Filtruj według

Format
Kolor
Szerokość grzbietu
Etykieta grzbietowa
Max. ilość kartek
Mechanizm
Metalowe okucia
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Segregatory ofertowe

Segregatory ofertowe sposobem na efektowne prezentowanie dokumentów. 

Jeżeli prowadzisz własną działalność i pracujesz z klientami z pewnością doskonale wiesz, że aby zdobyć ich uwagę i przekonać do swojej oferty należy zrobić dobre pierwsze wrażenie. Na profesjonalny wizerunek Twojej firmy składa się wiele czynników, jednak jednym z najważniejszych jest Twoja doskonała prezencja podczas spotkania biznesowego. Oprócz przygotowania merytorycznego do omawianego na niej tematu, zadbaj o wygląd i sposób przedstawienia dokumentów, które prezentujesz potencjalnemu klientowi. Użyj segregatorów ofertowych dostępnych w naszej ofercie.  

Segregatory prezentacyjne – dlaczego warto zastanowić się nad ich zakupem?

Dokumenty i materiały prezentowane klientom zrobią najlepsze wrażenie jeżeli zostaną przedstawione w prosty i elegancki sposób. Do tego celu posłużą segregatory prezentacyjne dostępne w naszej ofercie. Przy ich tworzeniu wykorzystane zostały jedynie neutralne kolory, takie jak czerń, biel oraz granat. Zostały wykonane z folii PVC wysokiej jakości, a dodatkowo usztywniono je grubszą tekturą, przez co każdy segregator jest stabilny i komfortowo leży w dłoniach. Świetnie chroni dokumenty umiejscowione wewnątrz niego, przez co nie musisz mieć obaw, że w tym ważnym dla Ciebie momencie znajdziesz na nich nieestetyczne pogniecenia. Dodatkowo na każdym segregatorze prezentacyjnym, na przedniej okładce oraz na grzbiecie umieszczono przezroczyste kieszenie.

Z myślą o tych, którzy posiadają duże ilości dokumentów do produkcji segregatorów ofertowych użyto mechanizmu ringowego w kształcie D. To mechanizm posiadający półokrągły kształt, który pozwala na przechowywanie większej zawartości niż w przypadku segregatorów z mechanizmami typu R. 

Segregatory ofertowe A4 – wygodny i podręczny format. 

Użycie formatu A4 do produkcji segregatorów ofertowych pozwala na komfortowe przeglądanie dokumentów lub materiałów promocyjnych przez klientów. Dodatkowo, ten niezwykle wygodny rozmiar możesz zabrać ze sobą wszędzie, gdzie tylko potrzebujesz i mieści się do większości toreb lub teczek, a co więcej nie zajmuje dużo miejsca. Teraz najważniejsze dokumenty możesz mieć zawsze przy sobie.