STABILO

Artykuły piśmiennicze Stabilo

Zakreślacze Stabilo – przydatne akcesoria biurowe

Jeżeli podkreślanie istotnych informacji podczas nauki sprzyja ich przyswajaniu i ta metoda towarzyszy Ci przed każdym egzaminem bądź innym testem, z pewnością spotkałeś się już niezwykle praktycznych akcesoriów biurowych, jakimi są zakreślacze Stabilo. 

Zakreślacze Stablio to najczęściej wykorzystywane pisaki, które wyróżniają się wyjątkowo wysoką jakością, doskonałym nasyceniem kolorów, ilością dostępnych barw, a przede wszystkim – zaskakująco niską ceną. Jeśli interesują Cię pisaki Stabilo, w naszym sklepie internetowym możesz zaopatrzyć się w ich zestaw zawierający wszystkie interesujące Cię odcienie. Wśród dostępnych wariantów odnajdziesz zarówno neutralne kolory, jak i te bardziej żywe i nasycone. 

Zaznaczaj, zakreślaj i wyróżniaj istotne dla Ciebie informacje – nie tylko w szkolnych notatkach. Pisaki Stabilo trzymaj przy domowym biurku lub w pracy, aby móc sięgnąć po nie w każdej chwili i wykonać szybki zapis bądź podkreślić coś istotnego.

Cienkopisy Stabilo – wysoka jakość i precyzja 


Oprócz zakreślaczy oraz pisaków, w naszej ofercie odnajdziesz także cienkopisy Stabilo, które także zachęcają do ich kupna poprzez najlepsze na rynku nasycenie barw, wysokiej jakości opakowanie i duży wybór kolorów. 


Cienkopisy Stabilo służą przede wszystkim do zapisywania istotnych dla Ciebie informacji, które chcesz, aby zostały wyróżnione poprzez rzucający się w oczy kolor. W odróżnieniu od zakreślaczy, jak wskazuje ich nazwa, można wykonywać nimi napisy o znacznie mniejszej czcionce. 


Jedną z największych zalet cienkopisów Stabilo jest ich wytrzymała metalowa końcówka, która zapewni maksymalną trwałość i nie rozwarstwi się po dłuższym czasie użytkowania. To duże udogodnienie zwłaszcza dla tych klientów, którzy wykorzystują cienkopisy Stabilo do celów plastycznych – duże grono osób wykonuje nimi rysunki.Kredki Stabilo – ciekawe rozwiązania, niska cena 


Do grona oferowanych przez nas produktów należą także kredki Stabilo. Z pewnością nie są to zwykłe kredki ołówkowe, jakie można nabyć w wielu innych sklepach papierniczych. Posiadany przez nas asortyment obejmuje jedynie wyselekcjonowane produkty, które nie łamią się i z powodzeniem mogą być użyte zarówno przez dzieci, profesjonalistów oraz osoby rysujące w ramach hobby. Cechuje je zaskakująco niska cena przy zachowaniu najwyższej jakości. 


Co jeszcze nas wyróżnia? Oferujemy kilka rodzajów kredek, przykładowo do nabycia jest pastel Stabilo lub kredki akwarelowe, które użyte na suchym papierze mogą zostać zmieszane za pomocą zwilżonego pędzla.


More

Filtruj według

Kategorie
Kolor
Opakowanie (ilość sztuk)
Automatyczny
Cechy tuszu
Grubość linii pisania
Klips
Rodzaj końcówki
Długość linii pisania
Twardość
Z gumką
Grubość końcówki
Cena
PLN PLN
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 405 elementów