Filtruj według

Kolor
Grubość linii pisania
Klips
Wymienny wkład
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Długopisy wymazywalne


Długopisy wymazywalne
używane są w biurach i szkołach już długi okres czasu. Pomysłodawcą tego ciekawego rozwiązania była firma Pilot. Długopisy wymazywalne marki Frixion trafiły na polski rynek i z miejsca stały się jego hitem. Produkt ułatwił życie uczniom i pracownikom biurowym i wciąż jest jednym z najlepiej sprzedających się rodzajów długopisów.

Dobry długopis ścieralny


W naszym sklepie znajdziesz długopisy wymazywalne i ścieralne najlepszego producenta - firmy Pilot. Oryginalne długopisy ścieralne bazują na wrażliwym na temperaturę tuszu o nazwie Metamo. Tusz usuwany jest w razie potrzeby przez specjalne gumki lub silikonowe końcówki. Podczas procesu ścierania tworzące się ciepło powoduje iż napisy znikają (tusz staje się niewidoczny powyżej temperatury 60°C). W miejscu usuniętego tekstu możliwe jest ponowne naniesienie tuszu.

Jakie długopisy wymazywalne znajdziesz w naszym sklepie?

  • długopis ścieralny Pilot Frixion niebieski
  • pioro kulkowe Pilot Frixion Clicker


Można u nas liczyć na produkty oryginalne i tylko renomowanych producentów. Bez wątpienia do takich możemy zaliczyć długopisy wymazywalne Pilot.

Renoma i wysoka klasa


Dbając o wysoki standard obsługi oferujemy produkty najlepsze jakościowo.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną oferta naszych długopisów ścieralnych w różnych kolorach. Gwarantujemy doskonałe ceny i fachową pomoc. Zapraszamy do dokonania zakupów!

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci