Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Poduszki i tusze do stempli

Tusz do pieczątek – wysoka jakość odbitek.

Tusze do pieczątek umożliwiają wykonywanie wyraźnych odbitek, na których widnieją podstawowe informacje na temat danego przedsiębiorstwa. Dokumenty bez potwierdzenia w formie pieczątki firmowej, zawierającego nazwę firmy, dane jej właściciela oraz numer NIP są nieważne. Dlatego podczas dokonywania zakupu, zwróć szczególną uwagę na jakość z jaką zostały wykonane tusze do pieczątki.

Tusz do pieczątki – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Budując wizerunek profesjonalisty, powinieneś zadbać o nawet najdrobniejszy szczegół na każdym z etapów świadczenia usług, bądź sprzedaży produktów. Zasada ta dotyczy w szczególności dokumentacji, jaką przedstawiasz swoim klientom. Wydawać by się mogło, że pewne elementy nie są zauważalne, jednak jeśli nie zadbasz o nie w odpowiedni sposób, mogą wpłynąć na Twój wizerunek. 

Podczas kompletowania niezbędnych artykułów biurowych zwróć uwagę na wysokiej jakości tusze do stempli i pieczątek. Odbitka wykonana przez tusz do pieczątek nie powinna rozmazywać się, niszcząc tym samym elegancką prezencję danego pisma. 

Co więcej, dopasuj kolor tuszu do stempli i pieczątek do oznakowywanego dokumentu. Coraz częściej odchodzi się od typowej czerni lub fioletu. Obecnie nie istnieją regulacje prawne związane z użyciem odpowiedniego odcienia w danym typie organizacji. Powszechnie przyjęło się, że barwa czerwona odpowiada dokumentacji wydawanej w różnego rodzaju urzędach państwowych, szkołach lub bibliotekach, natomiast zielony najczęściej wykorzystywany jest w rolnictwie i leśnictwie.

Tusz do stempli – wodny czy olejowy?

O ile kolor pieczątki nie posiada większego znaczenia, tak istotną kwestią pozostaje rodzaj tuszu do pieczątki oraz jego przeznaczenie. 

Wodne tusze do stempli i pieczątek najlepiej sprawdzają się w użyciu na powierzchni zwykłej kartki, ponieważ to właśnie ona zapewni najlepszą chłonność. Charakteryzują się niezwykle rzadką konsystencją i dokładnością w odbiciu nawet najmniejszych szczegółów. Olejowy tusz do pieczątki będzie niezastąpiony na wszelkich powierzchniach posiadających wysoką porowatość – może być to przykładowo karton.

Tusz do pieczątek – szeroki wybór i najwyższa jakość.

W ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy tusze do stempli metalowych oraz gumowych. Każdy klient może wybrać odpowiadający sobie rodzaj, dopasowując go do powierzchni, jaką chce oznakować oraz materiału, z jakiego został wykonany. 

Tusz do stempli metalowych wykonany został na bazie oleju i posiada specjalną końcówkę ułatwiającą nasączanie poduszek. Natomiast tusz do stempli gumowych najlepiej używać wraz z pieczątkami ręcznymi i samotuszującymi.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci