Filtruj według

Format
Kolor
Gramatura
Białość CIE
Klasa papieru
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 32 elementów

Papier do drukarki i ksero

Jaki papier do drukarki wybrać?

Nie ma osoby, która wyobraża sobie funkcjonowanie jakiejkolwiek firmy, fundacji lub organizacji bez korzystania z drukarek, faksów czy po prostu kartek papieru. Ze względu na specyfikę pracy każdej organizacji, ich brak jest niemożliwy.

Papier do drukarek to absolutna podstawa, jeśli chodzi o wyposażenie każdego miejsca pracy. Na papierze ksero dziennie drukuje się faktury, rachunki, dokumenty, poświadczenia, czy instrukcje. Takie kartki, poza kserowaniem i drukowaniem, służą do zapisywania ręcznie wielu istotnych notatek oraz pomagają w planowaniu ważnych przedsięwzięć.

Jedna ryza papieru to minimum, jeśli chodzi o odpowiednie wyposażenie się w konieczne artykuły biurowe. Biorąc pod uwagę częstotliwość zużycia kartek, warto zaopatrzyć się w ich zapas. Na szczęście, nasze niskie ceny umożliwiają zakup kilku ryz papieru bez ponoszenia wysokich kosztów.

Papier do drukarek wykorzystywany jest do druku wielu oficjalnych dokumentów, toteż nie może być zbytnio podatny na rozerwania lub posiadać niewystarczająco jasny odcień bieli. Musi prezentować się zarówno estetycznie, jak i profesjonalnie. Konieczne jest zatem, by papier biurowy był mocny, wytrzymały i wysokiej jakości.

 

Ryza papieru ksero – gramatura i format

Wybierając papier xero, podstawowym kryterium, jakim powinniśmy się kierować jest grubość kartek. Jeśli będzie ona odpowiednio wysoka, nasz papier do drukarki zachowa dobrą prezencję oraz będzie wytrzymały. Nie rozerwie się oraz nie pomnie zbyt szybko. W naszym sklepie oferujemy Państwu papier o gramaturze 80g oraz 75g. Takie parametry pozwolą na swobodne drukowanie i zapisywanie, bez obaw o przecieki, czy nieestetyczne plamy na odwrocie kartki.

Dobry papier do drukarki atramentowej, jak również papier do drukarki laserowej powinien być niezawodny, nierwący, o odpowiedniej grubości i porządnie wykonany. To wszystko możemy Państwu zapewnić – oferujemy wysokiej jakości papier ksero A4 oraz A3 sprzedawany w pojedynczych ryzach lub w opakowaniach zawierających kilka sztuk. Sam wybierz, jaka ilość wystarczy do codziennego użytku. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferujemy wygodne rozwiązania, skrojone do Waszych potrzeb.

 

Papier ksero – format A3 i A4

Nasze papiery do drukarek są bezkonkurencyjne i najlepsze na rynku. Zostały wykonane z troską przez najbardziej znane i cenione firmy, takie jak POLspeed, HP Office, Paper One, czy Universal. To uznane marki przykładające dużą wagę do wytwarzanych przez siebie produktów.

Klientom proponujemy zarówno ryzę papieru A4, jak i papier ksero A3. Format papieru ksero A4 jest najczęściej wybieraną wersją przez zdecydowaną większość odwiedzających nas osób. Zauważalny jest jednak wzrost zainteresowania papierem ksero A3. Co może być tego powodem? Na jego zakup coraz częściej decydują się klienci planujący wykonać przy jego użyciu rozmaite prace plastyczne bądź wykorzystać go do tworzenia materiałów szkoleniowych dużego formatu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą papierów ksero, i wejścia do świata bezproblemowego i szybkiego drukowania.