Filtruj według

Format
Kolor
Pojemność
Materiał
Wymiary
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 48 elementów

Teczki i skoroszyty zawieszkoweSegregacja dokumentów, odpowiednie archiwizowanie i obsługiwanie dokumentów na bieżąco, przekazywanie dokumentów pomiędzy komórkami i osobami – to wszystko codzienność każdego zakładu pracy. Codzienność, którą można sobie znacząco ułatwić i usprawnić poprzez stosowanie nowoczesnych materiałów biurowych i piśmienniczych, takich jak prezentowane w naszej ofercie. Dzisiaj zachęcamy Państwa do zapoznania się z ciekawymi i pomysłowymi rozwiązaniami na teczki – w tym wypadku chodzi o teczki i skoroszyty wiszące, które nadają się idealnie zarówno do montażu bezpośrednio na ścianie jak i w specjalnych szufladach archiwalnych przystosowanych do tego typu wiszących teczek.


Solidne wykonanie to nie wszystko


Nasi klienci chętnie wracają po te same, sprawdzone rozwiązania, nawet jeśli te pierwsze są jeszcze trwałe i funkcjonalne. W firmie wciąż przybywa dokumentów i spraw do obsługi, więc kolejne teczki i skoroszyty wiszące warto wybierać z tej samej oferty, aby były spójne i dopasowane od już wprowadzonego systemu. Oferujemy Państwu w tej kategorii nie tylko produkty bardzo trwałe i solidnie wykonane, które posłużą przez lata, ale przede wszystkim sprytnie zaprojektowane i funkcjonalne.

Ich wykorzystywanie na co dzień jest po prostu wygodne i praktyczne, o czym świadczy wysoka sprzedaż bestsellerów z tej kategorii, takich jak:

  • Skoroszyt zawieszany Esselte
  • Skoroszyt zawieszany Donau
  • Teczka zawieszana A4 Esselte Pendaflex


Gdzie zastosować teczki i skoroszyty wiszące


Z całą pewnością teczki i skoroszyty wiszące nie mogą być wyeksponowane w ogólnodostępnym miejscu, jeśli mają się w nich znajdować dokumenty o wyjątkowo wrażliwej tematyce czy np. dokumenty z danymi osobowymi pracowników. Ten rodzaj teczek idealnie sprawdza się jednak do przechowywania ogólnodostępnych dokumentów znajdujących się w codziennym obiegu firmowym, jak chociażby wnioski urlopowe czy formularze ZUS dla pracowników.

Ponieważ jednak często nie widać, co takie teczki i skoroszyty wiszące w sobie chowają – odradzamy ich wykorzystywanie do prezentacji materiałów reklamowych i marketingowych. Świetnie sprawdzają się natomiast do przechowywania podręcznych pism kadrowych albo szkoleniowych czy po prostu – spraw bieżąco obsługiwanych. Z uwagi na to, że proponowane w naszym sklepie teczki i skoroszyty wiszące nie są przezroczyste – zastosowano w ich wykonaniu różnorodność kolorystyczną. Dzięki temu, że w jednym zestawie oferowanych teczek każda posiada inny kolor, możliwe jest szybkie, wygodne i łatwe do zapamiętania rozdzielanie spraw czy rodzaju pism pomiędzy poszczególne skoroszyty i przekładki według ich przeznaczenia czy pilności.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci