Filtruj według

Kolor
Opakowanie (ilość sztuk)
Grubość linii pisania
Rodzaj końcówki
Długość linii pisania
Grubość końcówki
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 93 elementów

Markery olejowe

Narzędzia niezawodne – flamastry olejne

Markery olejowe to bez wątpienia narzędzia do zadań specjalnych i trudnych. Nadają się do pisania po niemal każdej powierzchni, w każdych warunkach pogodowych. Pisaki olejne są zazwyczaj wodoodporne, dzięki czemu można ich używać na zewnątrz i nawet deszcz czy śnieg nie zniszczy dzieła. Ani niska, ani wysoka temperatura nie wpłynie negatywnie na stan oznaczeń czy zapisów wykonanych markerami.

 

Charakterystyka naszych pisaków olejowych.

Produkty w naszym sklepie doskonale sprawdzą się do oznaczania kartonów, paczek, towarów, części z różnych materiałów oraz do pisania. Będą dobrym wyposażeniem każdego biura, magazynu, warsztatu, hali produkcyjnej czy sklepu. Dzięki ich użyciu, nie musisz się martwić, czy z czasem napisy lub oznaczenia nie wyblakną, a Ty stracisz ważne informacje.

Oferujemy Państwu flamastry olejowe w całej gamie kolorystycznej. Czarne markery olejowe, to już klasyka gatunku, nadają się do właściwie każdej pracy i będą widoczne na każdej powierzchni, może poza czarną. Jednak w tym przypadku z pomocą przychodzą białe markery olejowe. Dla bardziej wymagających estetów mamy kolorowe markery olejowe – dostępne są czerwone, zielone, niebieskie, a nawet złote i srebrne. Gwarantujemy, że z naszej oferty każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Przedstawiamy markery olejowe o różnych grubościach końcówek. Od bardzo cienkich – 0,8mm, aż do 2-4mm.

Wszystkie nasze produkty pochodzą od najlepszych producentów – między innymi Toma, Edding, czy Grand. Markery olejne, które mamy w ofercie są solidne, trwałe i nie wysychają. Są uniwersalne, praktyczne i bardzo proste w obsłudze. Oprócz tego są bardzo poręczne i łatwo nimi pisać.

Zachęcamy do zapoznania się ofertą najlepszych na rynku flamastrów olejowych o różnych grubościach, kolorach i od różnych producentów. Satysfakcja gwarantowana!

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci