Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Teczki i aktówkiSzanujący się biznes i perspektywiczne przedsiębiorstwo charakteryzuje się uporządkowaniem i dobrą organizacją. Nic tak nie ułatwia organizacji pracy i realizacji codziennych zadań, zwłaszcza na ważnym stanowisku, jak odpowiednio skrojone teczki i aktówki oraz podręczne narzędzia pracy. Nawet w dobie całkowitej komputeryzacji i licznych przenośnych technologii, istotą współpracy z człowiekiem i obsługi firmy często jest praca z dokumentacją, a przygotowane w tej kategorii klasowe teczki i aktówki pozwalają zapanować nad dokumentacją oraz funkcjonalnie zorganizować sobie miejsce na przyrządy piśmiennicze czy artykuły biurowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą unikalną ofertą, w której przygotowaliśmy wyłącznie modele sprawdzone i trwałe.


Jak przechowywać codzienne dokumenty?


Przechowywanie najczęściej wykorzystywanych dokumentów, formularzy czy wniosków firmowych stale pod ręką, to domena większości pracowników biurowych i nie tylko. Przykładowym stanowiskiem pracy, na którym oferowane teczki i aktówki sprawdzą się na pewno doskonale, jest handlowiec czy przedstawiciel regionalny. Pracownicy działu sprzedaży zawsze potrzebują pod ręką nie tylko wizytówki firmowej, ale chociażby rozlicznych formularzy, wniosków czy wzorów – bardzo często potrzebne są im także materiały reklamowe czy broszury informacyjne.

Wszystko to idealnie zmieści się w oferowanych przez nas teczkach i firmowych aktówkach. Co zaś ważniejsze – są to teczki i aktówki na pierwszy rzut oka poręczne i niewielkie, ale dzięki licznym przegrodom i zakładkom, bardzo pojemne i funkcjonalne. W jednej aktówce pomieścić można więc z powodzeniem zarówno potrzebne codziennie dokumenty jak i wykorzystywane rzadziej gadżety czy podarunki firmowe.

W poniższej kategorii znajdują się modele sprawdzone i chętnie wybierane przez klientów na przestrzeni ostatnich lat:

  • Aktówka rozmiar A4
  • Teczka rozmiar A5 – idealna dla kierowców i nie tylkoJakość i trwałość oraz funkcjonalność


Jakość zastosowanych materiałów w produktach z poniższej kategorii sprawia, że oferowane tutaj teczki i aktówki są przede wszystkim bardzo trwałe. To istotne, aby zakupione aktówki długo zachowywały nie tylko swój kształt, ale również nowy świeży wygląd – odpowiadają za to zarówno zastosowane materiały jak i sam sposób szycia i łączenia poszczególnych elementów w środku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem proponowanych aktówek i teczek, w celu wybrania tego idealnego, funkcjonalnego modelu na lata.