Filtruj według

Format
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Gramatura
Opakowanie (ilość sztuk)
Grubość
Rodzaj tworzywa
Szerokość
więcej... mniej
Długość
więcej... mniej
Rodzaj zamknięcia
Zastosowanie
więcej... mniej
Rodzaj kleju
Kształt
Z oknem
Poddruk
Waga
Rozmiar etykiety (mm)
więcej... mniej
Etykiet/arkusz
więcej... mniej
Arkuszy/opakowanie
Etykiet/opakowanie
więcej... mniej
Typ drukarki
Materiał
Wymiar zewnętrzny
więcej... mniej
Wymiar wewnętrzny
więcej... mniej
Szerokość taśmy
Długość taśmy
Wymiary
Wysokość
Układ
Mocowanie
Cena
PLN PLN
Kategorie
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 836 elementów

Etykiety, koperty i akcesoria wysyłkoweWszystkie firmy i urzędy mają do czynienia z przesyłkami pocztowymi. Niezależnie od tego, z usług jakiego operatora się korzysta, niezbędne są akcesoria, które umożliwiają zabezpieczenie przesyłki i jej zaadresowanie. W kategorii etykiety koperty i akcesoria wysyłkowe oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, od czołowych producentów. Można tu znaleźć wszelkie akcesoria niezbędne w sprawnym i efektywnym pakowaniu listów, paczek i innych przesyłek. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem.


Najlepszy wybór akcesoriów doskonałej jakości


U nas można znaleźć bogaty wybór produktów takich, jak:

  • koperty w różnych rozmiarach – samoklejące i ozdobne,
  • pudła pocztowe,
  • maskownice,
  • noże do kopert,
  • etykiety samoprzylepne,
  • taśmy pakowe
  • i wiele, wiele innych.

Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych Klientów znajdzie odpowiednie produkty dla swojej firmy. Tego typu artykuły niezbędne są również w każdym domu. Przydadzą się podczas wysyłki listów, życzeń świątecznych, paczek, przesyłek o niestandardowych rozmiarach, zabezpieczania rzeczy podczas ich przewozu oraz wielu innych czynności.
Najlepsi producenci artykułów biurowych

Współpracujemy z najlepszymi producentami materiałów biurowych, których etykiety koperty i akcesoria wysyłkowe oferujemy w naszym sklepie. Między innymi są to: Herlitz, GRAND, Biurfol, Donau/Biella. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów i ich staranne wykonanie. Stale powiększamy jednak nasz asortyment o produkty, które dopiero pojawiają się na rynku. Można więc u nas szukać rozmaitych nowości – zawsze w doskonałych cenach. Jeżeli nie można czegoś u nas znaleźć – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami


Doskonała oferta dla każdego


Naszą ofertę akcesoriów niezbędnych w pakowaniu przesyłek i listów kierujemy do wszystkich. Często materiały zakupują u nas urzędy i firmy, ale nasi Klienci to również osoby prywatne. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z bogatym wyborem praktycznych etykiet i kopert, które znacznie usprawniają pracę kancelaryjną i ją ułatwiają. Dzięki nim, zapakowanie przesyłek jest mniej czasochłonne i może być nawet przyjemne. Gwarantujemy najlepsze warunki cenowe na rynku. Zapraszamy do zrobienia zakupów właśnie w naszym sklepie.