Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 28 elementów

Papier do plotera w rolce

Papier do plotera – niezbędny do wydruków wielkoformatowych. 

Papier w roli do plotera jest konieczny do działania wszelkiego rodzaju drukarek wielkoformatowych. Papier do drukarki w rolce zapewnia nieprzerwaną pracę maszyny oraz brak przesuwania się arkuszy, co z kolei mogłoby przyczynić się do nieestetycznych zagnieceń.

Urządzenia określane „ploterami” między innymi nanoszą obraz na określone materiały i z powodzeniem wykorzystuje się je w agencjach reklamowych, biurach, pracowniach architektonicznych oraz graficznych. Obrazy te najczęściej wykonuje się z zamiarem zaprezentowania szerszemu gronu osób, przykładowo klientom, toteż muszą zachować najwyższą jakość. 

Papier w rolce – czym kierować się przy jego wyborze? 

W celu zapewnienia najwyżej jakości wydruku, należy pamiętać o wyborze papieru wysokiej klasy. Odpowiedni papier w rolce charakteryzuje się idealną bielą i doskonałą gładkością – dzięki temu przyczyni się do powstania na jego powierzchni grafik z precyzyjnie odzwierciedlonymi kolorami. 

Zwróć także uwagę w jakim celu chcesz użyć swój papier na rolce i dobierz jego gramaturę. Standardowa grubość 80 g/m² i 90 g/m² sprawdzi się podczas wykonywania czynności takich jak sporządzanie projektów architektonicznych i instalacyjnych oraz kreślenia map. W przypadku chęci druku większej ilości zaproszeń, zdecyduj się na grubszy papier w rolkach. Jeśli nie posiadasz wystarczającej wiedzy, aby w prawidłowy sposób dobrać papier w rolce do plotera do wykonywanego projektu lub rodzaju drukarki, najlepiej sprawdź specyfikację techniczną urządzenia drukującego. Informacje w niej zamieszczone, wskażą Ci na zalecane parametry materiałów, które możesz przy ich pomocy używać. Zdecyduj również, jakie wykończenie bardziej Ci odpowiada. Wybór leży pomiędzy satynowym a matowym. 

Papier w rolkach do wykonywania projektów i grafik. Jaki wybrać?

Kupując papier ksero w roli zwróć uwagę, czy produkt pochodzi z zaufanego źródła. Jedynie dobrego gatunku produkty pozwolą na zachowanie wysokiej jakości wydruku. Nie ryzykuj – wybierz papier do plotera dostępny na naszej stronie internetowej. Posiadamy szeroki wybór papieru w rolce dostosowanego do Twoich potrzeb. 

Oferujemy papier w rolach różnych długości – od 50 m do 175. Nasze produkty są uniwersalne i doskonale nadają się do wydruków na wszystkich rodzajach ploterów atramentowych oraz kserokopiarek. 

Dodatkowo nie musisz mieć obaw o uszkodzenie się towaru w trakcie transportu lub pogniecenie. Każdą z rolek nich owijamy w folię, a następnie pakujemy w karton. 

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci