Filtruj według

Ilość druków w bloczku
Typ papieru
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 52 elementów

Druki akcydensowe

Druki akcydensowe – niezbędniki każdej firmy.

Druki akcydensowe pełnią niezwykle istotną rolę w każdego rodzaju przedsiębiorstwie, którego funkcjonowanie łączy się z prowadzeniem odpowiedniej dokumentacji. Dobrze prosperująca firma zobowiązana jest do prowadzenia wykazów związanych z finansami, ewidencji czasu pracy, czy wystawiania faktur oraz rachunków. Występują w postaci charakterystycznych książeczek zawierających arkusze z odpowiednio nadrukowanymi rubrykami, które należy uzupełnić rozmaitymi danymi. Akcydensy to nie tylko druki potrzebne do prowadzenia dokumentacji, takie jak druki zus, polecenia przelewu i wnioski.  To także znane wszystkim z życia codziennego legitymacje, mandaty, wizytówki, druczki pocztowe. 

Druki akcydensowe - nie tylko dla działu kadr. 

Chociaż akcydensy są powszechnie wykorzystywane w różnych działach firmy, najczęściej używa się ich w księgowości oraz HR, zwłaszcza jeśli przedsiębiorstwo zatrudnia dużą liczbę pracowników. W zależności od przeznaczenia wyróżniamy odmienne rodzaje druków akcydensowych.

Druki przelewu służą odpowiedniemu zarządzaniu przepływem gotówki oraz wykonywaniu przelewów w przedsiębiorstwie. Stanowią dowód wpłaty wszystkich środków, toteż w przypadku wystąpienia niezgodności, pomagają wyjaśnić dany błąd. Stanowią także rodzaj dowodu dla obydwu stron, jeśli część pieniędzy nie zostanie poprawnie wpłacona i zaginie. 

Druki faktur to najczęściej używane dokumenty potwierdzające dokonanie transakcji za różnego rodzaju produkty lub usługi, które zostały opłacone w cenie netto. Ważne, aby osoby lub działy zajmujące się ich wystawianiem, posiadały większą ilość tego typu druków z racji na konieczność wykonania dwóch, a czasami trzech egzemplarzy – najczęściej jeden z nich przeznaczony dla nabywcy, natomiast drugi zatrzymuje osoba wystawiająca. 

Ewidencja czasu pracy i listy obecności pracowników są drukami koniecznymi, zwłaszcza jeśli zatrudniasz osoby na umowę zlecenie lub o dzieło. Poprzez ich użycie znacznie zaoszczędzisz czas i w łatwy sposób możesz kontrolować liczbę przepracowanych przez nich godzin.

Do kategorii druków kadrowych zaliczyć można także druk ze wzorem umowy o pracę i o dzieło, listę wynagrodzeń lub inne druki związane z pozwoleniem na urlop i wyjazdy służbowe, pomagające rozliczyć się z liczby przepracowanych godzin. 

Druki akcydensowe – sklep internetowy z szeroką ofertą.

Niezależnie od tego, które akcydensy chcesz nabyć oraz jakiej ilości potrzebujesz, całe zamówienie w kilka chwil zrealizujesz w naszym sklepie internetowym. Posiadamy druki konieczne do wykonania przelewów różnego rodzaju oraz wszelkie druki akcydensowe związane z działalnością kadr. 

Posiadamy produkty dostępne w wielu rozmiarach, począwszy od wielkości A4 do A6, a większość z nich została wykonana z papieru samokopiującego, co przekłada się na wysoką wygodę użytkowania.