Pokazuje 1 - 25 z 46 elementów

Niszczarki do dokumentów

Niszczarki - nieodzowny element wyposażenia biura.

W nowoczesnych firmach i fabrykach ważne jest bezpieczne przechowywanie tajnych dokumentów klientów, a później sprawne pozbywanie się ich, bez konieczności wywożenia poza teren firmy. Pod wpływem obowiązującego prawa RODO jesteśmy jeszcze bardziej zmuszeni do poufnych działań z danymi wrażliwymi naszych klientów. Ważne jest zatem, aby zainwestować w niezawodny sprzęt, który pomoże raz na zawsze zniszczyć stosowne dokumenty.

Tu z pomocą przychodzą nam niszczarki do dokumentów, proste w obsłudze urządzenia, które zapewnią spokój ducha przedsiębiorcom. Pozwalają na rozdzieranie wielu kartek naraz, bez konieczności stania nad maszyną godzinami, a co najważniejsze działają zdecydowanie skuteczniej niż człowiek, który ręcznie nie jest w stanie tak dokładnie podrzeć papierów.

Jakie niszczarki do papieru?

Na rynku dostępnych jest wiele niszczarek biurowych w różnych kolorach i kształtach, ale też z różnymi parametrami technicznymi. 

W zależności od Państwa potrzeb możecie wybrać duże lub małe niszczarki, przybiurkowe. Nimi praca będzie trwała dłużej, ale nie będą zabierały tyle miejsca.

Oprócz tego wiele niszczarek dokumentów ma opcję niszczenia kart kredytowych oraz płyt CD. Warto na te parametry zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

Aby sprzęt działał bez zarzutu warto też sprawdzić, czy jest odporny na zszywki albo spinacze biurowe. Większość niszczarek nie ma z tym problemu, ale zawsze należy to sprawdzić.

Jakie niszczarki oferujemy?

W naszym sklepie znajdziecie Państwo całą gamę niszczarek biurowych, bardzo zróżnicowanych, jednak pod jednym względem podobnych; każda wykonana z najwyższej jakości materiałów, by zapewnić długą i bezawaryjną pracę. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami i gwarantujemy zadowolenie.

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger