Filtruj według

Format
Kolor
Rodzaj
Pojemność
Materiał
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 68 elementów

Skoroszyty zaciskowe


Praca z dokumentami wymaga dbałości i staranności. Odpowiednio traktowane dokumenty nawet po wielu latach mogą wyglądać dobrze i stanowić całość. Produktem, który z pewnością ułatwia pracę z dokumentacją jest skoroszyt zaciskowy. Można w nim bowiem przechowywać wiele kartek, bez konieczności ich dziurkowania. Sprawdza się to w wielu sytuacjach, na przykład podczas przedstawiania swojej oferty klientowi lub kontrahentowi, ale również w przypadku drukowania ważnej umowy, która ma zostać podpisana, a jeden z jej egzemplarzy trafia następnie do rąk innej osoby.


Skoroszyt zaciskowy
– niezbędny w każdym biurze

Osoby, które na co dzień pracują z dokumentami i często muszą je prezentować, na przykład szefowi lub klientowi, z pewnością docenią skoroszyt zaciskowy jako narzędzie swojej pracy. Można w nim bardzo szybko umieścić dokumenty w różnym formacie i bezpiecznie zapiąć, aby żaden z nich nie wypadł. Kart pozostają całe i nie ma śladu po tym, że w jakiś sposób były zabezpieczane. Skoroszyt zaciskowy przede wszystkim pełni rolę ochronną. Dzięki niemu, czynniki zewnętrzne, jak wiatr, czy deszcz nie są w stanie uszkodzić papieru. Poza tym, chroni również papier przed brudem, tłuszczem i wodą. Zdarza się przecież spożywać posiłek pracując z dokumentami i wówczas należy je chronić.


Jakie skoroszyty zaciskowe znajdują się w naszym sklepie?

  • skoroszyty zaciskowe Durable
  • skoroszyty z klipsem Esselte

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego stale poszerzamy asortyment skoroszytów zaciskowych, ponieważ cieszą się one sporym zainteresowaniem.


Wysoka jakość i najlepsze ceny

Każdy nasz skoroszyt zaciskowy wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, tworzyw sztucznych, które są w pełni bezpieczne, ale jednocześnie trwałe i solidne. Są to produkty wysokiej jakości, z których można korzystać latami. Takie skoroszyty powinny znaleźć się w każdym biurze obsługi klienta, ale również w urzędach i bankach. Ich zastosowanie jest tak szerokie, że wiele osób robi z nich użytek domowy.

W naszym sklepie można liczyć nie tylko na najwyższą jakość, ale również doskonałe ceny. Szeroki i wybór i konkurencyjne ceny to zaledwie dwie z licznych zalet naszego sklepu. Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami i zapoznania się z pełną ofertą sklepu. Zapraszamy do dokonania zakupów właśnie u nas!

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci