Filtruj według

Format
Kolor
Szerokość grzbietu
Rodzaj nadruku
Materiał
Wymiary
Układ
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 36 elementów

Flipcharty

Flipcharty – profesjonalne wyposażenie do biur. 

Tablice suchościeralne stojące, nazywane powszechnie flipchartami to obowiązkowe elementy w biurach oraz wszelkich innych miejscach, w których przeprowadzane są prezentacje lub szkolenia. Zawierają przymocowany blok papieru, którego kartki zapisujemy, a następnie odrzucamy w tył ukazując kolejne, będące jeszcze czyste lub zwyczajnie odrywamy.

Wyposażone są najczęściej w półkę na flamastry oraz zacisk do arkuszy papieru. Są niezwykle praktyczne – w bardzo łatwy i szybki sposób pozwalają na zobrazowanie odbiorcom różnego rodzaju treści. To ważna zaleta, która ceniona jest również przez szkoleniowców. Powierzchnię tablicy szkoleniowej stanowi przestrzeń, w której bez trudu zapiski mogą tworzyć nie tylko osoby prowadzące wystąpienie, ale także jego uczestnicy podczas ćwiczeń.

Flipcharty magnetyczne sprawdzają się świetnie, jeśli w biurze zespół często pracuje metodą burzy mózgów. Nie tylko umożliwiają zapisanie danych szybko oraz w przejrzystej formie, ale także umożliwiają dołączenie do zapisków kartek papieru lub grafik. 

Tablice flipcharty – wybór odpowiedniego typu papieru. 

Flipcharty do prawidłowego użytkowania wymagają użycia odpowiedniego rodzaju papieru. Warto zrobić jego zapas, aby w przypadku jego braku móc w dalszym ciągu kontynuować prezentację. Producenci oferują warianty zawierające linie lub kratkę, a także modele w wersji czystej. Warto także zwrócić uwagę na jego gramaturę – o wiele bardziej komfortowo korzysta się z grubszego papieru. W naszej ofercie odnajdziesz flipcharty zawierające uchwyty na papier – upewnij się, że posiadasz papier ze specjalnymi otworami umożliwiającymi powieszenie go w tymże miejscu. 

Flipchart mobilny, szklany czy składany? Jaki flipchart wybrać?

Swoim klientom oferujemy jedynie wysokiej jakości, profesjonalne flipcharty pochodzące od uznanych producentów, które zawierają szereg praktycznych udogodnień. Oprócz flipchartów klasycznych, proponujemy flipcharty składane posiadające dodatkowe, przestronne ramiona do zapełnienia tekstem lub kartkami papieru. Ich wysokość możesz bez trudu dostosować do własnych wymagań – jest regulowana nawet do 220 cm. 

Nowoczesną odmianą standardowego flipcharta są flipcharty suchościeralne wykonane ze szkła. Ich elegancka prezencja może stanowić ciekawy element wystroju każdego wnętrza, w którym zostaną użyte – nie tylko w przestrzeni biurowej, ale również w hotelach oraz restauracjach. 

Natomiast flipcharty na kółkach mogą odnaleźć swoje zastosowanie w domowym gabinecie. Z łatwością rozpiszesz na nich codzienne cele, jak i obowiązki. To świetne narzędzie do sporządzania przez Ciebie szybkich notatek oraz spostrzeżeń. Posłużą także Twojemu dziecku do rozwijania zdolności artystycznych. Stanowią świetną alternatywę dla często używanych tablic kredowych – nie pozostawiają uporczywego pyłu, przez co są zdrowe dla układu oddechowego. Mobilne flipcharty możesz przenosić z miejsca na miejsce, toteż Twoja pociecha będzie miała możliwość na zabawę lub naukę na świeżym powietrzu, przykładowo na balkonie.