Filtruj według

Format
Kolor
Rodzaj indeksu
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 32 elementów

Przekładki plastikowe do segregatorówOrganizacja miejsca w segregatorach, skoroszytach i aktówkach, to podstawa pracy biurowej. Przekładki, zakładki i różnego rodzaju narzędzia do indeksacji spraw, dokumentów czy nadawania im priorytetów stanowią więc równie istotny element wyposażenia każdego biura, sekretariatu albo kancelarii. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko co jest niezbędne do właściwego wyposażenia biura, począwszy od segregatorów, aktówek czy klipsów, poprzez przekładki plastikowe do segregatorów, na pojemnikach i szufladach kończąc. Nawet najbardziej podstawowy element, może ułatwić pracę np. działowi kadr bądź księgowości, dlatego warto zainwestować w odpowiednie wyposażenie do biura – zwłaszcza, że na naszej stronie wszystko dostępne jest w najatrakcyjniejszych cenach.


Przekładki plastikowe do segregatorówDokumentacja przechowywana jest najczęściej w segregatorach – ich objętość może być natomiast znaczna. Nie zawsze wskazane bądź niezbędne jest tworzenie spisów dokumentów znajdujących się wewnątrz, więc przekładki plastikowe do segregatorów sprawdzają się doskonale zwłaszcza tam, gdzie merytorycznie znajdują się identyczne dokumenty (np. listy płac czy obecności zakładu pracy), ale przekładki pozwalają na ich szybkie i czytelne oddzielenie (np. miesiącami, alfabetycznie nazwiskami pracowników itp.).

Ich uniwersalność wynika z dwóch aspektów – każdy pracownik czy komórka organizacyjna może przyjąć dowolny własny schemat ich użytkowania, dopasowany do potrzeb organizacyjnych i obsługi bieżącej dokumentacji, a dodatkowo można z powodzeniem opisać je w czytelny sposób, aby były odpowiednio oznakowane także dla przyszłych pracowników. Szczególnie zachęcamy do sprawdzenia bestsellerów z tej kategorii, a więc:


  • szare przekładki plastikowe Esselte format A4 zakres 1-31
  • przekładki wielokolorowe Esselte format A4 – 5 kolorowych kart
  • przekładki plastikowe A4 uniwersalne Donau 10+


Jakościowa propozycja dla wymagającychOferowane w naszym sklepie przekładki plastikowe do segregatorów zawsze posiadają na sobie wyznaczone pole do własnoręcznego opisania przez pracownika biurowego, ale są dostępne również warianty z kartami indeksowymi (np. litery alfabetu, numery od 0-9 itp.) już fabrycznie zadrukowanymi przez producenta. Dzięki bogatemu wyborowi przekładek do segregatorów, możliwe jest również wybranie różnych wariantów kolorystycznych i odpowiednie dopasowanie barw do znaczenia spraw czy ich tematyki. Stawiamy wyłącznie na producentów o uznanej renomie i wieloletniej obecności na rynku, zaś o jakości produktów najlepiej świadczy poziom Państwa satysfakcji i popularność tej kategorii. Zamawiając którekolwiek z zaprezentowanych przekładek, wybierają Państwo trwały i bardzo praktyczny, wielozadaniowy produkt biurowy.