Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Teczki i aktówkiSzanujący się biznes i perspektywiczne przedsiębiorstwo charakteryzuje się uporządkowaniem i dobrą organizacją. Nic tak nie ułatwia organizacji pracy i realizacji codziennych zadań, zwłaszcza na ważnym stanowisku, jak odpowiednio skrojone teczki i aktówki oraz podręczne narzędzia pracy. Nawet w dobie całkowitej komputeryzacji i licznych przenośnych technologii, istotą współpracy z człowiekiem i obsługi firmy często jest praca z dokumentacją, a przygotowane w tej kategorii klasowe teczki i aktówki pozwalają zapanować nad dokumentacją oraz funkcjonalnie zorganizować sobie miejsce na przyrządy piśmiennicze czy artykuły biurowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą unikalną ofertą, w której przygotowaliśmy wyłącznie modele sprawdzone i trwałe.


Jak przechowywać codzienne dokumenty?


Przechowywanie najczęściej wykorzystywanych dokumentów, formularzy czy wniosków firmowych stale pod ręką, to domena większości pracowników biurowych i nie tylko. Przykładowym stanowiskiem pracy, na którym oferowane teczki i aktówki sprawdzą się na pewno doskonale, jest handlowiec czy przedstawiciel regionalny. Pracownicy działu sprzedaży zawsze potrzebują pod ręką nie tylko wizytówki firmowej, ale chociażby rozlicznych formularzy, wniosków czy wzorów – bardzo często potrzebne są im także materiały reklamowe czy broszury informacyjne.

Wszystko to idealnie zmieści się w oferowanych przez nas teczkach i firmowych aktówkach. Co zaś ważniejsze – są to teczki i aktówki na pierwszy rzut oka poręczne i niewielkie, ale dzięki licznym przegrodom i zakładkom, bardzo pojemne i funkcjonalne. W jednej aktówce pomieścić można więc z powodzeniem zarówno potrzebne codziennie dokumenty jak i wykorzystywane rzadziej gadżety czy podarunki firmowe.

W poniższej kategorii znajdują się modele sprawdzone i chętnie wybierane przez klientów na przestrzeni ostatnich lat:

  • Aktówka rozmiar A4
  • Teczka rozmiar A5 – idealna dla kierowców i nie tylkoJakość i trwałość oraz funkcjonalność


Jakość zastosowanych materiałów w produktach z poniższej kategorii sprawia, że oferowane tutaj teczki i aktówki są przede wszystkim bardzo trwałe. To istotne, aby zakupione aktówki długo zachowywały nie tylko swój kształt, ale również nowy świeży wygląd – odpowiadają za to zarówno zastosowane materiały jak i sam sposób szycia i łączenia poszczególnych elementów w środku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem proponowanych aktówek i teczek, w celu wybrania tego idealnego, funkcjonalnego modelu na lata.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci