Filtruj według

Format
Kolor
Ilość przekładek
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Teczki do podpisuW mniejszych firmach i instytucjach z małą liczbą pracowników i spraw liczba dokumentów do podpisania może być znacząca. W przypadku większych instytucji i dużych przedsiębiorstw liczba dokumentów, które codziennie podpisywać muszą osoby na stanowiskach kierowniczych lub upoważnieni przez nich zastępcy – jest ogromna. Dodatkowo, przed złożeniem podpisu pod istotnym dokumentem większość rozsądnych osób chce się zapoznać ze sprawą, więc sterty dokumentów dostarczanych do podpisu dyrektorom czy kierownikom bywają ogromne.

Jedynym skutecznym i praktycznym sposobem na zapanowanie nad nimi są teczki do podpisu, które oferujemy w naszym sklepie od wielu lat. W tym czasie poznaliśmy Państwa preferencje i urozmaiciliśmy zgromadzone produkty w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów. W efekcie, możemy zaprezentować bogaty wybór teczek do podpisu, adekwatnych do różnych rodzajów prowadzonej działalności.


Jakie teczki do podpisu wybrać?


Wybór odpowiedniej teczki do podpisu uzależniony powinien być przede wszystkim od rodzaju i ilości załatwianych spraw. Jeśli dokumenty są jednostronicowe i często dotyczą tego samego rodzaju spraw – wystarczy najbardziej podstawowy rodzaj teczki z kilkoma prostymi przegrodami. W sytuacji, gdy charakterystyka załatwianych spraw bywa bardzo rozmaita, a do jednego dokumentu bywają dołączone także liczne załączniki – warto rozważyć zakup teczki do podpisu wykonanej z większą liczbą przegród lub dodatkowym oznaczeniem alfabetowym. Takie boczne indeksy pozwalają szybciej odnaleźć się w prezentowanych zagadnieniach i utrzymać dokumentację w stosownym porządku.

W ofercie naszego sklepu znajdują się również szczególne teczki do podpisu z wyciętym eleganckim okienkiem, w którym odpowiednio zredagowane pismo będzie od razu wskazywało na adresata bądź temat sprawy.

Najczęściej wybierane modele z dostępnej oferty to m.in.:

  • Teczka do podpisu Donau bordowa
  • Teczka do podpisu Donau niebieska z indeksami
  • Teczka do podpisu Barbara A4 8 przekładek 
  • Teczka do podpisu Barbara A4 10 przekładek


Troska o najwyższą jakość produktów


O jakości i funkcjonalności danej teczki do podpisu świadczy nie tylko sama ilość przekładek czy zastosowanie z boku indeksów porządkowych. Kluczowe dla Państwa jako klientów oraz dla nas jako sprzedawców, jest udostępnienie produktu trwałego, który sprawdzał będzie się w swojej funkcji przez lata. Dlatego stawiamy wyłącznie na sprawdzonych producentów oraz modele teczek, które przez lata sprawdziły się i zdobyły Państwa zaufanie jako użytkowników. Dzięki temu możemy z dumą oraz czystym sumieniem zarekomendować produkty znajdujące się w tej kategorii. Bez względu na Państwa potrzeby kolorystyczne, materiałowe, organizacyjne czy cenowe – posiadamy model dopasowany do wszystkich wymagań.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci