Filtruj według

Format
Kolor
Rodzaj zamknięcia
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Teczki z przegródkami

Teczki z przegródkami – wygoda w przechowywaniu dokumentów. 

Posiadając wiele dokumentów różnego typu z pewnością chcemy, aby ich organizacja była jak najprostsza, a odszukiwanie pisma, które w danym momencie konkretnie nas interesuje przebiegało jak najsprawniej. Jest to wielka oszczędność czasu, która sprawia, że praca staje się bardziej efektywna. Z pewnością nikt z nas nie chce poświęcać długich godzin na tak monotonną czynność.  Dodatkowo istnieją dokumenty, przykładowo rachunki lub umowy, które warto trzymać zgromadzone w jednym miejscu, ponieważ ich okazanie może być przydatne w najmniej oczekiwanym momencie. Aby zawsze być przygotowanym na tego typu sytuacje oraz zorganizować niezbędną dokumentację, sprawdź teczki harmonijkowe z przegródkami dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. 

Teczki na dokumenty z przegródkami przydatne na co dzień. 

Teczki harmonijkowe są bez wątpienia podstawą w organizacji nie tylko biura, ale także dokumentacji domowej. Wszystkie wnioski, faktury i umowy powinny zawsze być idealnie uporządkowane. Konieczne jest, aby dostęp do nich był na wyciągniecie ręki, bez konieczności niekończącego się wertowania kartek na krześle biurowym. W przypadku, gdy posiadamy już dużą ilość pism, a konieczne jest przeniesienie ich z miejsca Twojego zamieszkania do pracy, świetnym rozwiązaniem będą teczki z przegródkami A4. Są nie tylko pojemne, ale posiadają najbardziej uniwersalny rozmiar, który wpasuje się do wszystkich dokumentów. Lekka teczka nie będzie uciążliwym bagażem i gdy tylko zajdzie potrzeba, zawsze możesz mieć ją przy sobie. 

Jaką teczkę harmonijkową wybrać?

Oferujemy wybór wysokiej jakości teczek na dokumenty z przegródkami. Do wyboru naszych klientów pozostawiamy szeroką gamę kolorów. Bez trudu odnajdziesz takie barwy jak klasyczną i elegancką czerń oraz barwne teczki w żółtym, zielonym oraz czerwonym odcieniu. Możesz wybrać teczki harmonijkowe A4 wykonane w całości z polipropylenu, posiadające 12 przegródek. W przypadku, gdy chcesz wypisać, co dokładnie umieszczone zostało w każdej z nich, producent zastosował okienka opisowe, w których z pewnością nie zabraknie miejsca na dokładnie wyszczególnienie przechowywanej zawartości. Ponadto, nie musisz obawiać się o ich przypadkowe otwarcie – każda sztuka zamykana jest na wytrzymałą gumkę chroniącą zawartość. A jeśli szukasz jeszcze bardziej praktycznego modelu, posiadamy także teczkę w wersji aktówki z uchwytem.