Filtruj według

Szerokość
Długość
Typ papieru
Stabilność nadruku
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 44 elementów

Rolki termiczne

Wybór rolek termicznych.

Poszukujesz odpowiedniego papieru termicznego do swojego urządzenia ale wciąż nie możesz zdecydować się na konkretny model? Nie jesteś pewien czy rolki termiczne dostępne w innych sklepach internetowych, bądź stacjonarnych spełniają wszystkie najważniejsze wymagania? W czasach, gdy na rynku można natknąć się na różnej jakości modele, sprawdź wysokiej jakości rolki przedstawione w naszej ofercie. 

Jakie rolki termiczne wybrać?

Rolki termiczne uznanej europejskiej marki Emerson to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą wyposażyć posiadane przez siebie maszyny liczące w jakościowy papier termiczny i cenią sobie komfort pracy. Każda rolka termiczna wykonana została z papieru termoczułego o gramaturze 50g/m2. Jeżeli interesuje Cię konkretny rozmiar, posiadamy szeroką gamę dostępnych modeli – możesz wybrać papier termiczny 57 mm szerokości, papier termiczny 80 mm oraz pozostałe wielkości 28, 60 i 110 mm. Nie musisz obawiać się o braki w Twoich zapasach - papier możesz nabyć w dowolnej ilości w zestawach pakowanych po 10 sztuk. Dla tych, którzy mają obawy w kwestii jakości produktu, producent oferuje gwarancję trwałości wydruku aż do 6 lat. A jeśli Twoja firma wciąż wykorzystuje faksy, zwróć uwagę na papier termiczny do faxu 210 mm.  Odpowiednio dobrany papier termiczny do faksu znacząco ułatwi pracę i zapewni wygodę użytkowania. 

Rolki termiczne produkowane bez szkodliwych związków chemicznych

Rolki termiczne 57 mm możesz nabyć również w wariancie „Zdrowy paragon zenol free”, który na tle pozostałych produktów wyróżnia się produkcją z surowca niezawierającego Bifensoli A i S. W praktyce oznacza to, że wydruki uzyskane z tego typu papieru termicznego nie zawierają związków sztucznych negatywnie wpływających na funkcjonowanie organizmu w wielu jego aspektach, przykładowo układu hormonalnego. Zestaw 10 sztuk rolek został zapakowany w specjalną folię termokurczliwą, która zapewnia nie tylko wysoką estetykę, ale także wysoką ochronę i trwałość zakupionego produktu.