Filtruj według

Format
Kolor
więcej... mniej
Rodzaj
Rodzaj tworzywa
Materiał
Wymiary
Typ
Układ
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 113 elementów

Szuflady na dokumenty

Szuflady na dokumenty jako pomoc w uporządkowaniu biurka. 

Uporządkowanie wszystkich dokumentów to podstawowa kwestia jeżeli chcesz, aby Twoja praca stała się jeszcze bardziej efektywna. Bałagan potrafi skutecznie rozproszyć uwagę i zmniejszyć skupienie. Dodatkowo wiele z pism może zagubić się w dużym stosie kartek, a czas przeznaczony na ich poszukiwanie korzystniej jest przeznaczyć na dalsze wykonywanie swoich obowiązków. Najlepszym rozwiązaniem na segregację umów lub rachunków jest rozdzielnie ich do przestronnych pojemników, a następnie opisanie co dokładnie znajduje się w każdym z nich. Od teraz wszystkie niezbędniki możesz ułożyć w widocznym miejscu i zawsze mieć je na wyciągnięcie ręki. Aby znaleźć tego typu akcesoria biurowe najwyższej jakości, sprawdź szuflady na dokumenty A4 dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. 

Szuflady biurowe na dokumenty – do użycia osobno lub w połączeniu ze sobą. 

W celu ułatwienia organizacji niezbędnej dokumentacji sprawdź korytka na dokumenty, które możesz ustawić zarówno pionowo, jak i schodkowo tworząc dużą, wielopoziomową szufladę. Na rynku dostępne są metalowe szuflady na dokumenty oraz modele w całości wykonane z polistyrenu.  Plastikowe szuflady na dokumenty cechują się niską wagą przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że nie musisz obawiać się o przypadkowe zarysowania, czy nieestetyczne pęknięcia. Organizer na dokumenty to szuflady, na których froncie zastosowano specjalne wygięcie, dzięki któremu w niezwykle prosty sposób wysuniesz kartkę ze środka. Sięganie po potrzebne pisma nigdy wcześniej nie było tak proste. Od teraz wszystko, czego potrzebujesz posiadasz w zasięgu swojego wzroku, a szuflada na dokumenty na biurko da Ci możliwość zaoszczędzenia odrobiny cennego czasu, bez konieczności przeszukiwania głębokich półek. 

Korytka na dokumenty – wygoda w codziennym użytkowaniu. 

Oferujemy szeroki wybór szuflad na dokumenty A4 wykonanych z wytrzymałych materiałów w wielu wersjach kolorystycznych. W zależności od Twoich preferencji, możesz wybrać klasyczne korytka na dokumenty o typowo eleganckiej stylistyce, które świetnie nadadzą się do biura oraz kolorowe modele w krzykliwych odcieniach. Wyróżniają się ciekawym designem - na swoich ściankach posiadają stylowy nadruk w postaci delikatnej kratki. Dostępne są w dwóch rozmiarach, w wersji standardowej oraz powiększonej. Różnica w wysokości ścianki pomiędzy dwoma wariantami wynosi aż 40 mm. Szuflady można łączyć z różnymi modelami z innych serii, a przez to tworzyć ciekawe i użyteczne kombinacje.