Filtruj według

Kolor
Rodzaj
Wymiary
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Torby na laptopa

Torby na laptopa – bezpieczeństwo i wygoda w przechowywaniu sprzętu

Torby na laptopa i dokumenty to niezbędniki zapewniające wysoką ochronę sprzętu przed uszkodzeniami. Dzięki nim możesz uniknąć zarysowań i obić, a Twój komputer pozostanie w nienaruszonym stanie na długi czas. Idealna torba na laptopa powinna zostać wykonana przy użyciu wysokiej jakości, nieprzemakalnych materiałów. Wewnątrz, z pewnością sprawdzą się zastosowane przegródki pomocne podczas transportu dokumentów lub akcesoriów biurowych z domu do biura, czy uczelni. Jako, że torby tego typu często towarzyszą nam w codziennej pracy, warto zwracać uwagę także na ich prezencję. Eleganckie torby na laptopa z pewnością dopełnią profesjonalny wizerunek, szczególnie pożądany podczas spotkań biznesowych. 

Torby na laptopa damskie i męskie. Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Podstawową kwestią podczas wyboru torby na laptopa jest znajomość wymiarów swojego sprzętu, ze względu na konieczność jej idealnego dopasowania. Zawartość nie może pozostać zbyt mała, aby nie przemieszczała się obijając od brzegów torby, co zmniejszyłoby poziom jej bezpieczeństwa. Bez względu na wielkość posiadanego komputera, w naszym asortymencie odnajdziesz zarówno małe, jak i duże torby na laptopa w wymiarach od 14 do 17 cali. 

Prezentowane przez nas torby na laptopa męskie, mogą być także z powodzeniem używane przez wszystkie kobiety, które gustują w akcesoriach o ciemnych barwach. Oprócz neutralnej kolorystyki, produkty charakteryzują się cechami sprzyjającymi w ich codziennym użytkowaniu. 

Jako pierwsze, na uwagę zasługują rączki zastosowane w dwóch rozmiarach. Krótsza posłuży do noszenia w ręce, kiedy tylko zajdzie potrzeba na szybkie przeniesienie torby z miejsca na miejsce, gdy wewnątrz znajduje się załadunek o niskiej wadze. Natomiast dłuższy pasek umożliwia przewieszenie jej przez ramię, przez co zyskujemy swobodę, dzięki braku konieczności trzymania torby w dłoni. Dodatkowo, do zamknięcia głównej komory, łącznie z mniejszymi kieszeniami, powinien zostać użyty zamek błyskawiczny. Zagwarantuje to zdecydowanie większe bezpieczeństwo i ochronę przed nagłym otwarciem. 

Torby na laptopa – wysoka jakość i innowacyjne rozwiązania

Oferujemy torby firmy Wenger, uznanego producenta dbającego o dopieszczenie każdego szczegółu w produkowanych przez siebie torbach, tak aby w 100% odpowiadały one wysokim potrzebom zainteresowanych klientów.

Na szczególną uwagę zasługują udogodnienia skierowane dla osób często podróżujących samolotem. Wszystkie torby posiadają pasek typu Pass-Thru, który wsuwa się na uchwyt walizki, dzięki czemu łatwiej przemieszczać się z całym bagażem. 

Torba na laptopa 17 cali została zaprojektowana, aby ułatwić kontrolę na lotnisku – jej proces znacznie przyśpiesza się dzięki zastosowanym przegródkom umożliwiającym pozostawienie laptopa wewnątrz torby. Torby na laptopa 15,6 cali zawierają zewnętrzną kieszeń zapewniającą łatwy dostęp do niezbędnych akcesoriów w zaledwie kilka sekund. Natomiast torby na laptopa 14 cali najlepiej sprawdzą się do przenoszenia sprzętu niewielkich rozmiarów, takich jak notebook. Mimo małych gabarytów, dzięki organizatorowi, bez trudu pomieszczą niezbędne akcesoria oraz dokumenty.