Filtruj według

Format
Kolor
Grubość
Antystatyczna
Rodzaj powierzchni
Automatyczne wyłączanie
Typ baterii
Prędkość laminowania [cm/min.]
Na kółkach
Pojemność kosza
l l
Poziom bezpieczeństwa [DIN]
więcej... mniej
Rodzaj cięcia papieru
Szerokość szczeliny wejściowej [mm]
więcej... mniej
Wskaźnik napełnienia kosza
Automatyczny start/stop
Niszczy karty kredytowe
Niszczy płyty CD
Odporna na zszywki biurowe
Automatyczny podajnik papieru
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Ilość niszczonych kartek
Maksymalny format ciętego papieru
Rekomendowana powierzchnia pomieszczenia (m2)
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 80g
Rodzaj ciętego materiału
Maks. ilość kartek oprawianych (80 g)
Maks. średnica grzbietu w mm
Liczba rolek
Maks. grubość laminowanego dokumentu w mm
Możliwość laminacji zdjęć
Wyjmowana szuflada na ścinki
Funkcja cofania
Ilość ostrzy w zestawie
Laminacja na zimno
Certyfikaty bezpieczeństwa
Jednoczesne bindowanie kilku dokumentów
Niszczy małe spinacze biurowe
Automatyczne zatrzymanie przy zacięciu
Dioda informująca o zacięciach
Poziom głośności w dB
Gwarancja na noże tnące w latach
Auto Oil
Auto Reverse
Czas pracy w minutach
Cena
PLN PLN
Kategorie
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 404 elementów

Urządzenia biurowe i oprawa dokumentów

Urządzenia biurowe dla każdej firmy

Nowoczesne biuro to nie tylko najnowocześniejsze modele komputerów. Mimo rozwoju techniki, każde mniejsze lub większe przedsiębiorstwo nie jest w stanie poprawnie funkcjonować bez posiadania najprostszego sprzętu biurowego, który z powodzeniem wykorzystywany jest od wielu lat. Mimo swojej prostoty jest nieoceniony podczas wykonywania codziennych zadań, a jego brak spowodowałby znaczny spadek efektywności pracowników. 

Sprzęty biurowe są ogromnym wsparciem dla pracowników różnych działów. Nie można sobie przecież wyobrazić pracy bez szybko działającego kalkulatora. Warto mieć go zawsze pod ręką, aby w krótkim czasie móc wykonać dane obliczenie i nie tracić czasu na wyszukiwanie jego aplikacji w komputerze. 

Posiadając odpowiednie urządzenie biurowe jesteś w stanie zaledwie w kilka chwil pozbyć się niechcianego dokumentu. Jest to tym bardziej konieczne, iż pracownicy przedsiębiorstw mają w obowiązku niszczyć dokumenty, które zawierają różne poufne dane, przykładowo informacje o swoich klientach. Zobowiązani są także do utylizacji pism, które są chronione przed kradzieżą – do tej grupy należą przykładowo plany biznesowe firmy lub ich strategia. Dzięki nowoczesnym niszczarkom będziesz mógł pozbyć się nie tylko arkuszy papieru, ale także nośników danych elektronicznych. Jak widać, sprzęt do biura tego typu jest koniecznością i warto o niego zadbać. 

Oprawa dokumentów – ochrona i doskonała prezencja wszystkich pism

Urządzenia biurowe mają także swoje zastosowanie w poprawie użytkowania wszelkiego rodzaju pism czy artykułów. Tego typu sprzęt biurowy stanowią bez wątpienia bindownice, które łączą w całość luźny stos kartek, dodatkowo zapewniając im należytą ochronę w postaci grubej okładki z kartonu. 

Oprawianie dokumentów w biurze to niezwykła oszczędność czasu. Posiadając odpowiedni sprzęt, nie musisz już tracić wielu cennych minut na oczekiwanie w kolejce do punktu ksero. Wystarczy, że zbierzesz wszystkie dokumenty, a następnie umieścisz je w bindownicy, która wykona perforację. Następnie za pomocą swojego wbudowanego systemu umieści w niej grzbiety do bindowania, które pozwolą na swobodne użytkowanie zbioru plików i komfortowe przerzucanie kartek. 

Oprawianie dokumentów pozytywnie wpłynie na ich estetykę i pomoże w transporcie większych plików kartek bez obaw o zagubienie się chociażby jednej z nich.

Sprzęt biurowy – szeroki wybór i wysoka jakość

Przedstawione urządzenia biurowe to zaledwie kilka z proponowanych przez nas produktów. Niezależnie czy szukasz sprzętów biurowych takich jak bindownice, laminatory, trymery, niszczarki, czy może interesuje Cię oprawa dokumentów, dzięki szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego wyposażysz swoje biuro we wszelkie niezbędniki gwarantujące efektywną pracę i wyręczające pracowników w wykonywaniu swoich codziennych obowiązków. Wyposażenie firmy w odpowiedni sprzęt biurowy nie oznacza konieczności poniesienia wysokich kosztów. Każdy z produktów posiada najwyższą jakość, przy zachowaniu niskiej ceny. 

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i przekonaj się, jak użyteczne i pomocne mogą być nasze urządzenia biurowe oraz oprawa dokumentów.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci