Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Numeratory automatyczne

Numeratory automatyczne udogodnieniem podczas czasochłonnych obowiązków. 

Numerowanie każdej ze stron różnego rodzaju dokumentów nigdy nie należało do przyjemnych czynności. To zadanie pochłaniające wiele czasu, jednak w wielu przypadkach obowiązkowe. Nie można sobie przecież wyobrazić pracy licencjackiej lub magisterskiej bez odpowiedniej numeracji. Aby ułatwić sobie to monotonne zajęcie, sprawdź oferowane przez nas numeratory w postaci pieczątki.

Numeratory przydatne podczas codziennej pracy. 

Numerator stron to bez wątpienia niezbędnik w funkcjonowaniu przedsiębiorstw, takich jak firmy logistyczne lub produkcyjne. Dziennie, w obiegu krążą dziesiątki dokumentów i niezwykle ważne jest, aby numeracja stron zgadzała się. Błąd w postaci źle wpisanej liczby mógłby wprowadzić niepożądany chaos i przełożyć się na dalsze pomyłki na kolejnych etapach pracy. Dodatkowo, wszędzie tam gdzie liczy się czas, tego typu czynność powinna być zautomatyzowana i zajmować jedynie kilka chwil. Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań i chcesz zainwestować w dobrej jakości produkty, sprawdź ofertę dostępną na stronie naszego sklepu internetowego. 

Jak działa automatyczny numerator i jaki model wybrać?

Numeratory dzielą się na dwa rodzaje ze względu na sposób ich działania. Na rynku spotkać możesz wersję ręczną oraz automatyczną. Wszystkie modele polecane przez nas należą do drugiej grupy. Ich działanie polega na obróceniu płytki z wypisaną cyfrą poprzez nacisk wewnętrznej sprężyny, co umożliwia wykonanie odpowiedniego odbicia. Po każdej odbitce, czcionka jest automatycznie zamieniana, co nie ma miejsca w przypadku ręcznych. 

Każdy z przedstawionych przez nas numeratorów, produkowany jest przez cenionych producentów, których uznanie na rynku może świadczyć o dobrej jakości produktów i ich wytrzymałości. Sprzęt posiada właściwą dla siebie wielkość czcionki oraz długość cyfr umieszczonych w jednym rzędzie. W asortymencie posiadamy 6 i 8 cyfrowe numeratory 4mm marki Eagle z wkładem samotuszującym i metalową konstrukcją, które dodatkowo posiadają ergonomiczny uchwyt ułatwiający pracę. W przypadku, gdy interesuje Cię większa i bardziej zauważalna czcionka, zdecyduj się na numerator 8 cyfrowy Reiner z wielkością czcionki wynoszącą 4,5 mm. Dla osób szukających rozwiązania łączącego cechy zarówno datownika, jak i numeratora zalecamy numerator automatyczny 6 cyfrowy Trodat, jednocześnie posiadający obudowę wykonaną przy zmniejszonej produkcji CO2 oraz z odzyskanych materiałów.