Pokazuje 1 - 25 z 40 elementów

Markery do tablic suchościeralnych

Kiedyś kreda, teraz flamastry suchościeralne

Któż z nas nie pamięta już jak w czasach szkolnych pisano na tablicach kredowych? Dla wielu jest to jedno z najlepszych wspomnień ze szkoły, jednak korzystanie z takiej tablicy było dosyć problematyczne. Najgorsze były ubrudzone palce i unoszący się kurz z kredy. Na szczęście z czasem powstały tablice suchościeralne, z którymi takiego problemu nie ma. Umożliwiły one zapisywanie notatek i rysowanie kształtów, które ułatwiły pracę, pozbywając się problemów, które można było napotkać przy pracy z tablicą kredową. Z pomocą przychodzą tu markery tablicowe, które obecnie możemy spotkać w wielu kolorach i o różnych grubościach rysika. 

Tablice z takimi markerami znajdziemy w szkołach, na uczelniach, w biurach czy urzędach. To bardzo praktyczne narzędzie, które dodatkowo umożliwia bezpyłową i czystą pracę. Dodatkowym atutem takich markerów tablicowych jest to, że można je szybko i bez problemu zmyć, robiąc miejsce na nowe notatki.

W naszym sklepie kupicie Państwo grube i cienkie markery suchościeralne w wielu ciekawych odcieniach.

Nasza oferta markerów do tablic suchościeralnych

Przedstawiamy Państwu markery suchościeralne renomowanych firm, które zaskoczą jakością i trwałością oraz umożliwią kreślenie perfekcyjnych linii i kształtów. 

Oferujemy całe zestawy kolorowych markerów lub pojedyncze sztuki do samodzielnego kompletowania. Dostaniecie Państwo pisaki niebieskie lub czarne, ale oprócz tego również czerwone albo zielone. Taka gama kolorów pozwala na stworzenie barwnych i ciekawych notatek, których łatwiej będzie się nauczyć lub przekazać słuchaczom.

Prezentowane markery suchościeralne mają szeroki zakres grubości linii pisania, dzięki czemu z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie model. Ponadto, oferujemy różne rodzaje końcówek – od okrągłych, do ściętych, dla większego komfortu pisania. 

Wszystkie modele mają ergonomiczny kształt i świetnie leżą w dłoni, umożliwiając precyzyjne i czyste pisanie.

Zapraszamy do zakupu.

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger