Filtruj według

Format
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj kleju
Kształt
Rozmiar etykiety (mm)
więcej... mniej
Etykiet/arkusz
więcej... mniej
Arkuszy/opakowanie
Etykiet/opakowanie
więcej... mniej
Typ drukarki
Materiał
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 289 elementów

Etykiety samoprzylepne


Szybkie kopertowanie i obklejanie


W biurze i nie tylko, kopertowanie czy przygotowywanie etykiet samoprzylepnych, bywa bardzo częstym zadaniem. Dlatego niezbędne do jego wykonywania są etykiety samoprzylepne o odpowiednich rozmiarach i kształtach. Zastosowanie etykiet w rozmiarze A4 pozwala np. na naklejanie istotnych komunikatów w widocznych miejscach, natomiast sięgnięcie po mniejsze etykiety samoprzylepne przyspiesza np. adresowanie kopert.

Nieskończone możliwości etykiet samoprzylepnych


Wystarczy przygotować sobie odpowiedni szablon pod etykiety o konkretnych wymiarach, na którym nanosi się tylko dane adresowe odbiorców i następnie drukarka jest w stanie w kilka sekund zadrukować nawet kilka takich arkuszy. Późniejsze użycie ich na kopertach nie tylko przyspiesza proces adresowania, ale znacząco podnosi walory estetyczne całej przesyłki listowej, więc np. korespondencja biurowa i firmowa nadana na tak zadrukowanej kopercie, będzie robiła wrażenie profesjonalnie i starannie przygotowanej. To właśnie takie detale sprawiają, że jedne przedsiębiorstwa robią swoje codzienne zadania szybciej i taniej i zostawiają przy tym lepsze wrażenie u swoich partnerów biznesowych.

Twój biznes również może wyróżnić się na tle innych, sięgając po tak proste i oczywiste rozwiązania jak etykiety samoprzylepne z naszej oferty. Zgromadziliśmy bowiem na przestrzeni lat wiele ciekawych i chętnie wybieranych produktów, których popularność i ilość zamawianych egzemplarzy potwierdza ich jakość wykonania i niezawodność. Proponowane w naszym sklepie etykiety wykonane są przede wszystkim z odpowiednim klejem – jest on trwały i dobrze wiąże ze sobą materiały papiernicze, a jednocześnie po naklejeniu np. na drzwi czy szybę, dają się równie łatwo odkleić i nie zostawiają przy tym brudnych śladów po kleju.

Wykonane zostały w rozmaitych rozmiarach, aby idealnie dopasować się do Twoich indywidualnych potrzeb, a dostępne są również wersje kolorystyczne, dzięki którym można jeszcze bardziej wyróżnić niektóre informacje lub po prostu stosować kod kolorystyczny w zależności od tematyki czy obszaru zagadnienia. Wszystkie zgromadzone w tej kategorii etykiety samoprzylepne oferujemy Państwu już od wielu lat, więc mamy przekonanie nie tylko do konkretnych modeli, ale przede wszystkim do renomowanych i uznanych międzynarodowych dostawców, których produkty prezentujemy poniżej:

  • Etykiety samoprzylepne Emerson
  • Etykiety samoprzylepne A Extra
  • Etykiety samoprzylepne Emerson na płyty CD bądź DVD
  • Etykiety samoprzylepne kolorowe


Naturalnie etykiety samoprzylepne zadrukowywać można z powodzeniem zarówno w podstawowych modelach domowych drukarek atramentowych jak i biurowych modelach laserowych. Na każdym sprzęcie zadruk etykiet jest równie prosty i szybki, więc każdy użytkownik natychmiast poradzi sobie z właściwym zaprojektowaniem szablonu. Nasi pracownicy chętnie doradzą i podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem przy wyborze produktu.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci