Filtruj według

Format
Kolor
więcej... mniej
Szerokość grzbietu
Etykieta grzbietowa
Max. ilość kartek
Mechanizm
Metalowe okucia
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 112 elementów

Segregatory ringowe

Segregator ringowy – funkcjonalny organizator dokumentacji.

Jeżeli zajmujesz się prowadzeniem dokumentacji w swoim własnym przedsiębiorstwie lub w firmie należącej do kogoś innego z pewnością wiesz jak ważna jest kwestia umiejętnej organizacji niezbędnej dokumentacji. Chaos w umowach, fakturach, czy rachunkach skutecznie dezorganizuje pracę, a często jest także przyczyną wielu błędów lub niezgodności. Jeśli chcesz uniknąć sytuacji, w której, poprzez wspomniany chaos, swoje pilne obowiązki będziesz musiał poświęcić na rzecz poszukiwań zaginionego dokumentu, zaopatrz się w kilka sztuk segregatorów ringowych.

Segregatory ringowe – funkcjonalność i estetyka. 

Kompletując zestaw segregatorów ringowych warto zastanowić się jaki rodzaj mechanizmu spięcia kartek będzie dla nas odpowiedni. Segregator dwuringowe zapewnią łatwość w przeglądaniu  przechowywanych dokumentów. Dzięki nim przejrzenie niezbędnych pism zajmie kilka sekund. To wielka oszczędność czasu.

Każdy z oferowanych przez nas segregatorów ringowych został wykonany z wysokiej jakości tektury. W odróżnieniu od segregatorów papierowych zachowuje dużą stabilność i daje pewną ochronę przechowywanym dokumentom, przez co nie ma obaw o ich nieestetyczne pogniecenie się. Dodatkowo, na grzbiecie pod przezroczystą folią, została umieszczona etykietka służąca do zapisania, co dokładnie znajduje się w każdym z segregatorów. A może zmieścić się w nim naprawdę duża ilość pojedynczych kartek. W środku znajdziesz przestrzeń na umieszczenie aż do 170 sztuk dokumentów. Całość została wyprodukowana przy użyciu żywych kolorów. Możesz wybrać swój segregator spośród następujących odcieni: czerwieni, zieleni, niebieskiego oraz czarnego. 

Jaki format segregatora ringowego wybrać?

Segregator ringowy A5 jest idealnym formatem wśród dostępnych modeli z racji na swoją kompaktową wielkość, która świetnie nada się do biurowych szaf, w których z racji na dużą ilość innych artykułów papierniczych, często brakuje miejsca. A co w przypadku, gdy swoją pracę chcesz przenieść z biura do domu i potrzebujesz zabrać ze sobą większą ilość pism i dokumentów? Rozwiązaniem są segregatory ringowe A4, które dzięki swojemu rozmiarowi nadadzą się również do swobodnego przenoszenia w torbie, teczce lub plecaku, przykładowo z pracy do domu.