Filtruj według

Format
Gramatura
Białość CIE
Klasa papieru
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Papier do drukarki i ksero

Odpowiednia dokumentacja firmy? Z pomocą przychodzi dobry papier do drukarki!

Chyba nie ma osoby, która wyobraża sobie funkcjonowanie firmy, fundacji, organizacji czy klubu bez korzystania z drukarek, faksów czy po prostu kartek papieru. To absolutna podstawa, jeśli chodzi o wyposażenie każdego miejsca pracy. Na papierze ksero drukuje się faktury, rachunki, dokumenty, poświadczenia, czy instrukcje – słowem wszystko, co tylko chcemy. Na takich kartkach, poza kserowaniem i drukowaniem, zapisujemy ręcznie istotne notatki, czy planujemy ważne rzeczy. Konieczne jest zatem, by ten papier biurowy był mocny, wytrzymały i wysokiej jakości.

 

Jaki papier do drukarek jest najlepszy?

Jeśli chodzi o wybór papieru xero, to podstawowym kryterium powinna być grubość kartek. W naszym sklepie oferujemy Państwu papier o gramaturze 80g oraz 75g. takie parametry pozwolą na swobodne drukowanie i zapisywanie, bez obaw o przecieki, czy nieestetyczne plamy na odwrocie kartki.

Dobry papier do drukarki atramentowej, jak również papier do drukarki laserowej powinien być niezawodny, nierwący, o odpowiedniej grubości i porządnie wykonany. To wszystko możemy Państwu zapewnić, wystarczy, że zrobicie u nas zakupy i zaopatrzycie się w papier ksero już dziś.

 

Co my oferujemy?

Nasze papiery do drukarek są bezkonkurencyjne, najlepsze na rynku. Wykonane z troską przez najbardziej znane i cenione firmy, takie jak POLspeed, HP Office, Paper One, czy Universal. Klientom proponujemy zarówno papier A4 ryzę, jak i papier ksero A3.

Papier sprzedajemy w ryzach, albo większych paczkach, które mieszczą 5 ryz papieru ksero A4 lub A3. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferujemy wygodne rozwiązania, skrojone do Waszych potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą papierów ksero, i wejścia do świata bezproblemowego i szybkiego drukowania.

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger