Filtruj według

Format
Kolor
Gramatura
Rodzaj nadruku
Ilość kartek
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 39 elementów

Kołonotatniki

Kołonotatniki sposobem na organizację notatek. 

Wykonując notatki często zapisujemy je na przypadkowych kartkach, o których następnie często zapominamy i gubią się w szufladach naszego biurka lub między książkami. Wiele spisanych informacji jest z pewnością bardzo istotnych, więc ich poszukiwania mogą stać się niezwykle stresujące. Zazwyczaj widnieją na nich ważne numery telefonów, adresy i pozostałe zapiski, które po zagubieniu mogą być trudne do ponownego odszukania w innym źródle. Ważne jest, aby przechowywać własne zapiski w jednym miejscu, dlatego do tego celu użyj kołonotatnika dostępnego w ofercie naszego sklepu internetowego. 

Kołonotatnik – budowa i zastosowanie. 

Kołonotatnik to niezwykle wygodny w użytkowaniu rodzaj zeszytu, posiadający w swojej budowie koła wykonane z twardego tworzywa sztucznego, które stanowią łączenie dla zawartych w nim kartek. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania, każdy w niezwykle łatwy sposób może korzystać z kołonotatnika składając go na pół, przez co wygodnie układa się w dłoni i daje możliwość komfortowego pisania nawet po ostatnich stronach. W przypadku standardowych zeszytów z zszywanym łączeniem, ostatnie kartki pozostają w pozycji utrudniającej ich użycie. Dodatkowym atutem tego typu notatnika, jest łatwość w wyrywaniu kartek z jego wnętrza, kiedy zajdzie potrzeba na użycie tylko jednej z nich. Kołonotatniki A4 są formatem spotykanym zdecydowanie najczęściej, lecz w przypadku, gdy zależy Ci na mniejszych wymiarach, sprawdź kołonotatniki A5. Ten rozmiar będzie najbardziej przydatny w przypadku studentów lub uczniów, którzy przenoszą je w torbach lub plecakach i zależy im na zachowaniu jak największej ilości wolnego miejsca. Dodatkowo, ich niewielka waga nie spowoduje nadmiernego obciążenia. 

Jak wybrać odpowiedni kołonotatnik? 

Oferujemy szeroki wybór kołonotatników uznanych producentów, takich jak kołonotatniki Oxford, Mintra i Notizio. Poprzez użycie wysokiej jakości materiałów zadbali o dużą funkcjonalność wykonanych produktów – okładki z polipropylenu zapewniają skuteczną ochronę przed zalaniem i nieestetycznym pognieceniem kartek. Kołonotatniki A4 w twardej oprawie posiadają także szereg innowacyjnych rozwiązań. W przypadku firmy Notizio, białe linie znajdują się na szarym tle co powoduje mniejsze męczenie się wzroku podczas pracy i znacznie zwiększa koncentrację. Prezentujemy także modele o wyjątkowo dobrej klasie użytego papieru. Zeszyt Oxford A4, czyli kołonotatnik o gramaturze papieru wynoszącej 90 lub 80 g/m2, nie pozwoli na przebicie się pisma na odwrocie kartki.