Filtruj według

Format
Kolor
Rodzaj
Szerokość
Pojemność
Rozmiar
Rodzaj wizytownika
Materiał
Pojemność wizytówek
Wymiar wewnętrzny
Wymiary
Rozmiar wizytówki
Typ
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 63 elementów

Wizytowniki

Kontakt z klientami i kontrahentami to w wielu firmach chleb powszedni. Bardzo ważne jest, aby zawsze móc szybko skontaktować się z wybraną firmą lub osobą, kiedy tylko jest to wymagane. Osoby, które każdego dnia otrzymują wizytówki od swoich kontrahentów i klientów najczęściej przechowują je w takiej właśnie formie. W tej sytuacji doskonałym narzędziem, które na pewno ułatwi pracę i odnalezienie właściwego kontaktu jest wizytownik obrotowy. Umożliwia on bowiem umiejscowienie wizytówek w odpowiednich zakładkach alfabetycznych.

Rozwiązanie praktyczne i funkcjonalne

Również w warunkach domowych bardzo często korzystamy z ofiarowanych nam wizytówek fachowców, ubezpieczycieli, czy lekarzy. Nie każdy prowadzi komputerowy rejestr takich kontaktów i przede wszystkim uzupełnia go na bieżąco. Wizytownik obrotowy może mieć swoje miejsce na biurku, dzięki czemu dostęp do konkretnej wizytówki jest błyskawiczny. Najlepiej umieścić go blisko telefonu, aby móc od ręki wykonać właściwe połączenie.

Jakie wizytowniki znajdują się w naszej ofercie?

  • wizytowniki Biurfol

  • wizytowniki Durable

Doskonałe narzędzie, jakim jest wizytownik obrotowy, można również nastąpić tradycyjnym wizytownikiem w formie albumu książkowego, do którego istnieje możliwość dopinania kolejnych stron. Nasz sklep oferuje naprawdę szeroki wybór wizytowników w różnych wielkościach i formatach, aby każdy użytkownik mógł wybrać idealne rozwiązanie dla siebie.

Wysoka jakość i niskie ceny

Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami artykułów biurowych. Każdy wizytownik obrotowy, jak i tradycyjny w formie książkowej wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu można się cieszyć jego trwałością i solidnością przez wiele lat. Nasze wizytowniki oferujemy obecnie w bardzo atrakcyjnych cenach i stale poszerzamy ich asortyment, aby sprostać Państwa wymaganiom.

Idealne rozwiązanie dla każdego

Wizytownik obrotowy to praktyczne rozwiązanie dla każdej osoby, która otrzymuje wizytówki, a jednocześnie ma problem z ich przechowywaniem. Uporządkowanie wizytówek w formie alfabetycznej lub według innego klucza sprawia, że znacznie łatwiej się z nich korzysta. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem wizytowników różnego rodzaju. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszą obsługą. Zapraszamy do zakupów!