Filtruj według

Kolor
Opakowanie (ilość sztuk)
Grubość linii pisania
Rodzaj końcówki
Długość linii pisania
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 78 elementów

Markery do tablic suchościeralnych

Kiedyś kreda, teraz pisaki do tablicy magnetycznej… 

Kto z nas nie pamięta czasów szkolnych, kiedy wszyscy pisaliśmy na tablicach kredowych? Dla wielu jest to jedno z najlepszych wspomnień ze szkolnych lat, jednak korzystanie z takiej tablicy było dosyć problematyczne i wiązało się z wieloma utrudnieniami. Najbardziej uciążliwe z pewnością były ubrudzone kredą palce i unoszący się kredowy kurz. Na szczęście z czasem powstały tablice suchościeralne i pisaki do tablicy magnetycznej, które nie powodują problemów oraz nie wytwarzają uciążliwego pyłu. Umożliwiły one zapisywanie notatek i rysowanie rozmaitych kształtów, które ułatwiły pracę zarówno uczniów, jak i nauczycieli – pozbyły się problemów, które można było napotkać przy pracy z tablicą kredową. Mowa o obecnie najbardziej praktycznych gadżetach niezbędnych w szkołach – poznaj markery do tablic suchościeralnych, które obecnie możemy spotkać w wielu kolorach i o różnych grubościach rysika.

Tablice z takimi markerami znajdziemy w szkołach, na uczelniach, w biurach czy urzędach. To bardzo praktyczne narzędzie, które dodatkowo umożliwia bezpyłową i czystą pracę. Dodatkowym atutem, jaki posiadają markery do tablicy jest to, że można je szybko i bez problemu zmyć, robiąc miejsce na nowe notatki.

W naszym sklepie kupicie Państwo grube i cienkie pisaki suchościeralne w wielu ciekawych odcieniach.

Pisaki do tablicy suchościeralnej – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Wybierając mazaki do tablicy zwróć uwagę na kilka istotnych kwestii, które sprawią, że użytkowanie nowego produktu stanie się niezwykle komfortowe. Przede wszystkim upewnij się, że wybrane przez Ciebie markery suchościeralne pozwolą na uzyskanie nasyconego koloru za jednym pociągnięciem. Zagwarantują Ci gładkie sunięcie po powierzchni tablicy suchościeralnej, bez konieczności nanoszenia poprawek – to wielka oszczędność czasu.

Co więcej, pamiętaj o upewnieniu się, że dany produkt posiada nowoczesny rodzaj końcówki umożliwiający ciche użycie. Skrzypiące flamastry suchościeralne w szybkim czasie staną się zbyt uciążliwie i wkrótce zaczniesz szukać nowych.

Najlepszym rozwiązaniem podczas zakupu markera do tablicy suchościeralnej będzie skorzystanie z oferty specjalistów. W naszym sklepie internetowym odnajdziesz jedynie wysokiej klasy produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – od lat gwarantujemy ich niezawodność.

Nasza oferta markerów do tablic suchościeralnych

Przedstawiamy Państwu mazaki suchościeralne renomowanych firm, które zaskoczą jakością i trwałością oraz umożliwią kreślenie perfekcyjnych linii i kształtów.

Oferujemy całe zestawy kolorowych mazaków do tablicy lub pojedyncze sztuki do samodzielnego kompletowania. Prezentujemy pisaki niebieskie lub czarne, ale oprócz tego również czerwone albo zielone. Tak duża gama kolorów pozwala na stworzenie barwnych i ciekawych notatek, których nauka stanie się znacznie łatwiejsza oraz prostsza do przekazania swoim słuchaczom.

Prezentowane pisaki do tablicy mają szeroki zakres grubości linii pisania, dzięki czemu z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie model. Ponadto, oferujemy różne rodzaje końcówek – od okrągłych, do ściętych, dla większego komfortu pisania.

Wszystkie modele mają ergonomiczny kształt i świetnie leżą w dłoni, umożliwiając precyzyjne i czyste pisanie.

Zapraszamy do zakupu.