Filtruj według

Szerokość
Długość
Typ papieru
Stabilność nadruku
Cena
PLN PLN
Kategorie
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 53 elementów

Rolki do kasy fiskalnej i faksu

Papier do kasy fiskalnej i jego funkcje.

W każdym sklepie obowiązkiem jest już posiadanie kasy fiskalnej, na której rejestrowane są wszystkie zachodzące transakcje. Aby kasa działała sprawnie potrzebne jest stałe zasilanie, znajomość obsługi tego typu sprzętu oraz oczywiście rolki do kas fiskalnych, aby było na czym zapisywać kupowane produkty, czy zawierane transakcje. Ten papier to jedyna wymienna część kasy fiskalnej, dlatego trzeba dbać o to, by zawsze mieć go zapas, bo bez niego, kasa nie zadziała i zupełnie nie byłoby sensu jej używania. Rolki kasowe to zazwyczaj białe, bardzo długie pasy papieru, które montuje się we wnętrzu kasy fiskalnej, koniecznie w odpowiedni sposób. Przyjrzyjmy się teraz charakterystyce poszczególnych modeli papierów do faksu oraz rolkom do kas oferowanych w naszym sklepie internetowym.

Rolki do kasy fiskalnej i papiery do faxu najwyższej jakości w naszym sklepie.

Oferujemy Państwu najlepsze jakościowo rolki, które z pewnością nie będą się rozdzierały, zahaczały o elementy budowy kasy, czy na których atrament będzie się rozcierał. Wytwarzane są przed renomowaną markę Emerson, lidera wśród producentów tego typu sprzętu. To bardzo porządne, wytrzymałe i długotrwałe papiery. Wszystkie papiery do kas fiskalnych i rolki do faksu są produkowane z białego, bezpyłowego i bezdrzewnego papieru, co gwarantuje ich niezawodność. 

W sprzedaży mamy rolki w całej gamie rozmiarów – szerokości i długości. Oferujemy między innymi wymiary 210mm x 30m – to papier telefaksowy, 38mm x 30m – rolki offsetowe, 57mm x 25m, 57mm x 30m czy rolki samokopiujące 76mm x 20m, oraz wiele innych. 

Jeżeli szukasz niezawodnych i wytrzymałych rolek do kas i faksów, to nie zastanawiaj się dłużej i zrób zakupy u nas, na pewno nie pożałujesz.