Filtruj według

Kolor
Materiał
Wymiary
Strefa ergonomiczna
Urządzenie
Regulacja kąta nachylenia
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 83 elementów

Przedłużacze i listwy zasilające

Filtry prywatyzujące – czym są, jak działają i na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Filtry prywatyzujące na monitor to nowoczesne akcesorium pozwalające chronić dane zawarte na ekranie używanego przez nas komputera. Przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą zadbać, aby wykonywana przez nich praca lub wysyłane wiadomości nie były widoczne dla osób znajdujących się w najbliższym otoczeniu. 

Filtr prywatyzujący posiada postać nakładki, którą możesz umieścić na ekranie dowolnego monitora bądź urządzenia mobilnego. Został stworzony przy pomocy technologii mikrożaluzji, które pozwalają na skierowanie swoich kanałów wprost na użytkownika, który znajduje się bezpośrednio przed nimi. Pozostałe osoby znajdujące się w dalszej odległości lub po bokach nie będą w stanie zobaczyć obrazu, który skutecznie przysłania filtr na monitor. 

Filtry na monitor – ochrona Twoich danych. 

Znajdując się w komunikacji miejskiej z pewnością nie raz odczułeś, że niepowołana do tego osoba spogląda uważnie w stronę Twojego ekranu, podczas gdy wymieniasz wiadomości z bliską osobą i nie chcesz, aby ich treść została odczytana. Ciekawskie spojrzenia dają się odczuć także w trakcie pracy na laptopie w pociągu, kawiarni lub innym miejscu publicznym. Spojrzenia są szczególnie niepożądane, nie tylko dlatego, że wprawiają w zakłopotanie, ale także z powodu możliwości wystąpienia na ekranie poufnych danych, które muszą pozostać utajnione. 

Jesteśmy pewni, że podobne sytuacje, w których pragniesz zachować wysoki stopień prywatności przydarzają się na co dzień i jest ich znacznie więcej. Aby im zapobiegać, oferujemy nowoczesne filtry prywatyzujące uznanej marki, które w skuteczny sposób ochronią przed wzrokiem ciekawskich. Filtry prywatyzujące 3M wyróżniają się na tle konkurencji wysoką estetyką – produkty nie odznaczą się na tle pozostałej części urządzenia. Wpływają również na redukcję odblasków, co przełoży się na poprawę wyrazistości obrazu. Pomogą również w redukcji emisji światła niebieskiego z ekranu aż o 35%, a co więcej, filtry prywatyzujące do monitorów przyczynią się do pozbycia się problemu powstawania nieestetycznych śladów palców i zarysowań – to wszystko dzięki zastosowaniu matowej powierzchni i warstwy ochronnej. 

Jak wybrać nakładki na monitor? 

Wybierając filtr na monitor prywatyzujący zwróć uwagę na kilka istotnych aspektów, które mogą wpłynąć na komfort jego użytkowania. 

Po pierwsze upewnij się, jakie dokładne wymiary posiada Twoje urządzenie, ponieważ odpowiednie dopasowanie sprawi, że filtr na monitor będzie doskonale prezentował się na ekranie. 

Po drugie, wybierz odpowiedni kolor. Na rynku dostępne są złote oraz czarne filtry prywatyzujące. W zależności od swoich preferencji możesz zdecydować się na jeden z nich, jednak zwróć uwagę na uniwersalność koloru czarnego, który świetnie współgra z różnymi odcieniami wykorzystanymi do produkcji różnego rodzaju urządzeń. 

Zamontuj go także w poprawny sposób. Proces montażu przebiega tak, jak w przypadku szkieł na telefon.