Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Koperty rozszerzaneProwadzenie każdej działalności związane jest z koniecznością przesyłania różnego rodzaju korespondencji drogą pocztową lub kurierską. Bardzo ważne jest odpowiednie zaopatrzenie własnej kancelarii w bogaty wybór kopert i opakowań, dzięki którym można bezpiecznie wysłać dokumenty w nienaruszonym stanie. W tej kategorii prezentujemy Państwu praktyczne koperty rozszerzane, które idealnie sprawdzają się podczas pakowania większej ilości korespondencji. Nie ma obaw, że koperta rozerwie się lub nie zmieści dokumentów w konkretnym rozmiarze. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą praktycznych kopert rozszerzanych i do zrobienia zakupów w naszym sklepie.


Rozszerzane koperty – sposób na idealne umieszczenie korespondencjiW przypadku urzędów oraz dużych firm bardzo często przesyłane są duże ilości dokumentów, niekiedy spiętych ze sobą zszywkami lub znajdujących się w teczkach aktowych. Bardzo ważny jest dobór odpowiednich kopert, w których zmieszczą się wszystkie dokumenty w bezpieczny sposób. Dokumenty nie mogą mieć zbyt ciasno, ponieważ gniotą się i stają się nieeleganckie. Dostępne w naszym sklepie koperty rozszerzane to doskonały wybór w takiej sytuacji. Mieszczą bowiem znacznie większe partie papieru niż koperty tradycyjne, a jednocześnie dopasowują się do swojej zawartości i nie zajmują wiele miejsca w szafie kancelaryjnej.

Jakie koperty rozszerzane oferujemy w naszym sklepie?


Zależy nam na tym, aby sprostać wszelkim wymaganiom naszych Klientów. Stale poszerzamy nasz asortyment, w którym znajduje się doskonały wybór rozszerzanych kopert w różnych formatach, jak również wykonanych z innych materiałów. Obecnie największym powodzeniem wśród Klientów cieszą się:

  • koperty samoklejące rozszerzane RBD brązowe,
  • koperty samoklejące rozszerzane RBD białe,
  • koperty samoklejące HK rozszerzane RBD białe.


U nas można dopasować idealne koperty do swoich wymagań. Tego typu rozwiązanie jest chętnie wybierane nie tylko przez firmy i urzędy, ale również przez osoby prywatne. Na pewno stanowią najlepsze rozwiązanie podczas kierowania pism sądowych i wniosków do urzędów.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całym dostępnym u nas asortymentem rozszerzanych kopert. Gwarantujemy ich najwyższą jakość oraz trwałość. W naszym sklepie można również liczyć na konkurencyjne warunki cenowe. Zapraszamy do zrobienia zakupów.