Filtruj według

Format
Kolor
Rodzaj
Pojemność
Kształt
Materiał
Wymiar zewnętrzny
Wymiary
więcej... mniej
Typ
Układ
Mocowanie
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 143 elementów

Tabliczki informacyjne


Oznakowanie miejsca pracy i obsługi klienta


Miejsce pracy czy obsługiwania klienta powinno być nie tylko utrzymane w czystości, ale także starannie zaplanowane i estetyczne, aby dobrze świadczyło o oferencie usługi czy towaru. Równie ważne jest zaplanowanie sobie przestrzeni do pracy i wyposażenie miejsca pracy w niezbędne akcesoria i urządzenia, dzięki którym możliwe jest szybkie wykonywanie kolejnych działań. Tabliczki informacyjne pozwalają na szybkie zidentyfikowanie zakresu spraw, które interesant jest w stanie załatwić w danym pomieszczeniu czy przy konkretnym biurku. Oszczędza to przede wszystkim czasu pracownikom, którzy normalnie co chwila odrywani byliby od swoich obowiązków przez osoby pragnące uzyskać odpowiedź na pytanie np. o kierunek do konkretnego pokoju.

Wydzielenie i oznakowanie stref pracy


Właściwe oznakowanie drzwi i pokoi to w przypadku większego biura czy urzędu rzecz podstawowa – mnogość korytarzy i zamkniętych drzwi, za którymi siedzą pracownicy czy urzędnicy sprawia, że odnalezienie tego właściwego pokoju do załatwienia danej sprawy może być szalenie kłopotliwe. Dzięki tabliczkom informacyjnym, które prezentujemy w poniższej ofercie, możliwe jest nie tylko samo oznakowanie pomieszczeń, przejść czy stref w biurze, ale także wykonanie tego w jednolitym i spójnym graficznie, materiałowo czy kolorystycznie schemacie.

Dla każdej firmy to bardzo ważne, aby ramki informacyjne były dopasowane nie tylko do siebie, ale również do kolorystyki czy aranżacji wnętrza samego biura, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa szeroki asortyment w tym zakresie – zarówno pod względem dostępnych kształtów i wymiarów tychże tabliczek, sposobu ich montowania do ściany czy drzwi, kolorystyki jak i zastosowanych materiałów. W ten sposób z pewnością znajdą Państwo taką propozycję, która będzie najbardziej dopasowana do już zaaranżowanego wystroju wnętrz czy motywu graficznego przewodniego dla całego przedsiębiorstwa.

Szczególnym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się ramki informacyjne samoprzylepne, ponieważ ich umieszczenie w dowolnie wybranym miejscu jest wyjątkowo proste, szybkie i trwałe.


Inne popularne pozycje z tej kategorii to m.in.:

  • Ramka magnetyczna A4
  • Ramka samoprzylepna A4
  • Tabliczka informacyjna na drzwi

Dzięki trwałości zastosowanych materiałów, tabliczki informacyjne w poniższej kategorii gwarantują nienaganny wygląd przez lata. Zastosowanie syntetycznych materiałów sprawia, że są one bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości i nie zmieniają kształtu ani koloru przez lata. Wymiana informacji, która znajduje się w takiej ramce, jest natomiast łatwa i szybka i nie wymaga odklejania całej ramki z miejsca, w którym została za pierwszym razem umieszczona.