Filtruj według

Kolor
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 34 elementów

Poduszki i tusze do stempli

Tusz do pieczątek – wysoka jakość odbitek.

Tusze do pieczątek umożliwiają wykonywanie wyraźnych odbitek, na których widnieją podstawowe informacje na temat danego przedsiębiorstwa. Dokumenty bez potwierdzenia w formie pieczątki firmowej, zawierającego nazwę firmy, dane jej właściciela oraz numer NIP są nieważne. Dlatego podczas dokonywania zakupu, zwróć szczególną uwagę na jakość z jaką zostały wykonane tusze do pieczątki.

Tusz do pieczątki – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Budując wizerunek profesjonalisty, powinieneś zadbać o nawet najdrobniejszy szczegół na każdym z etapów świadczenia usług, bądź sprzedaży produktów. Zasada ta dotyczy w szczególności dokumentacji, jaką przedstawiasz swoim klientom. Wydawać by się mogło, że pewne elementy nie są zauważalne, jednak jeśli nie zadbasz o nie w odpowiedni sposób, mogą wpłynąć na Twój wizerunek. 

Podczas kompletowania niezbędnych artykułów biurowych zwróć uwagę na wysokiej jakości tusze do stempli i pieczątek. Odbitka wykonana przez tusz do pieczątek nie powinna rozmazywać się, niszcząc tym samym elegancką prezencję danego pisma. 

Co więcej, dopasuj kolor tuszu do stempli i pieczątek do oznakowywanego dokumentu. Coraz częściej odchodzi się od typowej czerni lub fioletu. Obecnie nie istnieją regulacje prawne związane z użyciem odpowiedniego odcienia w danym typie organizacji. Powszechnie przyjęło się, że barwa czerwona odpowiada dokumentacji wydawanej w różnego rodzaju urzędach państwowych, szkołach lub bibliotekach, natomiast zielony najczęściej wykorzystywany jest w rolnictwie i leśnictwie.

Tusz do stempli – wodny czy olejowy?

O ile kolor pieczątki nie posiada większego znaczenia, tak istotną kwestią pozostaje rodzaj tuszu do pieczątki oraz jego przeznaczenie. 

Wodne tusze do stempli i pieczątek najlepiej sprawdzają się w użyciu na powierzchni zwykłej kartki, ponieważ to właśnie ona zapewni najlepszą chłonność. Charakteryzują się niezwykle rzadką konsystencją i dokładnością w odbiciu nawet najmniejszych szczegółów. Olejowy tusz do pieczątki będzie niezastąpiony na wszelkich powierzchniach posiadających wysoką porowatość – może być to przykładowo karton.

Tusz do pieczątek – szeroki wybór i najwyższa jakość.

W ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy tusze do stempli metalowych oraz gumowych. Każdy klient może wybrać odpowiadający sobie rodzaj, dopasowując go do powierzchni, jaką chce oznakować oraz materiału, z jakiego został wykonany. 

Tusz do stempli metalowych wykonany został na bazie oleju i posiada specjalną końcówkę ułatwiającą nasączanie poduszek. Natomiast tusz do stempli gumowych najlepiej używać wraz z pieczątkami ręcznymi i samotuszującymi.