Filtruj według

Maksymalny format ciętego papieru
Ilość jednorazowo ciętych arkuszy 80g
Rodzaj ciętego materiału
Ilość ostrzy w zestawie
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 28 elementów

Gilotyny i trymery do papieru


Szybkie formatowanie papieru z gilotynami i trymerami


Papier to wciąż, nawet pomimo wprowadzenia daleko idącej cyfryzacji, wiodący nośnik informacji i danych. Biura, zakłady pracy, urzędy i rozmaite instytucje oraz przedsiębiorstwa generują codziennie ogromne ilości papierowych dokumentów, folderów, prospektów, broszur, wniosków itp. Ich rozmiary i kształty bywają bardzo zróżnicowane, dlatego dobrze zaprojektowane i wykonane ze starannością gilotyny i trymery pozwalają zdecydowanie łatwiej i szybciej przygotowywać ogromne ilości dokumentów. Nożyczki to przestarzałe i archaiczne narzędzie, które nie tylko nie pozwala zachować prostych linii i utrzymać powtarzalności przy wielokrotnym powtarzaniu cięcia, ale również nie dają sobie rady przy ilości stron przekraczającej pięć arkuszy.


Dbanie o jakość dokumentacji


Oferowane w naszym sklepie gilotyny i trymery z całą pewnością ułatwią pracę i zagwarantują obrabianym dokumentom właściwą jakość, format i powtarzalny rozmiar. Ma to szczególne znaczenie w przypadku prowadzenia poważnego biznesu czy konieczności zachowania i utrzymania tych samych, narzuconych korporacyjnych standardów. Wszystkie druki i formularze muszą mieć identyczny wymiar i kształt, więc gilotyna do papieru pozwala zachować ten sam format dokumentacji na przestrzeni lat.
Mogą zmieniać się pracownicy i wymagane dokumenty, ale ich przycinanie i dopasowywanie musi opierać się na tych samych niezmiennych wymiarach, odstępach czy kątach. Ma to szczególne znaczenie, gdy dokumentacja po czasie obrabiania przez pracownika musi np. być przekazana dalej czy zarchiwizowana i wtedy jej właściwe rozmiary czy odległości nacięć mają szczególnie duże znaczenie.


Wybór jakościowych gilotyn i trymerówDla naszych klientów przygotowaliśmy więc rozmaite gilotyny i trymery o różnych funkcjach, dostosowane do pracy z arkuszami klasycznymi A4 jak i papierem wielkoformatowym. Dzięki bogatemu wachlarzowi produktów każdy zainteresowany znajdzie odpowiednią maszynę do własnych potrzeb i zakresu pracy.

Najczęściej wybierane best-sellery z naszej oferty to przede wszystkim:

  • obcinarka Ideal A3
  • gilotyna Fellowes Stellar A4
  • trymer Fellowes Electron A4
  • gilotyna Fellowes Fusion A3
  • gilotyna z trymerem (2w1)Bez względu na producenta i dostawcę danego trymera, wszystkie zgromadzone w tej kategorii produkty przeszły wnikliwą kontrolę jakości i zostały wykonane z użyciem najbardziej trwałych i jakościowych materiałów. Zastosowane surowce i półprodukty sprawiają, że możemy zaproponować Państwu gilotyny i trymery z gwarancją niezawodności i satysfakcji. Ich producenci od lat udoskonalają metody produkcji i projektowania, aby zaoferować rozwiązania niezawodne i trwałe na lata.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci