Filtruj według

Kolor
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Folia do drukowania

Folia do drukarek laserowych i atramentowych – dlaczego warto ją wybrać?

Posiadasz drukarkę laserową lub atramentową? Z pewnością zainteresuje Cię specjalny rodzaj folii umożliwiający druk wysokiej jakości z nasyconymi kolorami, przy zachowaniu idealnego odwzorowania szczegółów. Tak wysoki standard wydruku oferuje jedynie folia do drukarek, którą posiadamy w asortymencie naszego sklepu internetowego. 

Folia do drukarki pomaga w uzyskaniu niespotykanego wcześniej efektu wydruku. Drukowanie na folii z pozoru może wydawać się skomplikowaną czynnością, jednak odpowiedni dobór materiałów oraz ich koloru może znacznie ułatwić cały proces. Przekonaj się jak proste i tanie jest drukowanie za pomocą folii do drukowania. 

Folia samoprzylepna do drukarek atramentowych i laserowych

Folie do drukowania mogą zostać z powodzeniem wykorzystane na różnego typu urządzeniach. Podczas jej zakupu zwróć uwagę na fakt, czy jest ona samoprzylepna. Niezależnie od tego, czy posiadasz drukarkę laserową, czy atramentową, folia samoprzylepna do drukarek umożliwia naniesienie tekstu lub grafiki doskonałej jakości. Tę niezwykle przydatną cechę doceniają między innymi agencje reklamowe, które używają jej do wykonywania różnego rodzaju reklam i szyldów. 

Po wykonaniu wydruku możesz umieścić go na dowolnie wybranej przez siebie powierzchni. Folia samoprzylepna do drukarek laserowych i atramentowych idealnie sprawdza się zarówno w przypadku gładkich, jak i chropowatych faktur. Sporządzone szyldy możesz więc bez trudu przykleić na szklanych witrynach lub elewacji, a w przypadku chęci pozbycia się reklamy bądź zmiany jej miejsca, jesteś w stanie łatwo ją odkleić. 

Istnieje wiele innych zastosowań, jakie posiada folia samoprzylepna do drukarki. Dzięki niej stworzysz etykiety zawierające dane techniczne produktu lub skład i jego nazwę, do naklejenia na wszelkie opakowania. 

Folia do drukowania – funkcjonalność i wysoka jakość

Oferujemy szeroki wybór folii do drukarek laserowych i atramentowych. Wszystkie modele charakteryzują się odpornością termiczną – możesz umieścić wydruk z folii do drukowania na dowolnej powierzchni na zewnątrz, bez obaw o jego niechciane zniszczenie. Co więcej, dzięki zastosowaniu specjalnej struktury unikniesz rozlania się tuszu. 

Przedstawiamy Państwu kilka wariantów folii do drukowania. Najczęściej wybieranym jest folia przezroczysta do drukarek atramentowych i laserowych. Po wydrukowaniu tekstu lub grafiki umieść ją na wybranym podłożu, a stanie się ona niewidoczna. Folia przezroczysta do drukarek laserowych oraz atramentowych optycznie znika, a widoczny pozostanie jedynie obraz, który wcześniej został na niej umieszczony.