Filtruj według

Format
Kolor
Szerokość grzbietu
Etykieta grzbietowa
Max. ilość kartek
Mechanizm
Metalowe okucia
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Segregatory ringowe

Segregator ringowy – funkcjonalny organizator dokumentacji.

Jeżeli zajmujesz się prowadzeniem dokumentacji w swoim własnym przedsiębiorstwie lub w firmie należącej do kogoś innego z pewnością wiesz jak ważna jest kwestia umiejętnej organizacji niezbędnej dokumentacji. Chaos w umowach, fakturach, czy rachunkach skutecznie dezorganizuje pracę, a często jest także przyczyną wielu błędów lub niezgodności. Jeśli chcesz uniknąć sytuacji, w której, poprzez wspomniany chaos, swoje pilne obowiązki będziesz musiał poświęcić na rzecz poszukiwań zaginionego dokumentu, zaopatrz się w kilka sztuk segregatorów ringowych.

Segregatory ringowe – funkcjonalność i estetyka. 

Kompletując zestaw segregatorów ringowych warto zastanowić się jaki rodzaj mechanizmu spięcia kartek będzie dla nas odpowiedni. Segregator dwuringowe zapewnią łatwość w przeglądaniu  przechowywanych dokumentów. Dzięki nim przejrzenie niezbędnych pism zajmie kilka sekund. To wielka oszczędność czasu.

Każdy z oferowanych przez nas segregatorów ringowych został wykonany z wysokiej jakości tektury. W odróżnieniu od segregatorów papierowych zachowuje dużą stabilność i daje pewną ochronę przechowywanym dokumentom, przez co nie ma obaw o ich nieestetyczne pogniecenie się. Dodatkowo, na grzbiecie pod przezroczystą folią, została umieszczona etykietka służąca do zapisania, co dokładnie znajduje się w każdym z segregatorów. A może zmieścić się w nim naprawdę duża ilość pojedynczych kartek. W środku znajdziesz przestrzeń na umieszczenie aż do 170 sztuk dokumentów. Całość została wyprodukowana przy użyciu żywych kolorów. Możesz wybrać swój segregator spośród następujących odcieni: czerwieni, zieleni, niebieskiego oraz czarnego. 

Jaki format segregatora ringowego wybrać?

Segregator ringowy A5 jest idealnym formatem wśród dostępnych modeli z racji na swoją kompaktową wielkość, która świetnie nada się do biurowych szaf, w których z racji na dużą ilość innych artykułów papierniczych, często brakuje miejsca. A co w przypadku, gdy swoją pracę chcesz przenieść z biura do domu i potrzebujesz zabrać ze sobą większą ilość pism i dokumentów? Rozwiązaniem są segregatory ringowe A4, które dzięki swojemu rozmiarowi nadadzą się również do swobodnego przenoszenia w torbie, teczce lub plecaku, przykładowo z pracy do domu.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci