Filtruj według

Format
Kolor
Ilość przekładek
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Teczki do podpisuW mniejszych firmach i instytucjach z małą liczbą pracowników i spraw liczba dokumentów do podpisania może być znacząca. W przypadku większych instytucji i dużych przedsiębiorstw liczba dokumentów, które codziennie podpisywać muszą osoby na stanowiskach kierowniczych lub upoważnieni przez nich zastępcy – jest ogromna. Dodatkowo, przed złożeniem podpisu pod istotnym dokumentem większość rozsądnych osób chce się zapoznać ze sprawą, więc sterty dokumentów dostarczanych do podpisu dyrektorom czy kierownikom bywają ogromne.

Jedynym skutecznym i praktycznym sposobem na zapanowanie nad nimi są teczki do podpisu, które oferujemy w naszym sklepie od wielu lat. W tym czasie poznaliśmy Państwa preferencje i urozmaiciliśmy zgromadzone produkty w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów. W efekcie, możemy zaprezentować bogaty wybór teczek do podpisu, adekwatnych do różnych rodzajów prowadzonej działalności.


Jakie teczki do podpisu wybrać?


Wybór odpowiedniej teczki do podpisu uzależniony powinien być przede wszystkim od rodzaju i ilości załatwianych spraw. Jeśli dokumenty są jednostronicowe i często dotyczą tego samego rodzaju spraw – wystarczy najbardziej podstawowy rodzaj teczki z kilkoma prostymi przegrodami. W sytuacji, gdy charakterystyka załatwianych spraw bywa bardzo rozmaita, a do jednego dokumentu bywają dołączone także liczne załączniki – warto rozważyć zakup teczki do podpisu wykonanej z większą liczbą przegród lub dodatkowym oznaczeniem alfabetowym. Takie boczne indeksy pozwalają szybciej odnaleźć się w prezentowanych zagadnieniach i utrzymać dokumentację w stosownym porządku.

W ofercie naszego sklepu znajdują się również szczególne teczki do podpisu z wyciętym eleganckim okienkiem, w którym odpowiednio zredagowane pismo będzie od razu wskazywało na adresata bądź temat sprawy.

Najczęściej wybierane modele z dostępnej oferty to m.in.:

  • Teczka do podpisu Donau bordowa
  • Teczka do podpisu Donau niebieska z indeksami
  • Teczka do podpisu Barbara A4 8 przekładek 
  • Teczka do podpisu Barbara A4 10 przekładek


Troska o najwyższą jakość produktów


O jakości i funkcjonalności danej teczki do podpisu świadczy nie tylko sama ilość przekładek czy zastosowanie z boku indeksów porządkowych. Kluczowe dla Państwa jako klientów oraz dla nas jako sprzedawców, jest udostępnienie produktu trwałego, który sprawdzał będzie się w swojej funkcji przez lata. Dlatego stawiamy wyłącznie na sprawdzonych producentów oraz modele teczek, które przez lata sprawdziły się i zdobyły Państwa zaufanie jako użytkowników. Dzięki temu możemy z dumą oraz czystym sumieniem zarekomendować produkty znajdujące się w tej kategorii. Bez względu na Państwa potrzeby kolorystyczne, materiałowe, organizacyjne czy cenowe – posiadamy model dopasowany do wszystkich wymagań.