Pokazuje 1 - 25 z 64 elementów

Teczki kartonowe

Uporządkowanie dokumentacji sprawia, że znacznie łatwiej i przyjemniej się z nią pracuje. Niezależnie od tego, czy są to dokumenty w miejscu pracy, czy też domowe rachunki i różnego rodzaju umowy, warto zadbać o ich odpowiednie przechowywanie. Najlepiej sprawdzają się tradycyjne teczki kartonowe, które skutecznie chronią przed czynnikami zewnętrznymi i zabrudzeniami oraz zalaniem, a jednocześnie umożliwiają uporządkowanie dokumentów ze względu na ich treść.

Szeroki wybór teczek kartonowych

W naszym sklepie oferujemy Państwu najszerszy wybór dostępnych teczek kartonowych w różnych formatach i rozmiarach. Teczki zapinane są na praktyczne gumki, dzięki czemu chronią zawartość, ale można je z łatwością otworzyć. Nasze teczki kartonowe występują w wielu wersjach kolorystycznych, ponieważ w ten sposób najłatwiej jest kategoryzować dokumenty. Sprawdza się to przede wszystkim w biurach, gdzie ilość papierów jest przytłaczająca, ale również w warunkach domowych. Teczki kartonowe idealnie sprawdzają się również jako ochrona pracy plastycznej dziecka, czy też miejsce do jej przechowywania.

Jakie teczki kartonowe znajdziecie Państwo w naszym sklepie?

  • teczki kartonowe Donau/Biella

  • teczki kartonowe Esselte

  • teczki kartonowe Vau-Pe

U nas można znaleźć również teczki w większym formacie i w formie praktycznych walizek, w których z łatwością można przenosić większe ilości dokumentów. Ten rodzaj teczek jest również często wykorzystywany przez artystów plastyków lub architektów, którzy chcą chronić swoje prace przed czynnikami zewnętrznymi.

Najwyższa jakość produktówWszystkie oferowane w naszym sklepie teczki kartonowe to produkty doskonałej jakości. Wykonano je z trwałego i solidnego kartonu i pokryto specjalną warstwą, dzięki czemu teczki chronią papier również przed nadmierną wilgocią. Teczki papierowe mieszczą się idealnie w szufladach biurkowych oraz innych pojemnikach do przechowywania dokumentacji. Istnieje możliwość ich podpisania lub rozróżniania za pomocą koloru.

Gwarancja najlepszych cen

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem teczek papierowych w różnych rozmiarach i formatach. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas odpowiedni model teczek dla siebie. Gwarantujemy najlepsze warunki cenowe na rynku oraz zawsze fachową obsługę. Zapraszamy gorąco do dokonania zakupów właśnie u nas.

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger