Pokazuje 1 - 25 z 33 elementów

Koszulki na dokumenty

Koszulki na dokumenty - niezastąpiony sprzęt w każdej firmie, biurze i domu.

Chyba wszyscy znamy i od zawsze używamy koszulek na dokumenty. To taki element wyposażenia biura, bez którego nie można się obejść. Używamy ich w firmach, organizacjach, domach, szkołach czy uczelniach. Koszulki foliowe pomagają zorganizować przestrzeń, ułatwiają przechowywanie dokumentów i zabezpieczenie ich przed zabrudzeniem, podarciem, czy zalaniem. Wykonane są z dobrej jakości tworzyw, dzięki czemu można z nich korzystać przez wiele lat, bez konieczności wymieniania. Mimo, że nie są najlepsze dla środowiska, to ta trwałość i wytrzymałość w pewien sposób rekompensują negatywne oddziaływanie na środowisko naturalne. Koszulki na kartki mają dziurki zawsze tak samo rozstawione, dzięki czemu pasują do każdego segregatora i nie trzeba się martwić o to, że nie będą pasowały, ani mierzyć niczego przed kupnem odpowiedniego modelu koszulek na papiery.  Przyjrzyjmy się teraz lepiej egzemplarzom oferowanym w naszym sklepie.

 

Charakterystyka naszych najlepszych koszulek do segregatora.

W naszym sklepie proponujemy Państwu koszulki biurowe najlepszych producentów, niewiarygodnej jakości. W ofercie mamy folie takich renomowanych firm, jak Bantex, Esselte, Leitz, czy Donau. Możesz zatem mieć pewność, że kupujesz sprawdzone i niezawodne gadżety biurowe.

Oferujemy Państwu folie na dokumenty w różnych rozmiarach, od małych, po naprawdę duże. Przede wszystkim koszulki A4, czyli wielkości kartki papieru do drukarki. Najczęściej kupowane i uniwersalne. Mamy też w ofercie koszulki na dokumenty A5, czy rozmiar kartki z zeszytu. Przyda się do chowania, porządkowania lub kolekcjonowania kartek o mniejszym rozmiarze. Dosyć niespotykane mogą być koszulki na dokumenty A3, czyli wielkość dwóch złączonych kartek A4.

Nie zastanawiaj się dłużej i postaw na niezawodne i gwarantujące bezpieczeństwo koszulki na dokumenty!Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger