Filtruj według

Format
Kolor
więcej... mniej
Opakowanie (ilość sztuk)
Grubość
Szerokość
Długość
Rodzaj zamknięcia
Zastosowanie
więcej... mniej
Rodzaj kleju
Kształt
Waga
Rozmiar etykiety (mm)
więcej... mniej
Etykiet/arkusz
więcej... mniej
Arkuszy/opakowanie
Etykiet/opakowanie
więcej... mniej
Typ drukarki
Materiał
Wymiar zewnętrzny
więcej... mniej
Wymiar wewnętrzny
więcej... mniej
Szerokość taśmy
Długość taśmy
Wymiary
Wysokość
Układ
Mocowanie
Cena
PLN PLN
Kategorie
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 589 elementów

Etykiety, koperty i akcesoria wysyłkoweWszystkie firmy i urzędy mają do czynienia z przesyłkami pocztowymi. Niezależnie od tego, z usług jakiego operatora się korzysta, niezbędne są akcesoria, które umożliwiają zabezpieczenie przesyłki i jej zaadresowanie. W kategorii etykiety koperty i akcesoria wysyłkowe oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, od czołowych producentów. Można tu znaleźć wszelkie akcesoria niezbędne w sprawnym i efektywnym pakowaniu listów, paczek i innych przesyłek. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem.


Najlepszy wybór akcesoriów doskonałej jakości


U nas można znaleźć bogaty wybór produktów takich, jak:

  • koperty w różnych rozmiarach – samoklejące i ozdobne,
  • pudła pocztowe,
  • maskownice,
  • noże do kopert,
  • etykiety samoprzylepne,
  • taśmy pakowe
  • i wiele, wiele innych.

Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych Klientów znajdzie odpowiednie produkty dla swojej firmy. Tego typu artykuły niezbędne są również w każdym domu. Przydadzą się podczas wysyłki listów, życzeń świątecznych, paczek, przesyłek o niestandardowych rozmiarach, zabezpieczania rzeczy podczas ich przewozu oraz wielu innych czynności.
Najlepsi producenci artykułów biurowych

Współpracujemy z najlepszymi producentami materiałów biurowych, których etykiety koperty i akcesoria wysyłkowe oferujemy w naszym sklepie. Między innymi są to: Herlitz, GRAND, Biurfol, Donau/Biella. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów i ich staranne wykonanie. Stale powiększamy jednak nasz asortyment o produkty, które dopiero pojawiają się na rynku. Można więc u nas szukać rozmaitych nowości – zawsze w doskonałych cenach. Jeżeli nie można czegoś u nas znaleźć – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami


Doskonała oferta dla każdego


Naszą ofertę akcesoriów niezbędnych w pakowaniu przesyłek i listów kierujemy do wszystkich. Często materiały zakupują u nas urzędy i firmy, ale nasi Klienci to również osoby prywatne. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z bogatym wyborem praktycznych etykiet i kopert, które znacznie usprawniają pracę kancelaryjną i ją ułatwiają. Dzięki nim, zapakowanie przesyłek jest mniej czasochłonne i może być nawet przyjemne. Gwarantujemy najlepsze warunki cenowe na rynku. Zapraszamy do zrobienia zakupów właśnie w naszym sklepie.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci