Filtruj według

Kolor
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Ekrany do projektorów

Ekrany do projektora – wyposażenie do sali konferencyjnej i Twojego domu. 

Ekrany do projektorów to konieczność podczas kompletowania odpowiedniego wyposażenia wszystkich przestrzeni, w których często przeprowadzane są wystąpienia publiczne, wykłady lub szkolenia. Znaleźć je można w każdej sali konferencyjnej, wykładowej, a nawet w klasach szkolnych. Pozwalają na wygodne i dokładne przedstawienie treści lub filmów dla całości z zebranej publiki, także tym, którzy znajdują się w największej odległości od wyświetlanego obrazu. 

Ekrany multimedialne z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie również w domowej przestrzeni. Szerokie grono osób decyduje się na utworzenie w swoim salonie lub sypialni kina domowego stworzonego z projektora oraz ekranu pod projektor, jako alternatywy dla coraz rzadziej wykorzystywanych telewizorów. Takie rozwiązanie pozwala na jeszcze lepszy odbiór oglądanego filmu – wszelkie szczegóły są bardziej widoczne, a widz posiada niejako wrażenie, jak gdyby znajdował się przed ekranem kinowym. 

Podejmując decyzję o utworzeniu kina domowego lub o wyposażeniu sali w to urządzenie, należy mieć na uwadze, że o najlepszej jakości wyświetlanego obrazu oraz komforcie użytkowania decyduje szereg rozmaitych czynników. Należy zwrócić uwagę, czy ekrany do rzutników, które planujemy nabyć są rozwijane, czy ramowe. Istotna jest także zgodność formatu obrazu ekranu z tym posiadanym przez projektor oraz pozostałe elementy jego budowy. 

Jakie ekrany projekcyjne są najlepsze do kina domowego? 

Decydując się na stworzenie własnego kina domowego powoli odchodzi się już klasycznego rozwiązania, jakim jest telewizor na rzecz wysokiej jakości ekranów projekcyjnych wraz z rzutnikiem. Zapewniają znacznie lepsze doznania podczas seansu, jednak do ich uzyskania najlepszy może okazać się format 16:9 swoim kształtem przypominającym prostokąt. 

Istnieje również możliwość, aby ekrany do projektora dobrać biorąc pod uwagę sposób ich montażu i użytkowania. Jeśli posiadasz wystarczającą ilość miejsca i ekran do rzutnika nie koliduje z elementami wyposażenia pokoju znajdującymi się w pobliżu, zdecyduj się na ekran ramowy. Jednak najbardziej polecaną przez nas wersją są zdecydowanie ekrany projekcyjne elektryczne i manualne pozwalające na umieszczenie w ścianie lub suficie i rozwijanie jedynie wtedy, gdy planujemy w najbliższym czasie seans.  

Jaki ekran do rzutnika wybrać do przeprowadzania prezentacji? 

Ekrany do projektora elektryczne i manualne oraz ekrany projekcyjne na statywie dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego świetnie sprawdzą się w przypadku, gdy zajmujesz się prowadzeniem lekcji lub wystąpień publicznych na większych salach. Posiadają najbardziej odpowiedni format, czyli 4:3. Dzięki nim zyskasz niezwykłą swobodę  - w zestawie z oferowanym przez nas produktem otrzymasz pilot umożliwiający bezprzewodową obsługę ekranu w zasięgu nawet do 20 metrów. Poprzez posiadanie szerokiego kąta widzenia umożliwią odbiorcom obserwację nawet wtedy, gdy znajdują się pod dużym kątem względem osi ekranu. 

Natomiast ekran do projektora na statywie umożliwia ułożenie go w dowolnym miejscu, nie ograniczając się jedynie do tego, w którym został pierwotnie wmontowany. Zawiera uchwyt umieszczony w jego tylnej części, pozwalający na wygodne przenoszenie produktu oraz regulację wysokości dolnej krawędzi ekranu. Jego transport nie będzie stanowił problemu – dzięki lekkiemu stelażowi bez trudu przewieziesz go ze sobą.