Filtruj według

Format
Kolor
Opakowanie (ilość sztuk)
Grubość
więcej... mniej
Rodzaj koszulki
Rodzaj opakowania
Materiał
Układ
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 138 elementów

Koszulki na dokumenty

Koszulki na dokumenty – niezbędnik każdej firmy

Wszyscy wiemy, jak niezwykle przydatne są koszulki do segregatora. To taki element wyposażenia biura, bez którego nie można się obejść. Używamy ich w firmach, organizacjach, domach, szkołach czy uczelniach. Koszulki foliowe pomagają zorganizować przestrzeń, ułatwiają przechowywanie dokumentów i zabezpieczenie ich przed zabrudzeniem, podarciem, czy zalaniem. Folia na dokumenty wykonana jest z dobrej jakości tworzyw, dzięki czemu można z niej korzystać przez wiele lat, bez konieczności wymieniania. Mimo, że nie jest najlepsza dla środowiska, to ta trwałość i wytrzymałość w pewien sposób rekompensują negatywne oddziaływanie na środowisko naturalne. Koszulki na dokumenty A4, A5 oraz A3 mają dziurki zawsze tak samo rozstawione, dzięki czemu pasują do każdego segregatora i nie trzeba się martwić o to, że nie będą pasowały, ani mierzyć niczego przed kupnem odpowiedniego modelu koszulek na papiery. Przyjrzyjmy się teraz lepiej egzemplarzom oferowanym w naszym sklepie.

Koszulki A4 czy A5 – na jaki rozmiar koszulek się zdecydować?

W naszym sklepie proponujemy Państwu koszulki biurowe najlepszych producentów, wysokiej jakości. W ofercie mamy folie takich renomowanych firm, jak Bantex, Esselte, Leitz, czy Donau. Możesz zatem mieć pewność, że kupujesz sprawdzone i niezawodne artykuły biurowe.

Oferujemy Państwu folie na dokumenty w różnych rozmiarach, od małych, po naprawdę duże. Przede wszystkim koszulki A4, czyli wielkości kartki papieru do drukarki. Najczęściej kupowane i uniwersalne. Mamy też w ofercie koszulki na dokumenty A5, czy rozmiar kartki z zeszytu. Przyda się do chowania, porządkowania lub kolekcjonowania kartek o mniejszym rozmiarze. Dosyć niespotykane mogą być koszulki na dokumenty A3, czyli wielkość dwóch złączonych kartek A4.

Nie zastanawiaj się dłużej i postaw na niezawodne i gwarantujące bezpieczeństwo koszulki na dokumenty!

Jakie koszulki biurowe wybrać?

Wśród wszystkich koszulek do segregatora warto wyróżnić ich dwa konkretne typy, które poprzez swoje wyjątkowe właściwości doskonale sprawdzą się podczas pracy oraz znacznie usprawnią wykonywanie codziennych obowiązków. Szukając folii biurowych sprawdź koszulki groszkowe oraz krystaliczne. Czym różnią się od siebie te koszulki na dokumenty i dlaczego są warte zakupu?

Koszulki krystaliczne wykonane są z całkowicie przezroczystej folii, dzięki czemu trzymane w nich dokumenty mogą zostać kserowane bez konieczności ciągłego wyjmowania. Nie posiadają wyraźniej faktury, co przekłada się na ich elegancką prezencję. Doskonale sprawdzą się w użyciu podczas ważnych spotkań biznesowych, podczas których zależy nam na profesjonalnym wyglądzie. Umowy lub oferty będą wyglądać dużo korzystniej, jeśli zostaną włożone w krystaliczne koszulki foliowe A4.

Koszulki groszkowe, w odróżnieniu od krystalicznych, posiadają na swojej powierzchni delikatną fakturę. Są antystatyczne oraz antyrefleksyjne, a co najważniejsze odporne na wszelkie zabrudzenia. Właśnie to sprawia, że tak szerokie grono klientów decyduje się na wybór koszulki A4 właśnie w tym modelu.