Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Koperty rozszerzaneProwadzenie każdej działalności związane jest z koniecznością przesyłania różnego rodzaju korespondencji drogą pocztową lub kurierską. Bardzo ważne jest odpowiednie zaopatrzenie własnej kancelarii w bogaty wybór kopert i opakowań, dzięki którym można bezpiecznie wysłać dokumenty w nienaruszonym stanie. W tej kategorii prezentujemy Państwu praktyczne koperty rozszerzane, które idealnie sprawdzają się podczas pakowania większej ilości korespondencji. Nie ma obaw, że koperta rozerwie się lub nie zmieści dokumentów w konkretnym rozmiarze. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą praktycznych kopert rozszerzanych i do zrobienia zakupów w naszym sklepie.


Rozszerzane koperty – sposób na idealne umieszczenie korespondencjiW przypadku urzędów oraz dużych firm bardzo często przesyłane są duże ilości dokumentów, niekiedy spiętych ze sobą zszywkami lub znajdujących się w teczkach aktowych. Bardzo ważny jest dobór odpowiednich kopert, w których zmieszczą się wszystkie dokumenty w bezpieczny sposób. Dokumenty nie mogą mieć zbyt ciasno, ponieważ gniotą się i stają się nieeleganckie. Dostępne w naszym sklepie koperty rozszerzane to doskonały wybór w takiej sytuacji. Mieszczą bowiem znacznie większe partie papieru niż koperty tradycyjne, a jednocześnie dopasowują się do swojej zawartości i nie zajmują wiele miejsca w szafie kancelaryjnej.

Jakie koperty rozszerzane oferujemy w naszym sklepie?


Zależy nam na tym, aby sprostać wszelkim wymaganiom naszych Klientów. Stale poszerzamy nasz asortyment, w którym znajduje się doskonały wybór rozszerzanych kopert w różnych formatach, jak również wykonanych z innych materiałów. Obecnie największym powodzeniem wśród Klientów cieszą się:

  • koperty samoklejące rozszerzane RBD brązowe,
  • koperty samoklejące rozszerzane RBD białe,
  • koperty samoklejące HK rozszerzane RBD białe.


U nas można dopasować idealne koperty do swoich wymagań. Tego typu rozwiązanie jest chętnie wybierane nie tylko przez firmy i urzędy, ale również przez osoby prywatne. Na pewno stanowią najlepsze rozwiązanie podczas kierowania pism sądowych i wniosków do urzędów.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całym dostępnym u nas asortymentem rozszerzanych kopert. Gwarantujemy ich najwyższą jakość oraz trwałość. W naszym sklepie można również liczyć na konkurencyjne warunki cenowe. Zapraszamy do zrobienia zakupów.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci