Filtruj według

Kolor
więcej... mniej
Rodzaj
Wielkość karteczek
Gramatura
Pojemność
Zastosowanie
Ilość kartek
Typ sklejenia
Rodzaj kostki
Materiał
Wymiary
Typ
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 250 elementów

Karteczki i bloczki samoprzylepne

Najlepsze rozwiązanie dla ludzi z dobrą, ale krótką pamięcią – karteczki samoprzylepne!

Wizyta u dentysty? Spotkanie ze znajomymi? Wywiadówka w szkole? Projekt do oddania? Daty i godziny, czy nazwiska niestety często uciekają nam z głowy, a przypomnieć je sobie jest naprawdę trudno. Jak wszystko zorganizować, by nie było więcej czarnych dziur w głowie? Najlepsze będą karteczki post it. Zajmują mało miejsca, są kolorowe, przyjemne dla oka, a co najważniejsze będą przypominajkami ważnych informacji, czy nazwisk.

 

Charakterystyka kostek biurowych.

Kartki samoprzylepne świetnie sprawdzą się w każdym miejscu pracy, a także w domu. Korzystają z nich nauczyciele, managerowie, inżynierowie, dentyści, lekarze, księgowi, kucharze, kwiaciarki, sprzedawczynie i panie domu – słowem wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje do zapamiętania czy przekazania dalej.

Karteczki są zazwyczaj sprzedawane jako bloczki samoprzylepne, pakowane po 400, 360 lub 780 sztuk. W zdecydowanej większości pasek klejący jest obecny na jednej z czterech krawędzi papierka, jednak zdarzają się też takie modele, które są pokryte substancją klejącą na całej powierzchni. Notatniki te są oferowane, jako pakowane ryzy, ale również w pojemniku na karteczki, z którego można korzystać później i wkładać nowe bloczki. To bardzo praktyczne rozwiązanie, bo dzięki niemu mamy pewność, że karteczki nie będą porozrzucane po całym biurku.

Bloczki biurowe zachwycają różnorodnością kolorów. Obecnie można kupić bloczki zawierające nawet kilka kolorów w jednym opakowaniu. Producenci prześcigają się w pomysłach na nowe kolory i odcienie. Niedawno ukazały się kolorowe karteczki samoprzylepne w odcieniu neonowym, dla szalonych i zapominalskich, oraz pastelowym, dla miłośników stonowanych barw.

Różne są też rozmiary bloczków. Nasze małe karteczki samoprzylepne mają wymiary 38x51mm, 101x101mm, 51x51mm, 76x76mm, a także 76x101mm. Każdy znajdzie odpowiedni rozmiar dla siebie.

 

Nie zastanawiaj się dłużej i zamów nasze najlepsze, wytrzymałe, dobrze klejące karteczki samoprzylepne w pięknych kolorach i niskich cenach!