Filtruj według

Format
Kolor
Rodzaj
Pojemność
Materiał
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 71 elementów

Skoroszyty zaciskowe


Praca z dokumentami wymaga dbałości i staranności. Odpowiednio traktowane dokumenty nawet po wielu latach mogą wyglądać dobrze i stanowić całość. Produktem, który z pewnością ułatwia pracę z dokumentacją jest skoroszyt zaciskowy. Można w nim bowiem przechowywać wiele kartek, bez konieczności ich dziurkowania. Sprawdza się to w wielu sytuacjach, na przykład podczas przedstawiania swojej oferty klientowi lub kontrahentowi, ale również w przypadku drukowania ważnej umowy, która ma zostać podpisana, a jeden z jej egzemplarzy trafia następnie do rąk innej osoby.


Skoroszyt zaciskowy
– niezbędny w każdym biurze

Osoby, które na co dzień pracują z dokumentami i często muszą je prezentować, na przykład szefowi lub klientowi, z pewnością docenią skoroszyt zaciskowy jako narzędzie swojej pracy. Można w nim bardzo szybko umieścić dokumenty w różnym formacie i bezpiecznie zapiąć, aby żaden z nich nie wypadł. Kart pozostają całe i nie ma śladu po tym, że w jakiś sposób były zabezpieczane. Skoroszyt zaciskowy przede wszystkim pełni rolę ochronną. Dzięki niemu, czynniki zewnętrzne, jak wiatr, czy deszcz nie są w stanie uszkodzić papieru. Poza tym, chroni również papier przed brudem, tłuszczem i wodą. Zdarza się przecież spożywać posiłek pracując z dokumentami i wówczas należy je chronić.


Jakie skoroszyty zaciskowe znajdują się w naszym sklepie?

  • skoroszyty zaciskowe Durable
  • skoroszyty z klipsem Esselte

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego stale poszerzamy asortyment skoroszytów zaciskowych, ponieważ cieszą się one sporym zainteresowaniem.


Wysoka jakość i najlepsze ceny

Każdy nasz skoroszyt zaciskowy wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, tworzyw sztucznych, które są w pełni bezpieczne, ale jednocześnie trwałe i solidne. Są to produkty wysokiej jakości, z których można korzystać latami. Takie skoroszyty powinny znaleźć się w każdym biurze obsługi klienta, ale również w urzędach i bankach. Ich zastosowanie jest tak szerokie, że wiele osób robi z nich użytek domowy.

W naszym sklepie można liczyć nie tylko na najwyższą jakość, ale również doskonałe ceny. Szeroki i wybór i konkurencyjne ceny to zaledwie dwie z licznych zalet naszego sklepu. Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami i zapoznania się z pełną ofertą sklepu. Zapraszamy do dokonania zakupów właśnie u nas!