Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 54 elementów

Druki akcydensowe

Druki akcydensowe – niezbędniki każdej firmy.

Druki akcydensowe pełnią niezwykle istotną rolę w każdego rodzaju przedsiębiorstwie, którego funkcjonowanie łączy się z prowadzeniem odpowiedniej dokumentacji. Dobrze prosperująca firma zobowiązana jest do prowadzenia wykazów związanych z finansami, ewidencji czasu pracy, czy wystawiania faktur oraz rachunków. Występują w postaci charakterystycznych książeczek zawierających arkusze z odpowiednio nadrukowanymi rubrykami, które należy uzupełnić rozmaitymi danymi. Akcydensy to nie tylko druki potrzebne do prowadzenia dokumentacji, takie jak druki zus, polecenia przelewu i wnioski.  To także znane wszystkim z życia codziennego legitymacje, mandaty, wizytówki, druczki pocztowe. 

Druki akcydensowe - nie tylko dla działu kadr. 

Chociaż akcydensy są powszechnie wykorzystywane w różnych działach firmy, najczęściej używa się ich w księgowości oraz HR, zwłaszcza jeśli przedsiębiorstwo zatrudnia dużą liczbę pracowników. W zależności od przeznaczenia wyróżniamy odmienne rodzaje druków akcydensowych.

Druki przelewu służą odpowiedniemu zarządzaniu przepływem gotówki oraz wykonywaniu przelewów w przedsiębiorstwie. Stanowią dowód wpłaty wszystkich środków, toteż w przypadku wystąpienia niezgodności, pomagają wyjaśnić dany błąd. Stanowią także rodzaj dowodu dla obydwu stron, jeśli część pieniędzy nie zostanie poprawnie wpłacona i zaginie. 

Druki faktur to najczęściej używane dokumenty potwierdzające dokonanie transakcji za różnego rodzaju produkty lub usługi, które zostały opłacone w cenie netto. Ważne, aby osoby lub działy zajmujące się ich wystawianiem, posiadały większą ilość tego typu druków z racji na konieczność wykonania dwóch, a czasami trzech egzemplarzy – najczęściej jeden z nich przeznaczony dla nabywcy, natomiast drugi zatrzymuje osoba wystawiająca. 

Ewidencja czasu pracy i listy obecności pracowników są drukami koniecznymi, zwłaszcza jeśli zatrudniasz osoby na umowę zlecenie lub o dzieło. Poprzez ich użycie znacznie zaoszczędzisz czas i w łatwy sposób możesz kontrolować liczbę przepracowanych przez nich godzin.

Do kategorii druków kadrowych zaliczyć można także druk ze wzorem umowy o pracę i o dzieło, listę wynagrodzeń lub inne druki związane z pozwoleniem na urlop i wyjazdy służbowe, pomagające rozliczyć się z liczby przepracowanych godzin. 

Druki akcydensowe – sklep internetowy z szeroką ofertą.

Niezależnie od tego, które akcydensy chcesz nabyć oraz jakiej ilości potrzebujesz, całe zamówienie w kilka chwil zrealizujesz w naszym sklepie internetowym. Posiadamy druki konieczne do wykonania przelewów różnego rodzaju oraz wszelkie druki akcydensowe związane z działalnością kadr. 

Posiadamy produkty dostępne w wielu rozmiarach, począwszy od wielkości A4 do A6, a większość z nich została wykonana z papieru samokopiującego, co przekłada się na wysoką wygodę użytkowania. 

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci