Filtruj według

Kolor
Szerokość
Długość
Rodzaj kleju
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 37 elementów

Taśmy pakowe

Taśmy pakowe niezawodne przy wielu przedsięwzięciach 

Niezależnie od tego, czy organizujesz przeprowadzkę, generalny remont czy sprzątanie, albo czy jesteś właścicielem firmy kurierskiej, przewozowej lub pracujesz na poczcie, z pewnością będziesz korzystać z taśm opakowaniowych. Są mocne, wytrzymałe i bardzo dobrze kleją. W naszym sklepie znajdziesz produkty tylko najlepszych producentów, między innymi taśmy pakowe Tesa, 3M Scotch czy Grand. To cieszące się największym zaufaniem światowe firmy, wytwarzające tego typu sprzęt. Taśmy klejące pakowe idealnie sprawdzą się do profesjonalnego pakowania, segregowania, spinania i przechowywania dokumentów, i innych materiałów. Przyjrzyjmy się szczegółom i charakterystyce oferowanych przez nas taśm pakowych, oraz ich producentom.

Producenci taśm pakowych i ich wyroby – charakterystyka.

W naszym sklepie mamy wiele modeli i kolorów taśm. Oferujemy modele w różnych rozmiarach – o różnej szerokości: 48 mm lub 50 mm. Jeśli chodzi o kolory przedstawianych wyrobów, to są to na przykład:

  • taśmy pakowe brązowe
  • taśmy pakowe przezroczyste
  • taśmy pakowe szare

Ponadto oferujemy modele niebieskie, oraz czarne. 

Nasze wszystkie taśmy opakowaniowe są wytrzymałe, trwałe, bardzo dobrze kleją i nie schodzą po czasie. Na rynku nie ma lepszych egzemplarzy, w równie atrakcyjnej cenie. 

Zachęcamy też do kupienia dyspensera do taśmy pakowej, który znacząco ułatwi oklejanie i pakowanie materiałów, nie wymagając przy tym dużych nakładów siły. Pakowanie stanie się szybkie i banalnie proste. Taka oklejarka sprawdzi się najlepiej do owijania paczek, przesyłek, czy plików dokumentów. 

Nie zastanawiaj się dłużej i wybierz nasze najlepsze, wytrzymałe i mocne taśmy pakowe, a oklejanie dokumentów i paczek będzie proste, jak nigdy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.