Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Rolki samokopiujące

Rolki samokopiujące – łatwy sposób na kopie wydruku w kilka chwil. 

Użycie rolek samokopiujących jest niezbędne w działaniu różnego rodzaju punktów usługowych wykorzystujących kasę lub terminal, przykładowo restauracjach. Jeżeli prowadzisz biznes i szukasz odpowiednich rolek samokopiujących do posiadanych przez Ciebie kas fiskalnych i terminali płatniczych, w naszej ofercie możesz wybrać dogodny dla siebie model. Dokonaj wyboru spośród wszystkich dostępnych rozmiarów i w odpowiadającej sobie ilości. Każda rolka samokopiująca została wykonana z wysokiej jakości papieru samokopiującego. Jesteśmy więc pewni, że decydując się na zakup rolek z naszego asortymentu nie będziesz zawiedziony i z pewnością zainteresują Cię także inne ich rodzaje, takie jak rolki offsetowe lub termiczne.

Jak wybrać odpowiedni papier samokopiujący? 

Przy wyborze rolek samokopiujących należy kierować się jakością papieru użytego do ich produkcji. Posiadane w naszym asortymencie rolki uznanej marki Emerson spełniają wszystkie najważniejsze cechy. Na każdą rolkę samokopiującą składają się dwie warstwy papieru offsetowego oraz samokopiującego. Został on w całości pokryty mikrokapsułkami, które pod wpływem mechanicznych uderzeń tworzą odpowiedni druk. Otrzymany w ten sposób oryginał oraz kopia pojawiają się niezwykle szybko – cały proces trwa jedynie kilka chwil. 

Od teraz nie musisz martwić się o trwałość wydruku swoich kopii – producent Emerson udziela na nią aż 25-letnią gwarancję oraz 5-letnią gwarancję na zdolność kopiowania papieru.