Filtruj według

Kolor
Szerokość grzbietu
Opakowanie (ilość sztuk)
Rodzaj tworzywa
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 51 elementów

Listwy wsuwane i obwoluty


Chcąc zapewnić profesjonalny wygląd swojej ofercie w formie dokumentacji lub ochronić ją przed szkodliwym działaniem różnych czynników, warto ją estetycznie oprawić. Nie każda firma musi posiadać własną bindownicę, aby oprawiać w ten sposób swoje dokumenty. W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości listwy wsuwane i obwoluty, dzięki którym można to zrobić samodzielnie, bez użycia żadnych maszyn. Listwy i obwoluty są bardzo proste w użyciu. Wystarczy plik dokumentów spiąć za pomocą listwy, a z każdej z zewnętrznych stron umieścić przezroczystą obwolutę. Dzięki temu, dokumenty są trwale ze sobą połączone, ale można je również rozdzielić, nie uszkadzając ich.


Najlepszy wybór listew wysuwanych i obwolut


Listwy wsuwane i obwoluty z naszego asortymentu to produkty wysokiej jakości. Wszystkie wykonane są z tworzyw doskonałej klasy, które gwarantują ich trwałość i niezawodność. Przy użyciu takiej listwy można w ciągu kilku sekund połączyć ze sobą dokumenty, na przykład ofertę, którą chce się przedstawić kontrahentowi albo klientowi. Jest to również doskonały sposób na oprawienie pracy studenckiej, nawet pracy licencjackiej. Można ograniczyć do minimum koszty i samodzielnie oprawić plik dokumentów. Listwy wsuwane i obwoluty z pewnością przydadzą się nie tylko w biurze, ale również w każdym domu.


Jakie listwy i obwoluty znalazły się w naszej ofercie?


Dzięki współpracy z renomowanymi producentami materiałów biurowych, możemy Państwu zaoferować produkty doskonałej jakości. Obecnie w naszym asortymencie znajdują się listwy oraz obwoluty:

  • Argo,
  • Durable,
  • Esselte.


Wszystkie doskonale sprawdzą się w profesjonalnym biurze, jak również w warunkach domowych. Są bardzo intuicyjne w użyciu i nikt nie powinien mieć problemu z oprawieniem dokumentacji.

Gwarancja doskonałej jakości


Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego wybieramy tylko listwy wsuwane i obwoluty najwyższej jakości od renomowanych producentów. Jesteśmy przekonani, że produkty z asortymentu przypadną Państwu do gustu.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sklepu, również innych materiałów biurowych i papierniczych. Gwarantujemy trwałość i funkcjonalność wszystkich propozycji. Proponujemy również najlepsze ceny na rynku. Zapraszamy do zrobienia u nas zakupów.