Filtruj według

Format
Kolor
Gramatura
Pojemność
Lakierowana powierzchnia
Pokryta folią
Materiał
Wymiary
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 52 elementów

Teczki i skoroszyty zawieszkoweSegregacja dokumentów, odpowiednie archiwizowanie i obsługiwanie dokumentów na bieżąco, przekazywanie dokumentów pomiędzy komórkami i osobami – to wszystko codzienność każdego zakładu pracy. Codzienność, którą można sobie znacząco ułatwić i usprawnić poprzez stosowanie nowoczesnych materiałów biurowych i piśmienniczych, takich jak prezentowane w naszej ofercie. Dzisiaj zachęcamy Państwa do zapoznania się z ciekawymi i pomysłowymi rozwiązaniami na teczki – w tym wypadku chodzi o teczki i skoroszyty wiszące, które nadają się idealnie zarówno do montażu bezpośrednio na ścianie jak i w specjalnych szufladach archiwalnych przystosowanych do tego typu wiszących teczek.


Solidne wykonanie to nie wszystko


Nasi klienci chętnie wracają po te same, sprawdzone rozwiązania, nawet jeśli te pierwsze są jeszcze trwałe i funkcjonalne. W firmie wciąż przybywa dokumentów i spraw do obsługi, więc kolejne teczki i skoroszyty wiszące warto wybierać z tej samej oferty, aby były spójne i dopasowane od już wprowadzonego systemu. Oferujemy Państwu w tej kategorii nie tylko produkty bardzo trwałe i solidnie wykonane, które posłużą przez lata, ale przede wszystkim sprytnie zaprojektowane i funkcjonalne.

Ich wykorzystywanie na co dzień jest po prostu wygodne i praktyczne, o czym świadczy wysoka sprzedaż bestsellerów z tej kategorii, takich jak:

  • Skoroszyt zawieszany Esselte
  • Skoroszyt zawieszany Donau
  • Teczka zawieszana A4 Esselte Pendaflex


Gdzie zastosować teczki i skoroszyty wiszące


Z całą pewnością teczki i skoroszyty wiszące nie mogą być wyeksponowane w ogólnodostępnym miejscu, jeśli mają się w nich znajdować dokumenty o wyjątkowo wrażliwej tematyce czy np. dokumenty z danymi osobowymi pracowników. Ten rodzaj teczek idealnie sprawdza się jednak do przechowywania ogólnodostępnych dokumentów znajdujących się w codziennym obiegu firmowym, jak chociażby wnioski urlopowe czy formularze ZUS dla pracowników.

Ponieważ jednak często nie widać, co takie teczki i skoroszyty wiszące w sobie chowają – odradzamy ich wykorzystywanie do prezentacji materiałów reklamowych i marketingowych. Świetnie sprawdzają się natomiast do przechowywania podręcznych pism kadrowych albo szkoleniowych czy po prostu – spraw bieżąco obsługiwanych. Z uwagi na to, że proponowane w naszym sklepie teczki i skoroszyty wiszące nie są przezroczyste – zastosowano w ich wykonaniu różnorodność kolorystyczną. Dzięki temu, że w jednym zestawie oferowanych teczek każda posiada inny kolor, możliwe jest szybkie, wygodne i łatwe do zapamiętania rozdzielanie spraw czy rodzaju pism pomiędzy poszczególne skoroszyty i przekładki według ich przeznaczenia czy pilności.