Filtruj według

Format
Kolor
Szerokość
więcej... mniej
Długość
więcej... mniej
Zastosowanie
Rodzaj kleju
Kształt
Rozmiar etykiety (mm)
więcej... mniej
Etykiet/arkusz
więcej... mniej
Arkuszy/opakowanie
Etykiet/opakowanie
więcej... mniej
Typ drukarki
Materiał
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 444 elementów

Etykiety samoprzylepne


Szybkie kopertowanie i obklejanie


W biurze i nie tylko, kopertowanie czy przygotowywanie etykiet samoprzylepnych, bywa bardzo częstym zadaniem. Dlatego niezbędne do jego wykonywania są etykiety samoprzylepne o odpowiednich rozmiarach i kształtach. Zastosowanie etykiet w rozmiarze A4 pozwala np. na naklejanie istotnych komunikatów w widocznych miejscach, natomiast sięgnięcie po mniejsze etykiety samoprzylepne przyspiesza np. adresowanie kopert.

Nieskończone możliwości etykiet samoprzylepnych


Wystarczy przygotować sobie odpowiedni szablon pod etykiety o konkretnych wymiarach, na którym nanosi się tylko dane adresowe odbiorców i następnie drukarka jest w stanie w kilka sekund zadrukować nawet kilka takich arkuszy. Późniejsze użycie ich na kopertach nie tylko przyspiesza proces adresowania, ale znacząco podnosi walory estetyczne całej przesyłki listowej, więc np. korespondencja biurowa i firmowa nadana na tak zadrukowanej kopercie, będzie robiła wrażenie profesjonalnie i starannie przygotowanej. To właśnie takie detale sprawiają, że jedne przedsiębiorstwa robią swoje codzienne zadania szybciej i taniej i zostawiają przy tym lepsze wrażenie u swoich partnerów biznesowych.

Twój biznes również może wyróżnić się na tle innych, sięgając po tak proste i oczywiste rozwiązania jak etykiety samoprzylepne z naszej oferty. Zgromadziliśmy bowiem na przestrzeni lat wiele ciekawych i chętnie wybieranych produktów, których popularność i ilość zamawianych egzemplarzy potwierdza ich jakość wykonania i niezawodność. Proponowane w naszym sklepie etykiety wykonane są przede wszystkim z odpowiednim klejem – jest on trwały i dobrze wiąże ze sobą materiały papiernicze, a jednocześnie po naklejeniu np. na drzwi czy szybę, dają się równie łatwo odkleić i nie zostawiają przy tym brudnych śladów po kleju.

Wykonane zostały w rozmaitych rozmiarach, aby idealnie dopasować się do Twoich indywidualnych potrzeb, a dostępne są również wersje kolorystyczne, dzięki którym można jeszcze bardziej wyróżnić niektóre informacje lub po prostu stosować kod kolorystyczny w zależności od tematyki czy obszaru zagadnienia. Wszystkie zgromadzone w tej kategorii etykiety samoprzylepne oferujemy Państwu już od wielu lat, więc mamy przekonanie nie tylko do konkretnych modeli, ale przede wszystkim do renomowanych i uznanych międzynarodowych dostawców, których produkty prezentujemy poniżej:

  • Etykiety samoprzylepne Emerson
  • Etykiety samoprzylepne A Extra
  • Etykiety samoprzylepne Emerson na płyty CD bądź DVD
  • Etykiety samoprzylepne kolorowe


Naturalnie etykiety samoprzylepne zadrukowywać można z powodzeniem zarówno w podstawowych modelach domowych drukarek atramentowych jak i biurowych modelach laserowych. Na każdym sprzęcie zadruk etykiet jest równie prosty i szybki, więc każdy użytkownik natychmiast poradzi sobie z właściwym zaprojektowaniem szablonu. Nasi pracownicy chętnie doradzą i podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem przy wyborze produktu.