Filtruj według

Format
Kolor
Gramatura
Opakowanie (ilość sztuk)
Rodzaj zamknięcia
Z oknem
Poddruk
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 94 elementów

Koperty

Koperty znajdują zastosowanie już nie tylko w punktach pocztowych czy wysyłkowych. Korzystają z nich wszyscy pracownicy firm, biur, szkół, szpitali czy organizacji. Są potrzebne wszędzie, gdzie mamy do czynienia z przepływem informacji i danych poprzez tradycyjne łącze pocztowe. Aktualnie na rynku jest wiele rodzajów kopert, w różnych rozmiarach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. My w naszym sklepie zebraliśmy wszystkie dostępne modele i oferujemy je Państwu w najlepszych cenach.

 

Jakie koperty mamy w ofercie?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, mamy ogromny wybór kopert, zróżnicowanych pod względem cech przewodnich – mamy tu na myśli ochronę, dobre zamknięcie czy wytrzymałość. Przyjrzyjmy się każdemu modelowi bliżej.

Koperty bąbelkowe idealne do wysyłania produktów podatnych na uszkodzenia, wstrząsy i uderzenia. Koperty z folią bąbelkową sprawdzą się w przypadku delikatnych przesyłek.

Koperty kurierskie, jak sama nazwa wskazuje przydadzą się kurierom, dzięki temu, że są przezroczyste i można łatwo zobaczyć adres do doręczenia, a kartka z zapisem jest dodatkowo chroniona i nie ma obaw, że ulegnie zniszczeniu.

Koperty bezpieczne mają dodatkowy pasek klejący, który zabezpiecza przed otwarciem przesyłki przez osoby nieuprawnione.

Koperty ochronne są natomiast wykonane ze specjalnego tworzywa, które nie sposób przerwać czy przeciąć. Przydadzą się przy przesyłaniu bardzo ważnych papierów.

Koperty samoprzylepne, to najbardziej znane, tradycyjne koperty, które mają specjalny pasek klejący.

 

Na koniec warto wspomnieć o różnorodności rozmiarów naszych kopert - koperty C5, koperty C6, C4, DL, oraz koperty B5. Nie ma sensu charakteryzować ich wszystkich tutaj, bo rozmiary są podane przy poszczególnych egzemplarzach dostępnych w naszym sklepie….

… ale warto powiedzieć, że opłaca się kupić u nas sprawdzone, wytrzymale i solidne koperty, wykonane z najwyższej jakości materiałów.