Filtruj według

Kolor
Grubość linii pisania
Rodzaj końcówki
Długość linii pisania
Grubość końcówki
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 128 elementów

Markery olejowe

Narzędzia niezawodne – flamastry olejne

Markery olejowe to bez wątpienia narzędzia do zadań specjalnych i trudnych. Nadają się do pisania po niemal każdej powierzchni, w każdych warunkach pogodowych. Pisaki olejne są zazwyczaj wodoodporne, dzięki czemu można ich używać na zewnątrz i nawet deszcz czy śnieg nie zniszczy dzieła. Ani niska, ani wysoka temperatura nie wpłynie negatywnie na stan oznaczeń czy zapisów wykonanych markerami.

 

Charakterystyka naszych pisaków olejowych.

Produkty w naszym sklepie doskonale sprawdzą się do oznaczania kartonów, paczek, towarów, części z różnych materiałów oraz do pisania. Będą dobrym wyposażeniem każdego biura, magazynu, warsztatu, hali produkcyjnej czy sklepu. Dzięki ich użyciu, nie musisz się martwić, czy z czasem napisy lub oznaczenia nie wyblakną, a Ty stracisz ważne informacje.

Oferujemy Państwu flamastry olejowe w całej gamie kolorystycznej. Czarne markery olejowe, to już klasyka gatunku, nadają się do właściwie każdej pracy i będą widoczne na każdej powierzchni, może poza czarną. Jednak w tym przypadku z pomocą przychodzą białe markery olejowe. Dla bardziej wymagających estetów mamy kolorowe markery olejowe – dostępne są czerwone, zielone, niebieskie, a nawet złote i srebrne. Gwarantujemy, że z naszej oferty każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Przedstawiamy markery olejowe o różnych grubościach końcówek. Od bardzo cienkich – 0,8mm, aż do 2-4mm.

Wszystkie nasze produkty pochodzą od najlepszych producentów – między innymi Toma, Edding, czy Grand. Markery olejne, które mamy w ofercie są solidne, trwałe i nie wysychają. Są uniwersalne, praktyczne i bardzo proste w obsłudze. Oprócz tego są bardzo poręczne i łatwo nimi pisać.

Zachęcamy do zapoznania się ofertą najlepszych na rynku flamastrów olejowych o różnych grubościach, kolorach i od różnych producentów. Satysfakcja gwarantowana!