Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Teczki z przegródkami

Teczki z przegródkami – wygoda w przechowywaniu dokumentów. 

Posiadając wiele dokumentów różnego typu z pewnością chcemy, aby ich organizacja była jak najprostsza, a odszukiwanie pisma, które w danym momencie konkretnie nas interesuje przebiegało jak najsprawniej. Jest to wielka oszczędność czasu, która sprawia, że praca staje się bardziej efektywna. Z pewnością nikt z nas nie chce poświęcać długich godzin na tak monotonną czynność.  Dodatkowo istnieją dokumenty, przykładowo rachunki lub umowy, które warto trzymać zgromadzone w jednym miejscu, ponieważ ich okazanie może być przydatne w najmniej oczekiwanym momencie. Aby zawsze być przygotowanym na tego typu sytuacje oraz zorganizować niezbędną dokumentację, sprawdź teczki harmonijkowe z przegródkami dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. 

Teczki na dokumenty z przegródkami przydatne na co dzień. 

Teczki harmonijkowe są bez wątpienia podstawą w organizacji nie tylko biura, ale także dokumentacji domowej. Wszystkie wnioski, faktury i umowy powinny zawsze być idealnie uporządkowane. Konieczne jest, aby dostęp do nich był na wyciągniecie ręki, bez konieczności niekończącego się wertowania kartek na krześle biurowym. W przypadku, gdy posiadamy już dużą ilość pism, a konieczne jest przeniesienie ich z miejsca Twojego zamieszkania do pracy, świetnym rozwiązaniem będą teczki z przegródkami A4. Są nie tylko pojemne, ale posiadają najbardziej uniwersalny rozmiar, który wpasuje się do wszystkich dokumentów. Lekka teczka nie będzie uciążliwym bagażem i gdy tylko zajdzie potrzeba, zawsze możesz mieć ją przy sobie. 

Jaką teczkę harmonijkową wybrać?

Oferujemy wybór wysokiej jakości teczek na dokumenty z przegródkami. Do wyboru naszych klientów pozostawiamy szeroką gamę kolorów. Bez trudu odnajdziesz takie barwy jak klasyczną i elegancką czerń oraz barwne teczki w żółtym, zielonym oraz czerwonym odcieniu. Możesz wybrać teczki harmonijkowe A4 wykonane w całości z polipropylenu, posiadające 12 przegródek. W przypadku, gdy chcesz wypisać, co dokładnie umieszczone zostało w każdej z nich, producent zastosował okienka opisowe, w których z pewnością nie zabraknie miejsca na dokładnie wyszczególnienie przechowywanej zawartości. Ponadto, nie musisz obawiać się o ich przypadkowe otwarcie – każda sztuka zamykana jest na wytrzymałą gumkę chroniącą zawartość. A jeśli szukasz jeszcze bardziej praktycznego modelu, posiadamy także teczkę w wersji aktówki z uchwytem.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci