Pokazuje 1 - 25 z 63 elementów

Karteczki i bloczki samoprzylepneNie zapomnij o niczym dzięki samoprzylepnym karteczkom


Karteczki samoprzylepne spotkać można absolutnie wszędzie – w szkole, biurze, każdej firmie i urzędzie. Informacje na nich zapisywane mają rozmaite znaczenie – bywają bardzo istotne lub błahe, mogą być natychmiast zniszczone lub długo towarzyszą pracownikowi. Dlatego prezentujemy Państwu karteczki i bloczki samoprzylepne o uniwersalnym i wielowymiarowym zastosowaniu – dopasowane do różnych potrzeb i przyzwyczajeń. Ten produkt biurowy to absolutny must-have i wyposażenie, bez którego często trudno wyobrazić sobie w ogóle codzienne funkcjonowanie.


Zalety samoprzylepnych karteczek


Karteczki i bloczki samoprzylepne idealnie nadają się do pracy w każdy warunkach, ponieważ warstwa odpowiedniego kleju pozwala na ich bezproblemowe przytwierdzenie do praktycznie każdej powierzchni. Jednocześnie jest to klej całkowicie bezpieczny dla mebli biurowych czy monitora, dzięki czemu można je przykleić w najbardziej widocznym i oczywistym miejscu. Jeśli trzeba odłożyć sprawę do załatwienia na później, a istotne dane do tego zapisane są właśnie na kartce samoprzylepnej – zawsze istnieje możliwość przyklejenia jej do widocznego miejsca, gdzie może czekać kilka godzin lub nawet dni na dalsze procedowanie.

To także doskonały sposób komunikacji z innymi pracownikami czy kolegami – jeśli nie ma ich przy ich miejscu pracy, można zostawić im wiadomość czy informację właśnie na takiej samoprzylepnej kolorowej karteczce. Bloczek samoprzylepnych kartek to bardzo częsty towarzysz stanowiska z telefonem – odbieranie połączeń telefonicznych często wymaga natychmiastowego zanotowania pewnych kwestii, więc karteczki i bloczki samoprzylepne cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród sekretarek czy kancelarzystów, ale wszystkich pracowników biurowych.

Dlatego z dumą prezentujemy produkty zebrane w poniższej kategorii, umożliwiając Państwu szeroki wachlarz produktów o rozmaitych parametrach. Różni producenci i dostawcy preferują różne rozwiązania, dlatego znaleźć można zarówno bardzo małe karteczki o najpopularniejszym wymiarze 76x76mm jak i bardziej niestandardowe – większe lub mniejsze modele.Nasi klienci najchętniej sięgają po następujące karteczki samoprzylepne:

  • karteczki samoprzylepne Donau Eco 76 x 76 mm
  • karteczki samoprzylepne Donau Eco 38 x 51mm
  • karteczki samoprzylepne Donau Eco 127 x 76 mm
  • wielokolorowe karteczki samoprzylepne Post-it Super StickyDzięki korzystaniu wyłącznie z produktów pochodzących od uznanych i cenionych producentów materiałów biurowych i piśmienniczych jak Post It czy Donau, mogą Państwo swobodnie realizować swoje codzienne zadania zawodowe i nie tylko. Bloczki z samoprzylepnymi kartkami z pewnością będą także doskonałym zakupem do domu i mieszkania, gdzie na pewno często i chętnie korzystać będą z nich domownicy.

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger