Filtruj według

Format
Kolor
Rodzaj
Materiał
Wymiary
Typ
Układ
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 55 elementów

Szuflady na dokumenty

Szuflady na dokumenty jako pomoc w uporządkowaniu biurka. 

Uporządkowanie wszystkich dokumentów to podstawowa kwestia jeżeli chcesz, aby Twoja praca stała się jeszcze bardziej efektywna. Bałagan potrafi skutecznie rozproszyć uwagę i zmniejszyć skupienie. Dodatkowo wiele z pism może zagubić się w dużym stosie kartek, a czas przeznaczony na ich poszukiwanie korzystniej jest przeznaczyć na dalsze wykonywanie swoich obowiązków. Najlepszym rozwiązaniem na segregację umów lub rachunków jest rozdzielnie ich do przestronnych pojemników, a następnie opisanie co dokładnie znajduje się w każdym z nich. Od teraz wszystkie niezbędniki możesz ułożyć w widocznym miejscu i zawsze mieć je na wyciągnięcie ręki. Aby znaleźć tego typu akcesoria biurowe najwyższej jakości, sprawdź szuflady na dokumenty A4 dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. 

Szuflady biurowe na dokumenty – do użycia osobno lub w połączeniu ze sobą. 

W celu ułatwienia organizacji niezbędnej dokumentacji sprawdź korytka na dokumenty, które możesz ustawić zarówno pionowo, jak i schodkowo tworząc dużą, wielopoziomową szufladę. Na rynku dostępne są metalowe szuflady na dokumenty oraz modele w całości wykonane z polistyrenu.  Plastikowe szuflady na dokumenty cechują się niską wagą przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że nie musisz obawiać się o przypadkowe zarysowania, czy nieestetyczne pęknięcia. Organizer na dokumenty to szuflady, na których froncie zastosowano specjalne wygięcie, dzięki któremu w niezwykle prosty sposób wysuniesz kartkę ze środka. Sięganie po potrzebne pisma nigdy wcześniej nie było tak proste. Od teraz wszystko, czego potrzebujesz posiadasz w zasięgu swojego wzroku, a szuflada na dokumenty na biurko da Ci możliwość zaoszczędzenia odrobiny cennego czasu, bez konieczności przeszukiwania głębokich półek. 

Korytka na dokumenty – wygoda w codziennym użytkowaniu. 

Oferujemy szeroki wybór szuflad na dokumenty A4 wykonanych z wytrzymałych materiałów w wielu wersjach kolorystycznych. W zależności od Twoich preferencji, możesz wybrać klasyczne korytka na dokumenty o typowo eleganckiej stylistyce, które świetnie nadadzą się do biura oraz kolorowe modele w krzykliwych odcieniach. Wyróżniają się ciekawym designem - na swoich ściankach posiadają stylowy nadruk w postaci delikatnej kratki. Dostępne są w dwóch rozmiarach, w wersji standardowej oraz powiększonej. Różnica w wysokości ścianki pomiędzy dwoma wariantami wynosi aż 40 mm. Szuflady można łączyć z różnymi modelami z innych serii, a przez to tworzyć ciekawe i użyteczne kombinacje.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci