownik lub numerator i ciesz się zaoszczędzonym czasem!

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger