Pokazuje 1 - 25 z 33 elementów

Koszulki na dokumenty


Przechowywanie dokumentów to bardzo ważna kwestia w biurze każdej firmy. Istotne dokumenty bardzo często przechowuje się w formie papierowej również w warunkach domowych, dlatego warto zadbać o nie w odpowiedni sposób. Doskonałym rozwiązaniem są oferowane w naszym sklepie koszulki na dokumenty, które zabezpieczają papier przed zabrudzeniem lub zawilgoceniem. Koszulki są wykonane z trwałych i solidnych materiałów, w związku z czym można z nich korzystać wielokrotnie nawet latami. Dzięki temu, że dziurkowane są w uniwersalny sposób, z pewnością będą pasowały do każdego segregatora.

Koszulki na dokumenty - sposób na przechowywanie i bezpieczny transport dokumentówKoszulki na dokumenty znajdujące się w naszej ofercie zapewniają papierowym dokumentom idealną ochronę. Można je z powodzeniem wykorzystać również podczas transportu, ponieważ ochronią dokumentację przed działaniem czynników zewnętrznych. Poza tym, umożliwiają one sprawną organizację dokumentacji. W przypadku biur, bardzo często dokumenty łączy się w zbiory, które można umieścić właśnie w jednej koszulce. W zależności od upodobania lub potrzeby, istnieje możliwość wyboru koszulek krystalicznych lub groszkowych o różnej grubości. Wszystkie są trwałe i wytrzymałe.

Jakie koszulki na dokumenty oferuje nasz sklep?Proponujemy koszulki w różnych formatach – najpopularniejszym A4, ale również mniejszych i większych. Oferujemy rozwiązania takie, jak tradycyjne koszulki o grubości 40 mikronów, jak i profesjonalne, mieszczące do 200 kartek koszulki w grubości nawet 170 mikronów. Co ważne, w naszym asortymencie znajdują się także koszulki na dokumenty do wpinania w pionie oraz w poziomie – znacznie ułatwiające przechowywanie specjalistycznej dokumentacji i jej przegląd.

Wysoka jakość zapewniająca komfort pracy

Wszystkie oferowane w naszym sklepie koszulki na dokumenty to produkty najwyższej jakości od renomowanych producentów takich, jak Esselte i Leitz. Specjalizujemy się w materiałach biurowych i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ich jakość wpływa na komfort pracy. W naszych koszulkach można z łatwością przechowywać większe ilości dokumentacji i w odpowiedni sposób ją uporządkować.


Szeroki wybór koszulek na dokumenty


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się pełną ofertą koszulek służących do przechowywania dokumentów papierowych. Gwarantujemy doskonały wybór różnego formatu koszulek, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy do dokonania zakupów właśnie u nas!

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger