Filtruj według

Format
Ilość ciętych arkuszy
Rodzaj tworzywa
Maksymalny format ciętego papieru
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 80g
Rodzaj ciętego materiału
Ilość ostrzy w zestawie
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 29 elementów

Gilotyny i trymery do papieru


Szybkie formatowanie papieru z gilotynami i trymerami


Papier to wciąż, nawet pomimo wprowadzenia daleko idącej cyfryzacji, wiodący nośnik informacji i danych. Biura, zakłady pracy, urzędy i rozmaite instytucje oraz przedsiębiorstwa generują codziennie ogromne ilości papierowych dokumentów, folderów, prospektów, broszur, wniosków itp. Ich rozmiary i kształty bywają bardzo zróżnicowane, dlatego dobrze zaprojektowane i wykonane ze starannością gilotyny i trymery pozwalają zdecydowanie łatwiej i szybciej przygotowywać ogromne ilości dokumentów. Nożyczki to przestarzałe i archaiczne narzędzie, które nie tylko nie pozwala zachować prostych linii i utrzymać powtarzalności przy wielokrotnym powtarzaniu cięcia, ale również nie dają sobie rady przy ilości stron przekraczającej pięć arkuszy.


Dbanie o jakość dokumentacji


Oferowane w naszym sklepie gilotyny i trymery z całą pewnością ułatwią pracę i zagwarantują obrabianym dokumentom właściwą jakość, format i powtarzalny rozmiar. Ma to szczególne znaczenie w przypadku prowadzenia poważnego biznesu czy konieczności zachowania i utrzymania tych samych, narzuconych korporacyjnych standardów. Wszystkie druki i formularze muszą mieć identyczny wymiar i kształt, więc gilotyna do papieru pozwala zachować ten sam format dokumentacji na przestrzeni lat.
Mogą zmieniać się pracownicy i wymagane dokumenty, ale ich przycinanie i dopasowywanie musi opierać się na tych samych niezmiennych wymiarach, odstępach czy kątach. Ma to szczególne znaczenie, gdy dokumentacja po czasie obrabiania przez pracownika musi np. być przekazana dalej czy zarchiwizowana i wtedy jej właściwe rozmiary czy odległości nacięć mają szczególnie duże znaczenie.


Wybór jakościowych gilotyn i trymerówDla naszych klientów przygotowaliśmy więc rozmaite gilotyny i trymery o różnych funkcjach, dostosowane do pracy z arkuszami klasycznymi A4 jak i papierem wielkoformatowym. Dzięki bogatemu wachlarzowi produktów każdy zainteresowany znajdzie odpowiednią maszynę do własnych potrzeb i zakresu pracy.

Najczęściej wybierane best-sellery z naszej oferty to przede wszystkim:

  • obcinarka Ideal A3
  • gilotyna Fellowes Stellar A4
  • trymer Fellowes Electron A4
  • gilotyna Fellowes Fusion A3
  • gilotyna z trymerem (2w1)Bez względu na producenta i dostawcę danego trymera, wszystkie zgromadzone w tej kategorii produkty przeszły wnikliwą kontrolę jakości i zostały wykonane z użyciem najbardziej trwałych i jakościowych materiałów. Zastosowane surowce i półprodukty sprawiają, że możemy zaproponować Państwu gilotyny i trymery z gwarancją niezawodności i satysfakcji. Ich producenci od lat udoskonalają metody produkcji i projektowania, aby zaoferować rozwiązania niezawodne i trwałe na lata.