Filtruj według

Format
Kolor
Gramatura
Rodzaj nadruku
Zastosowanie
Ilość kartek
Cena
PLN PLN
Kategorie
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 97 elementów

Zeszyty szkolne

Zeszyty szkolne i do codziennego użytku.

Ciężko jest wyobrazić sobie początek roku szkolnego bez akcesoriów takich jak nowe zeszyty, długopisy, czy kolorowe kredki dla młodszych uczniów. Ich wybór zawsze stanowi ważną część przygotowań do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Jednak po okresie edukacji wciąż zależy nam, żeby swoje notatki sporządzanie podczas codziennych czynności znajdowały się w estetycznym zeszycie lub notesie. Podczas poszukiwań odpowiedniego dla nas zeszytu zwracamy uwagę przede wszystkim na jego format, fakt czy zawiera on linie lub kratkę, wzór widniejący na okładce oraz cenę. Przed dokonaniem wyboru, sprawdź ofertę wszystkich modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tu coś dla siebie.

Zeszyty do szkoły – dobra jakość i szeroki wybór.  

Oferujemy zeszyty online, dostępne w najpopularniejszych formatach. W zależności od potrzeb możesz wybrać zeszyty w linie lub zeszyty w kratkę w formacie A4 lub A5. Zeszyty A4 sprawdzą się idealnie, jeżeli potrzebujesz dużo przestrzeni do wykonywania różnego rodzaju zapisków, tabeli lub obliczeń. Dają możliwość do zapełnienia swoich stron dużą ilością treści. Natomiast zeszyty A5 to najbardziej popularny rozmiar zeszytów. Swoją niezwykłą funkcjonalność zyskują dzięki kompaktowemu rozmiarowi, który w niezwykle prosty sposób możesz przenosić w średnich rozmiarów torbie bez obawy o zaginanie się rogów i nieestetyczne pogniecenia. Wszystkie zaproponowane przez nas artykuły papiernicze to nie tylko ładne zeszyty, które swój nowoczesny i estetyczny wygląd zdobyły dzięki ciekawym grafikom na okładce, ale także wysokiej jakości produkty wykonane z mocnego papieru, który nie ulega łatwym rozerwaniom. Sprawdź jakie zeszyty dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zeszyty – jakie wybrać? 

Kołonotatniki – to zeszyty, dzięki którym masz możliwość swobodnego przekładania kartek bez ich podwijania się. Ich konstrukcja zapewnia możliwość komfortowego złożenia i notowania tylko na jednej połówce, która świetnie leży w ręce. Kołonotatniki dostępne w asortymencie firm Oxford, Mintra oraz Notizio posiadają okładkę z polipropylenu, która wykazuje odporność na działanie wody – nie musisz martwić się o zniszczenie spowodowane przypadkowym zalaniem ich napojem podczas nauki. 

Notatniki – modele dostępne w asortymencie producenta Notizio wykazują się dużą innowacyjnością dzięki zastosowaniu papieru o jasnoszarym kolorze z białymi liniami, co przekłada się na mniejsze męczenie się wzroku piszącego i zwiększoną koncentrację. 

Skorowidze – ten rodzaj zeszytów pomoże Ci podczas codziennej pracy. Prowadząc działalność wymagającą operowania dużą ilością nazwisk, numerów i adresów, z pewnością nie zapamiętujesz wszystkich niezbędnych danych. Gromadzone są na przypadkowych kartkach, które z czasem wpadają na dno szuflady, a gdy zajdzie potrzeba na ich użycie, są już nie do odnalezienia. 

Zeszyty szkolne – produkując zeszyty Oxford, firma zadbała o odpowiednio wysoką gramaturę zastosowanego papieru dzięki czemu kartka jest odpowiednio gruba, a pismo nie przebija z jednej strony na drugą. Dodatkowo poprzez poręczny format, zeszyty Oxford są łatwe w przenoszeniu między szkołą a domem, w plecakach lub torbach.