Filtruj według

Kolor
Rodzaj tworzywa
Kształt
Pojemnik
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 105 elementów

Zakładki indeksujące

Zakładki indeksujące – kolorowe i praktyczne. 

Podczas nauki lub codziennego przeglądania rozmaitych artykułów często natrafiamy na fragmenty warte uwagi, do których planujemy po pewnym czasie powrócić. Jednak pamięć wielu osób jest krótka i informacja, na której stronie umieszczono interesujący nas wycinek często zostaje zapomniana. Aby pomóc sobie w łatwiejszym wyszukiwaniu tekstu i organizacji notatek, zdecyduj się na karteczki indeksujące. 

Karteczki indeksujące – dlaczego warto je posiadać? 

Odpowiednia organizacja swojej pracy w dużym stopniu przełoży się na zwiększenie efektywności. Na co dzień można doświadczyć jak istotny jest porządek w posiadanych dokumentach i notatkach. Posegregowane papiery sprawiają, że nie tracisz cennego czasu na poszukiwanie konkretnej dokumentacji. Zaoszczędzone chwile zacznie lepiej spożytkować na szybsze sfinalizowanie rozpoczętej czynności. Tak samo dzieje się w przypadku karteczek indeksujących. Jeśli w krótszym czasie odnajdziesz odpowiednią notatkę, więcej czasu pozostanie Ci na naukę lub pracę. Tę zaletę doceniają zwłaszcza studenci, gdy podczas nauki w okresie egzaminów liczy się każda wolna chwila.

Jako drugą zaletę warto wymienić możliwość wielokrotnego przeklejania zakładek indeksujących. Możliwość wielokrotnej zmiany ich miejsca powoduje wysoki komfort użytkowania oraz oszczędność – zakładki indeksujące z papieru mogą zmieniać swoje miejsce w obrębie jednej książki lub zeszytu, a nawet zostać wykorzystane w kilku z nich. 

Trzecią zaletą jest możliwość pisania po ich powierzchni. Karteczki kolorowe indeksujące umożliwiają sporządzanie na nich różnych notatek lub wykonywanie drobnych rysunków. Mogą one odnosić się do tekstu i w sposób graficzny obrazować całą zawartość.  

Jakie możliwości dają zakładki indeksujące samoprzylepne? 

Kartki indeksujące to niepozorne artykuły biurowe, które dzięki swojej prostocie i użyteczności pomagają łatwo organizować wszelkie dokumenty i notatki posiadane przez każdego z nas. Poprzez swoją niską cenę stają się najbardziej ekonomicznymi akcesoriami do organizacji, jakie są dostępne obecnie na rynku. 

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno zakładki indeksujące foliowe, jak i papierowe. Posiadamy także szeroką gamę zakładek indeksujących zawierających wiele innowacyjnych właściwości. Zakładki indeksujące post-it wyposażone zostały w niewielką przezroczystą powierzchnię, dzięki czemu nie zasłaniają tekstu. Natomiast zakładki indeksujące stick'n wykonano z folii grubszej niż zwykłe modele. Bez trudu możesz pisać po ich powierzchni.