Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Antyramy na zdjęcia


Kiedy potrzeba oprawić grafikę lub inną płaską pracę graficzną z pewnością wybieramy do tego antyramę z plexi. Antyramy charakteryzują się prostym wyglądem i fantastycznie sprawdzają się jako najprostszy sposób oprawy.

Antyramy z plexi - co i jak

Każda antyrama składa się z dwóch części. Podstawę stanowi twarda płyta HDF która zapobiega uszkodzeniom i odkształceniom. Płyta umożliwia zawieszenie na antyramy plexi na ścianie zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Przednią cześć stanowi plexi z filtrem UV, które zabezpiecza oprawioną grafikę przed zewnętrznymi szkodliwymi czynnikami. Antyramy plexi wyróżnia także to iż nie posiadają zewnętrznych krawędzi ramy przez co doskonale sprawdzają się do opraw obrazów, plakatów i innych grafik które chcemy eksponować.

Jakie antyramy plexi oferuje nasz sklep?

  •     antyramy z plexi Memoboards


Wysoka jakość i świetna ekspozycja


Antyramy plexi
jakie posiadamy w sprzedaży to produkty najwyższej jakości od renomowanych producentów. Nasza specjalizacja w materiałach biurowych pozwala nam na oferowanie tylko najlepszych rozwiązań w dziedzinie ekspozycji i prezentacji wizualnej.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci