Filtruj według

Gramatura
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 40 elementów

Papier do plotera w rolce

Papier do plotera – niezbędny do wydruków wielkoformatowych. 

Papier w roli do plotera jest konieczny do działania wszelkiego rodzaju drukarek wielkoformatowych. Papier do drukarki w rolce zapewnia nieprzerwaną pracę maszyny oraz brak przesuwania się arkuszy, co z kolei mogłoby przyczynić się do nieestetycznych zagnieceń.

Urządzenia określane „ploterami” między innymi nanoszą obraz na określone materiały i z powodzeniem wykorzystuje się je w agencjach reklamowych, biurach, pracowniach architektonicznych oraz graficznych. Obrazy te najczęściej wykonuje się z zamiarem zaprezentowania szerszemu gronu osób, przykładowo klientom, toteż muszą zachować najwyższą jakość. 

Papier w rolce – czym kierować się przy jego wyborze? 

W celu zapewnienia najwyżej jakości wydruku, należy pamiętać o wyborze papieru wysokiej klasy. Odpowiedni papier w rolce charakteryzuje się idealną bielą i doskonałą gładkością – dzięki temu przyczyni się do powstania na jego powierzchni grafik z precyzyjnie odzwierciedlonymi kolorami. 

Zwróć także uwagę w jakim celu chcesz użyć swój papier na rolce i dobierz jego gramaturę. Standardowa grubość 80 g/m² i 90 g/m² sprawdzi się podczas wykonywania czynności takich jak sporządzanie projektów architektonicznych i instalacyjnych oraz kreślenia map. W przypadku chęci druku większej ilości zaproszeń, zdecyduj się na grubszy papier w rolkach. Jeśli nie posiadasz wystarczającej wiedzy, aby w prawidłowy sposób dobrać papier w rolce do plotera do wykonywanego projektu lub rodzaju drukarki, najlepiej sprawdź specyfikację techniczną urządzenia drukującego. Informacje w niej zamieszczone, wskażą Ci na zalecane parametry materiałów, które możesz przy ich pomocy używać. Zdecyduj również, jakie wykończenie bardziej Ci odpowiada. Wybór leży pomiędzy satynowym a matowym. 

Papier w rolkach do wykonywania projektów i grafik. Jaki wybrać?

Kupując papier ksero w roli zwróć uwagę, czy produkt pochodzi z zaufanego źródła. Jedynie dobrego gatunku produkty pozwolą na zachowanie wysokiej jakości wydruku. Nie ryzykuj – wybierz papier do plotera dostępny na naszej stronie internetowej. Posiadamy szeroki wybór papieru w rolce dostosowanego do Twoich potrzeb. 

Oferujemy papier w rolach różnych długości – od 50 m do 175. Nasze produkty są uniwersalne i doskonale nadają się do wydruków na wszystkich rodzajach ploterów atramentowych oraz kserokopiarek. 

Dodatkowo nie musisz mieć obaw o uszkodzenie się towaru w trakcie transportu lub pogniecenie. Każdą z rolek nich owijamy w folię, a następnie pakujemy w karton.