Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 43 elementów

Zszywki do zszywacza

Bezkonkurencyjne zszywki pomocą w biurze.

Kto nie zna nerwów towarzyszących szukaniu pogubionych kartek ważnego dokumentu? Kto nie doświadczył braku ważnych elementów dokumentacji? To bardzo stresujące i nieprzyjemne uczucie, po co więc się na mnie narażać? Nie lepiej zadbać o dobre i trwałe spięcie wszystkich kartek? Zawsze wtedy możemy liczyć na zszywacz ze zszywkami do papieru. To podstawowe narzędzie, które możemy spotkać na biurku w każdym biurze, firmie i organizacji. Praca bez zszywacza w tych miejscach jest wręcz niemożliwa. Wszyscy znamy ten dramat, gdy rozsypią się niemal wszystkie zszywki do zszywacza i nie nadają się już do użytku, jednak to nikogo nie zniechęciło do dalszego używania tych sprzętów biurowych. Są po prostu niezastąpione i jeszcze długo nie powstanie nic równie skutecznego, prostego w obsłudze i taniego w eksploatacji.

 

Charakterystyka i różnorodność naszych zszywek biurowych.

Oferowane przez nas zszywki są nierdzewne, to oznacza, że nawet po wielu latach, spięte nimi dokumenty, będą w świetnym stanie, bez nieestetycznych przebarwień od rdzy. To szczególnie ważne, kiedy spinamy faktury czy inne dokumenty, które musimy obowiązkowo przechowywać przez kilka lat.

Nasza oferta obejmuje zszywki w różnych rozmiarach, na przykład 26/6 lub 24/8, a także zszywki 24/6 i wiele innych. Jesteśmy pewni, że u nas kupisz odpowiednie zszywki do rozmiaru swojego zszywacza.

Poza zszywkami do tradycyjnych zszywaczy oferujemy też zszywki do pistoletu, czyli do bardziej profesjonalnego sprzętu, który doskonale sprawdzi się przy cięższych pracach, na przykład dekoracyjnych.

Zachęcamy do kupna naszych najlepszych zszywek biurowych renomowanych firm, między innymi Rapid Strong, Leitz, czy Eagle. Gwarantujemy satysfakcję, bo znamy produkty tych firm i wiemy, że są najwyższej jakości. Już dziś przekonaj się sam. Zapraszamy do zakupów!

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger