Filtruj według

Format
Kolor
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 55 elementów

Teczki kartonowe

Teczki kartonowe sposobem na organizację dokumentów. 

Bałagan w dokumentach jest jedną z wielu przyczyn ich późniejszych zaginień, których możesz uniknąć organizując wszelkie pisma, faktury oraz umowy w odpowiedni sposób. Do tego najlepiej sprawdzą się niedrogie produkty, które jednocześnie zajmą niewiele miejsca w zazwyczaj przepełnionych już biurach. Dodatkowo, jeżeli chcesz w bezpieczny sposób przenosić kartki papieru bez obaw o ich niechciane zniszczenie, sprawdź teczki na dokumenty papierowe oraz teczki kartonowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. 

Teczki papierowe do różnego zastosowania. 

Teczka jest artykułem biurowym niezwykle ułatwiającym organizację dokumentów, nie tylko w biurze, ale też w domu. W zależności od ich typu i rozmiaru jesteś w stanie przechowywać w nich dowolną ilość pism. Jeżeli zależy Ci na segregacji danego typu dokumentów, użyj teczek lakierowanych z gumką, które są w stanie pomieścić mniejszą ilość kartek. Tego typu modele sprawdzą się także, kiedy organizujesz wydarzenie i chcesz przekazać jego uczestnikom materiały reklamowe. Podane w ten sposób ulotki zyskają o wiele bardziej profesjonalny charakter, a ty zrobisz wrażenie na odbiorcach. W takim przypadku zadbaj o teczkę opatrzoną ciekawą grafiką i logo. W przypadku chęci przeniesienia stosu papierów z miejsca pracy do domu, idealnym rozwiązaniem staną się teczki kartonowe z rączką, która znacznie ułatwia dźwiganie większego ciężaru. 

Jaki rodzaj papierowej teczki na dokumenty wybrać? 

W naszej ofercie odnajdziesz wiele typów teczek o różnorakich formach. Znajdziesz nie tylko typowe teczki papierowe A4, ale także teczki preszpanowe charakteryzujące się pokryciem kartonu o gramaturze 390 g/m2 woskiem. Posiadają 3 skrzydła oraz gumkę chroniącą przechowywaną zawartość przed wysunięciem. Chcąc przenosić większą zawartość, zastanów się nad zakupem bardziej pojemnego akcesorium biurowego. Teczki tekturowe o grubości 2 mm posiadają szerokość grzbietu aż do 50 mm. Zostały pokryte w całości folią polipropylenową, co skutecznie chroni je przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi lub wgnieceniami. Jeśli zależy Ci na nieco bardziej eleganckim wyglądzie, sprawdź dwustronnie barwione teczki kopertowe A4, wykonane metodą sitodruku, które swój wygląd zawdzięczają białemu nadrukowi w postaci kraty umieszczonemu na czarnym tle. Użyte w nich zapięcie, jakim jest wytrzymała rzepa sprawia, że stanowią zabezpieczenie przed wysunięciem się kartek. Polecamy również teczki z rączką, czyli grube akcesoria wyprodukowane na podobieństwo popularnych i poręcznych aktówek. Pozwalają na przenoszenie większej ilości kartek, przy zmniejszeniu odczuwalności zawartego w nich ciężaru.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci