Filtruj według

Kolor
Opakowanie (ilość sztuk)
Średnica
Kształt
Materiał
Szerokość taśmy
Długość taśmy
Wymiary
Typ
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 146 elementów

Magnesy do tablic

Magnesy do tablic – prostota i funkcjonalność. 

Magnesy do tablicy magnetycznej mają swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wszelkiego rodzaju notatki, zapiski lub ulotki muszą pozostać na widoku - najczęściej są to szkoły oraz biura. Magnesy na tablice magnetyczne umożliwiają także wywieszenie każdej kartki w niezwykle nieinwazyjny sposób. Nie ma potrzeby przekłucia arkuszy papieru szpilką lub spinaczem, czy wykonania perforacji. W zaledwie kilka chwil, mocne magnesy do tablic przytwierdzą konkretne zapiski do tablicy magnetycznej oraz każdej innej metalowej powierzchni.

Jakie magnesy na tablice wybrać? 

Obecnie oprócz standardowych magnesów, bez trudu odnajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju modeli. Coraz większą popularnością cieszą się magnesy do tablic szklanych posiadające moc magnetyczną największą ze wszystkich typów magnesów dostępnych na rynku. Symbole magnetyczne wybierane są głównie przez nauczycieli lub opiekunów przedszkolnych do wykorzystania w celach dydaktycznych. Sprawdzają się szczególnie na początkowych etapach nauczania, czy nawet w okresie przedszkolnym podczas przeprowadzania edukacyjnych gier oraz zabaw. Pozwalają dzieciom na swobodną i skuteczną naukę geometrii, liczenia lub nazewnictwa kolorów. Swoje zastosowanie mają także w biurach, gdzie w kreatywny sposób utworzyć można zestawienie rozmaitych dokumentów i tego typu gadżetami urozmaicić spotkania biznesowe. 

Gdy jednak istotne jest dla Ciebie, aby wybrane modele posiadały neutralny wygląd, zdecyduj się na magnesy okrągłe do tablic w wybranym kolorze – klasycznej czerni lub czerwieni i zieleni. Kolorowe magnesy do tablic urozmaicą standardowe zapiski i przykują uwagę do tych, na których zależy Ci najbardziej. Za ich pomocą przymocuj ważne rachunki, zadania do wykonania lub faktury – z pewnością nie zapomnisz o nich. 

Magnesy do tablicy – ekonomiczny sposób na organizację ważnych notatek. 

W ofercie naszego sklepu internetowego przedstawiamy Państwu magnesy do tablic suchościeralnych wysokiej jakości, pochodzące od uznanych producentów. Dbamy o to, aby każdy z produktów spełniał wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego proponujemy modele w każdym rozmiarze i wielu barwach. Posiadamy zarówno małe magnesy do tablic, jak i sztuki o wyjątkowo dużej średnicy wynoszącej ponad 30 mm. 

Nasze produkty, dzięki swojej wielkości, pozwalają na przytwierdzenie do wybranej powierzchni nawet kilka sztuk kartek jednocześnie, bez obaw o przypadkowe ześlizgnięcie się. Co więcej, zastosowany magnes nie spowoduje niechcianych uszkodzeń na tablicy magnetycznej lub froncie lodówki – ich moc magnetyczna została dobrana specjalnie do wykorzystania na przedmiotach codziennego użytku.