Filtruj według

Kolor
Cechy tuszu
Grubość linii pisania
Klips
Wymienny wkład
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Długopisy wymazywalne


Długopisy wymazywalne
używane są w biurach i szkołach już długi okres czasu. Pomysłodawcą tego ciekawego rozwiązania była firma Pilot. Długopisy wymazywalne marki Frixion trafiły na polski rynek i z miejsca stały się jego hitem. Produkt ułatwił życie uczniom i pracownikom biurowym i wciąż jest jednym z najlepiej sprzedających się rodzajów długopisów.

Dobry długopis ścieralny


W naszym sklepie znajdziesz długopisy wymazywalne i ścieralne najlepszego producenta - firmy Pilot. Oryginalne długopisy ścieralne bazują na wrażliwym na temperaturę tuszu o nazwie Metamo. Tusz usuwany jest w razie potrzeby przez specjalne gumki lub silikonowe końcówki. Podczas procesu ścierania tworzące się ciepło powoduje iż napisy znikają (tusz staje się niewidoczny powyżej temperatury 60°C). W miejscu usuniętego tekstu możliwe jest ponowne naniesienie tuszu.

Jakie długopisy wymazywalne znajdziesz w naszym sklepie?

  • długopis ścieralny Pilot Frixion niebieski
  • pioro kulkowe Pilot Frixion Clicker


Można u nas liczyć na produkty oryginalne i tylko renomowanych producentów. Bez wątpienia do takich możemy zaliczyć długopisy wymazywalne Pilot.

Renoma i wysoka klasa


Dbając o wysoki standard obsługi oferujemy produkty najlepsze jakościowo.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną oferta naszych długopisów ścieralnych w różnych kolorach. Gwarantujemy doskonałe ceny i fachową pomoc. Zapraszamy do dokonania zakupów!