Filtruj według

Kolor
Pojemność
Typ kleju
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 85 elementów

Kleje biurowe

Kleje w sztyfcie, w płynie, czy w taśmie – jaki rodzaj kleju wybrać?

Kleje biurowe to jedne z najczęściej używanych artykułów biurowych. Korzystają z nich wszyscy, bez względu na wiek. Swoje zastosowanie posiadają nie tylko podczas tworzenia prac plastycznych, ale również na co dzień. Ich działanie jest niezwykle proste – należy umieścić daną ilość kleju pomiędzy dwoma dowolnymi powierzchniami i złączyć je. W zależności od rodzaju użytej powierzchni zalecane jest korzystanie z odmiennych wariantów kleju:

  • Kleje w sztyfcie są najpopularniejszym rodzajem tego typu produktów. Najlepiej sprawdzają się użyte w przypadku niewielkich powierzchni. Powszechnie używane w przypadku łączenia elementów papierowych. Kleje w sztyfcie Amos to klasyka wśród klejów. Zna je każdy, chociażby ze szkolnych lat, a ich popularność nie traci na sile. To najczęściej wybierane kleje do papieru. 

  • Kleje w płynie zazwyczaj sprzedawane są w większej gramaturze niż ich warianty w sztyfcie, toteż doskonale sprawdzą się w przypadku osób, które na co dzień potrzebują większej ilości produktu. Używane do pokrycia nie tylko małych powierzchni – możesz rozprowadzić je na tak dużej przestrzeni, jak tylko potrzebujesz. Nadają się do sklejenia rozmaitych powierzchni - poradzą sobie nie tylko z papierem.  

  • Kleje w taśmie najlepiej sprawdzają się w przypadku chęci pokrycia niewielkich, najlepiej kilkucentymetrowych powierzchni. Zostały wyprodukowane z dbałością o funkcjonalne opakowanie. Jest ono wyprofilowane tak, aby komfortowo leżało w dłoni użytkownika. 

Kleje w płynie – silne wiązanie klejonych powierzchni

Kleje błyskawiczne to wyjątkowy rodzaj produktu wśród wszystkich dostępnych klejów. Stosowane są do niezwykle trwałego sklejania różnego rodzaju powierzchni. Bez trudu poradzą sobie nie tylko z papierem, ale nawet drewnem. Oferowane przez nas mocne kleje do papieru i innych tworzyw, wykazują wysoką odporność na zmienność temperatur. Co więcej, posiadają bezbarwną formułę, więc nie musisz martwić się o nieestetyczne pobrudzenie klejonych przedmiotów. 

Kleje w taśmie, sztyfcie i w płynie – jaki klej wybrać?

Nasz internetowy sklep papierniczy oferuje Państwu szeroki wybór wszelkiego rodzaju klejów, które można wykorzystać do rozmaitych powierzchni. Oferujemy nie tylko standardowe kleje szkolne w wielu formach: klej w sztyfcie, taśmie i płynie, ale także plastry mocujące Tesa.  

Z plastrów mocujących możesz skorzystać zawsze, kiedy zależy Ci na solidnym przymocowaniu przedmiotów do wybranej powierzchni. Dzięki nim, przykładowo umocujesz na ścianie wieszak na klucze lub inne lekkie akcesoria. Ich waga może osiągnąć nawet 2 kilogramy. Co więcej, jeżeli zmienisz zdanie i zechcesz odkleić przedmiot od danej powierzchni, plastry mocujące Tesa nie pozostawią po sobie żadnych śladów.