Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Taśmy pakowe i sznurkiTrudno o bardziej niezbędne i podręczne akcesoria biurowe i papiernicze niż taśma klejąca, dlatego w naszej ofercie proponujemy kilka kategorii i rodzajów taśm pakowych oraz sznurków. Bez względu na to, czy chodzi o spakowanie dużego opakowania czy o związanie akt papierowych – liczy się trwałość, dlatego stawiamy tutaj przede wszystkim na produkty od sprawdzonych dostawców i uznane marki.
Można w poniższej kategorii znaleźć rozwiązania pozwalające zarówno na swobodne działanie firm i przedsiębiorstw, dużych magazynów, zakładów produkcyjnych, ale także biur czy działów obsługi klienta, ale także idealne rozwiązania dla domu i szkoły oraz urzędu. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem uwzględniającym taśmy pakowe i sznurki dla pełni profesjonalnego pakowania, segregowania, i przechowywania towaru czy dokumentów.


Rozwiązania samoprzylepne i wiązane


Taśmy pakowe i sznurki stosuje się przeważnie do rozmaitych zadań i funkcji. Jeśli chodzi o taśmy klejące, najistotniejsze rozróżnienie w tej kategorii stanowi rozmiar taśmy – szerokość oraz jej długość, a także barwa. Dostępne są więc taśmy klejące całkowicie transparentne i jak popularne brązowe mocne taśmy pakowe o silnym kleju i niskiej rozciągliwości. W zależności od potrzeb użytkownika, zachęcamy do zakupu tego towaru w wielopakach, które gwarantują uzyskanie najniższej ceny za metr taśmy pakowej. Dzięki korzystaniu wyłącznie z doświadczonych i uznanych międzynarodowych marek możemy mieć pewność, że proponowane Państwu modele i rozwiązania będą trwałe oraz funkcjonalne.

Innym pomysłem na bezpieczne przechowywanie towarów lub dokumentów, jest ich wiązanie. Sznurek daje możliwość grupowania i łączenia pudełek czy kartonów ze sobą, ale pozwala także na bardzo skuteczne dzielenie i łączenie dokumentów, aktów czy folderów w sprawach – również do archiwizacji. Sznurki w przypadku archiwizacji są często jedynym dopuszczalnym rozwiązaniem, jeśli dokumentów nie wolno np. dostarczać do archiwum z metalowymi zszywkami itp. Również w przypadku firm zajmujących się transportem przesyłek kurierskich, taśmy pakowe i sznurki stanowią obok kopert, pudełek i folii ochronnych najbardziej niezbędne i codzienne wyposażenie.

Dlatego zachęcamy wszystkich prowadzących działalność gospodarczą do zapoznania się z naszą atrakcyjną cenowo ofertą, w której szczególnie dużą popularnością cieszą się takie modele i produkty, jak chociażby:


Bardzo dobrym pomysłem wraz z zakupem taśm pakowych jest również nabycie odpowiedniego automatycznego dyspensera, dzięki któremu owijanie taśmą jakichkolwiek przesyłek i paczek jest bardzo wygodne i szybkie.

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger