Filtruj według

Kolor
Opakowanie (ilość sztuk)
Rodzaj tworzywa
Ilość zszywanych kartek
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 85 elementów

Zszywki do zszywacza

Bezkonkurencyjne zszywki pomocą w biurze

Kto nie zna nerwów towarzyszących szukaniu pogubionych kartek ważnego dokumentu? Kto nie doświadczył braku ważnych elementów dokumentacji? Zagubieniu istotnych pism towarzyszy wiele stresu, więc po co się na niego narażać? Lepszym rozwiązaniem jest uprzednie zadbanie o dobre i trwałe spięcie wszystkich kartek. Gdy zajdzie potrzeba na połączenie ze sobą kilku pism, zawsze możemy liczyć na zszywacz ze zszywkami do papieru.

To podstawowe narzędzie, które możemy spotkać na biurku w każdym biurze, firmie i organizacji. Praca bez zszywacza w tych miejscach jest wręcz niemożliwa. Wszyscy z pewnością doświadczyliśmy sytuacji, gdy na podłogę rozsypią się niemal wszystkie zszywki do zszywacza i nie nadają się już do użytku, jednak to nikogo nie zniechęciło do dalszego używania tych sprzętów biurowych. Zszywki do papieru są po prostu niezastąpione i z pewnością jeszcze długo nie powstanie nic równie skutecznego, prostego w obsłudze i taniego w eksploatacji.

Zszywki biurowe – rozmiary i charakterystyka

Oferowane przez nas zszywki nierdzewne to produkty odznaczające się wyjątkową trwałością i zachowaniem nienaruszonego wyglądu pism przez długi czas. Nawet po wielu latach, spięte nimi dokumenty, będą w świetnym stanie, bez nieestetycznych przebarwień od rdzy. To szczególnie ważne, kiedy spinamy faktury czy inne dokumenty, które musimy obowiązkowo przechowywać przez kilka lat. Jeśli zajdzie potrzeba na okazanie ich w urzędzie, wciąż zachowają oficjalny i schludny wygląd.

Wielu klientów poszukujących zszywek biurowych posiada wątpliwości co do doboru odpowiedniej wielkości produktu. Czy lepiej zdecydować się na mniejsze czy większe zszywki? Rozmiary dostępne w naszej szerokiej ofercie umożliwią Państwu szybką i bezbłędną decyzję. Obejmuje ona zszywki w różnych rozmiarach:

  • zszywki 26/6
  • zszywki 24/8
  • zszywki 24/6   

Jesteśmy pewni, że w naszym sklepie internetowym kupisz odpowiednie zszywki do rozmiaru posiadanego przez siebie zszywacza.

Zszywki do zszywacza – kolorowe i przeznaczone do pistoletu

Poza zszywkami do tradycyjnych zszywaczy oferujemy też zszywki do pistoletu, czyli do bardziej profesjonalnego sprzętu, które doskonale sprawdzą się przy cięższych pracach, na przykład dekoracyjnych. Produkowane są z mocniejszych materiałów o znacznie wyższej jakości. Tego typu zszywki biurowe posiadają wyjątkowo ostre końce umożliwiające wystarczająco mocne spięcie grubszych tworzyw.

Oprócz tradycyjnych wariantów, proponujemy państwu kolorowe zszywki biurowe w pięknych, wyróżniających się odcieniach. Posiadamy wersję fioletową, zieloną oraz niebieską.

Zachęcamy do kupna naszych najlepszych zszywek biurowych renomowanych firm, między innymi Rapid Strong, Leitz, czy Eagle. Gwarantujemy Państwa pełną satysfakcję – doskonale znamy produkty oferowanych przez nas firm i wiemy, że są najwyższej jakości. Już dziś sprawdź, co dokładnie przygotowaliśmy i przekonaj się sam o ich najwyższej klasie. Zapraszamy do zakupów!