Filtruj według

Kolor
Zastosowanie
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Metkownice

Metkownice - dlaczego warto zaopatrzyć w nie swój sklep? 

Metkownice to nieodłączny element usprawniający funkcjonowanie zdecydowanej większości sklepów oraz różnego rodzaju punktów usługowych. To niezwykle funkcjonalne urządzenie chwalą szczególnie ci, którzy prowadzą sprzedaż dużej ilości produktów. Metkownice ręczne w zaledwie kilka minut pomogą w wykonaniu tak żmudnej pracy, jaką jest mocowanie cen na metkach oraz produktach. 

Na co zwrócić uwagę wybierając metkownice? 

Wybierając metkownice do etykiet zwróć szczególną uwagę na ich solidne wykonanie. Tworzywo wysokiej jakości zapewni odpowiednią wytrzymałość, zwłaszcza w przypadku przypadkowych upadków ze sklepowej lady, czy z półek magazynowych. Co więcej, jeśli zależy Ci na szybkim oklejeniu towarów cenami, ważną cechą będzie szybko działający mechanizm. Powinien on nie tylko pracować bez niechcianych usterek, ale również umożliwiać szybką wymianę rolki na nową. 

Istotną kwestią jest także rodzaj wbudowanej rączki. Musi być ona dobrze wyprofilowana, tak by idealnie dopasowywała się do kształtu rąk. Jej użytkowanie powinno nie być odczuwalne w postaci zmęczonych dłoni. 

Jeśli jest to możliwe, przed dokonaniem zakupu upewnij się o wysokiej jakości odbitek cen na metce. Tusz nie może ulegać rozmazywaniu się, a utworzone cyfry lub litery muszą pozostać całkowicie czytelne. 

Metkownice dwurzędowe, czy jednorzędowe? Które z nich wybrać? 

Na rynku znaleźć można dwa rodzaje metkownic do cen dostosowanych do potrzeb klientów. W zależności od zapotrzebowania, istnieje możliwość wyboru pomiędzy metkownicami numerycznymi, umieszczającymi na etykietach wyłącznie liczby oraz metkownicami alfanumerycznymi, które zajmują się wykonaniem odbitek zarówno cyfr, jak i liter. Dzielą się one także na metkownice jednorzędowe oraz dwurzędowe. Jeżeli chcesz umieścić na metce oprócz ceny także nazwy produktów, wybierz wersję alfanumeryczną, dwurzędową. 

Metkownice do cen – wysoka jakość i prostota w użytkowaniu.

Oferujemy dla Państwa zarówno metkownice z literami i cyframi, jak i klasyczne jedynie z cyframi. Posiadane przez nas produkty precyzyjnie aplikują etykiety przylegające równo do wybranej powierzchni. Dzięki nim jesteś w stanie wykonać etykietę nawet z 8 lub 10 znakami, w zależności od wybranego modelu. A jeśli do tej pory kontrola stanu zużycia etykiet stanowiła dla Ciebie problem, już teraz sprawdź nasz asortyment zawierający metkownice jednorzędowe wyposażone w transparentne okienko umożliwiające sprawdzenie ich zawartości.